Ranking Pożyczek Ratalnych
Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019

*Podana Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) jest dla reprezentatywnego przykładu z strony kredytodawcy aktualizowana wraz z wstawieniem linku do serwisu kredytodawcy, należy zweryfikować RRSO po przejściu na stronę kredytodawcy może być mniejsze lub większe dla twojej pożyczki (niektóre RRSO zawierają MAX RRSO).CreditNow nie ponosi odpowiedzialności za błędy na stronie. Żadne z nich nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego . Zarówno okres spłaty jak i maksymalna wartość rrso może być inna, należy sprawdzić po przejściu na stronę reklamodwacy.
*Procent przyznawalności jest obliczny na podstawie opinii klientów. Dostałeś pożyczkę? napisz na kontakt@creditnow.pl a dodamy cię do rankingu

Krótki poradnik

Nasz Ranking

Nasz zespół codziennie analizuje i przygotowuje zestawienie pożyczek, by umieścić je w naszym rankingu.Lista przedstawia wyłącznie wyselekcjonowane oferty, renomowanych firm pożyczkowych na podstawie opinii użytkowników którzy wzieli już pożyczke.Dzięki naszym specjalistom nie musisz martwić się szukaniem najlepszej oferty.Zrobiliśmy to za Ciebie!

Darmowa, Co to oznacza?

Gdy pierwszy raz bierzesz pożyczkę w danej firmie, bardzo często można ją dostać za darmo.Oznacza to że jesteś zobowiązany oddać dokładnie taką samą kwotę, którą pożyczyłeś.Warto pamiętać by spłacić taką pożyczkę w terminie i przy zachowaniu warunków umowy.W przeciwnym wypadku firma pożyczkowa może naliczyć dodatkowe opłaty.Takie pożyczki oferują min.

Jak dostać pożyczkę?

Na początek warto wybraćz z listy te pożyczki które spełniają Twoje kryteriaZwróć uwagę na korzyści danej oferty, jak np. pierwsza darmowa pożyczka i maksymalna kwota pożyczki.Warto pamiętac również o ocenie naszych specjalistów, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę.Ranking opiera sie również na ocenie satysfakcji klientów.To dzięki doświadczeniu pożyczkobiorców wiemy które oferty mają szansę znaleźć się w naszym rankingu.Warto pamiętać też o możliwośći wysłania wniosków do więcej niż jednej firmy,gdy masz wątpliwośći czy dostaniesz pożyczkę w danej firmie

Czy mogę wziąć pożyczkę na dowolny cel?

Tak, jest to główna zaleta pozyczek pozabankowych.Niekt nie będzie Cię pytał w jakim celu potrzebne Ci są pieniądze.Firmy które znajdują się w nasym rankingu, w większości nie wymagają takich informacji.