Finzmo

Finzmo - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Finzmo

Gdy ubiegamy się o pożyczki ratalne w przypadku każdej firmy, musimy wypełnić formularz online. Zdarza się, że zależy nam na czasie i nie u wszystkich spełniamy określone warunki. W rezultacie tracimy czas na weryfikację u wielu firm. Z myślą o takich osobach powstała porównywarka pożyczek na raty Finzmo. Każda osoba może skorzystać z niej bezpłatnie.

Korzystanie z wyszukiwarki jest bezpłatne i każdy, bez względu na jego dochody, czy zdolność kredytową, może przesłać formularz z danymi. Instytucje, które współpracują z Finzmo na pierwszym etapie sprawdzają jedynie wiarygodność płatniczą klienta. Dopiero w kolejnym kroku, gdy pożyczkobiorca zdecyduje się na daną firma, nastąpi weryfikacja a bazie dłużników.

Zatem Finzmo będzie idealną propozycją dla tych klientów, którzy mają ograniczony czas i nie chcą samodzielnie przeszukiwać bazy poszczególnych chwilówek, czy pożyczek. W odróżnieniu od wielu innych porównywarek, Finzmo korzysta z szyfrowania SSL, co zapewnia, że nasze dane są bezpieczne przechowywane. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nie musimy się obawiać o to, że nasze dane wyciekną i wpadną w nieodpowiednie ręce.

Należy również pamiętać o tym, że Finzmo nie ustala warunków kredytowania. Działa na zasadzie pośrednika, który oczywiście nie pobiera od klientów prowizji, a określoną ofertę przygotowuje firma, która posiada możliwość zaproponowania pożyczki. To samo dotyczy czasu oczekiwania na weryfikację, czy przelew. Zdarza się oczywiście, że wszystkie formalności udaje się załatwić w ciągu jednego dnia, jednak to zależy od wielu czynników.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego warto korzystać z porównywarek pożyczek? Jak już wcześniej zaznaczyliśmy, Finzmo gwarantuje przede wszystkim ograniczenie czasu, który często poświęcamy na wypełnianie kilku wniosków, do minimum. Nie wpływa to na czas wypłaty pieniędzy, czy warunki, które utrzymujemy. Firma cieszy się również uznaniem wśród klientów. Wynika to z długoletniej działalności marki doświadczenia zdobytego nie tylko na ternie Polski, ale również Ameryki Południowej i Północnej oraz pozostałych krajów Europy. Dodatkową i z pewnością niezwykle ważną informacją jest fakt, że z firmy skorzystało już ponad 500 000 klientów, a łączna kwota przyznanych pożyczek już dawno przekroczyła miliard dolarów. Należy również pamiętać o tym, że oferta Finzmo przeznaczona jest jedynie do klientów indywidualnych. Jeżeli prowadzimy firmę, warto poszukać innych porównywarek dedykowanych dla klientów biznesowych.Finzmo — jakie warunki musimy spełnić?

Jak już podkreślaliśmy wcześniej, Finzmo jest jedynie porównywarką dostępnych pożyczek. Klient, który chce skorzystać z usług firmy, powinien jedynie złożyć wniosek. Po wypełnieniu formularza otrzyma indywidualną nazwę, a to przekłada się na to, że bez problemu możemy korzystać ze wszystkich usług dostępnych na platformie.

To jakie warunki otrzymujemy, zależy od tego, którą z ofert wybierzemy. Każdy pożyczkodawca może oczekiwać od nas czegoś innego. Jednak w wielu przypadkach wytyczne są podobne. W większości przypadków do złożenia wniosku potrzebujemy jedynie ważny dowód osobisty. Ten dokument służy jedynie weryfikacji, a także umożliwia bezproblemowe podpisanie umowy online. Tego typu rozwiązania dedykowane są dla osób pełnoletnich, które posiadają obywatelstwo polskie i nie przekroczyły 75 roku życia. Należy pamiętać również o tym, aby w formularzu podać także aktualny numer telefonu (może być stacjonarny lub komórkowy). Bardzo często konsultanci z firm pożyczkowych dzwonią do nas, aby potwierdzić nasze dane, więc warto mieć telefon pod ręką. Istotne będzie także posiadania konta bankowego. Obojętnie, w którym banku, ponieważ na wskazany numer zostają przelane środki. W formularzu pojawia się również pytanie dotyczące celu pożyczki, jednak często jest to pytanie nieobowiązkowe, na które po prostu nie musimy odpowiadać. Zależy to przede wszystkim od naszej dobrej woli.

Niektóre instytucje wymagają od pożyczkobiorców odpowiednich dochodów. Takie dane wraz z ilością miesięcznych podstawowych zobowiązań podajemy w profilu klienta na platformie Finzmo. Zdarza się, że w przypadku większej kwoty będziemy musieli dostarczyć dodatkowe zaświadczenie o dochodach, jednak jest to rzadkość w przypadku pożyczki na raty online. Wiele osób z powodu sytuacji losowych posiada negatywną historię kredytową, jednak to, czy otrzymają pożyczkę, zależy od wewnętrznych ustaleń firmy, u której składamy wniosek. Przy pozytywnej ocenie z pewnością o wiele łatwiej będzie nam otrzymać dodatkowe środki.Finzmo — oferty pożyczek

Lista firm, które współpracują z Finzmo jest długa, dlatego ciężko pisać niektóre z nich. Istnieją jednak pewne ramy, które pozwalają na określenie poszczególnych propozycji. Możliwość selekcji pożyczek przez internet pozwala na porównanie wielu ciekawych opcji, dlatego możemy uzyskać od 1 000 do nawet 25 000 zł. Takie zobowiązania bez problemu możemy rozłożyć na dogodne raty, które z pewnością nie nadszarpną aż tak budżetu domowego. W większości okres kredytowania może wynosić nawet 48 miesięcy.

Ważną informacją jest również to, że Finzmo nie współpracuje tylko z firmami pożyczkowymi. Prężnie działa także z bankami, jak również z kasami kredytowymi, co sprawia, że ilość propozycji, które otrzymamy, może być znacznie większa, niż w przypadku samodzielnych poszukiwań.Finzmo — krok po kroku

Wiele osób, które do tej pory nie miały doświadczenia z korzystanie z tego typu usług, potrzebują wsparcia. Oczywiście na stronie działa FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jednak, poniżej opisaliśmy w kilku krokach, jak wypełnić formularz i założyć konto na Finzmo.

Krok I — Po wejściu na stronę internetową Finzmo, pokazuje się kalkulator, na którym zaznaczmy interesującą nas kwotę (1 000 - 25 000), jak również czas spłaty (3 - 48 miesięcy). Gdy ustalimy te parametry wybieramy opcje "Zaczynajmy".

Krok II — wypełnienie formularza, Po określeniu wstępnych parametrów otworzy się strona z formularzem, w którym wpisujemy swoje podstawowe dane (pesel, imię, nazwisko, numer tel. oraz adres e-mail). Po wpisaniu danych i akceptacji zgód przechodzimy do następnego kroku, w którym podajemy dodatkowe informacje (adres, źródła dochodów, numer dowodu oraz konta). Jeżeli wypełniliśmy wszystkie pola, klikamy na przycisk "Dalej". Ukazuje się wówczas kolejna strona z polami, do uzupełnia, o których wspominaliśmy już wcześniej, czyli z pytaniami dotyczącymi celu pożyczki. Możemy wybierać spośród wielu opcji między innymi: remont, wakacje, czy zdrowie. Należy uzupełnić także informacje na temat stażu pracy oraz posiadanych nieruchomościach. Gdy uzupełnimy już wszystkie obowiązkowe pola, naciskamy przycisk "Dalej".

Krok III — przetwarzanie wniosku, Po uzupełnieniu wszystkich danych zostaniemy poproszenie o chwilę cierpliwości. W sytuacji, gdy któreś z informacji będą budziły wątpliwości, możemy zostać poproszenie o dodatkowe dane, czy dokumenty.

Krok IV — propozycja i akceptacja, Jeżeli nasz wniosek zostanie przetworzony, wówczas po kilku minutach otrzymujemy tylko jedną propozycję pożyczki. Ofertę możemy otrzymać od wielu popularnych firm, takich jak na przykład Lendon, Wonga, Vivus, czy Tani Kredyt. Na zapoznanie się z daną propozycją mamy zaledwie 15 sekund. Dla wielu osób to zdecydowanie za mało. Po tym czasie automatycznie otwiera się strona pożyczkodawcy.Finzmo — wady i zalety

Każde tego typu porównywarki pożyczek przez internet, mają swoje plusy i minusy. W przypadku Finzmo wśród plusów, warto wskazać ilość pożyczkodawców i możliwość wzięcia pożyczki także w banku, a w kwestii minusów, czas na zapoznanie się z wnioskiem.


Ułatwienia & Korzyści z Finzmo

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Finzmo

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - BigCredit
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - BigCredit
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - BigCredit
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - BigCredit
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry