TakTo Finanse

TakTo Finanse - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o TakTo Finanse

Większość firm oferuje możliwość ubiegania się o pożyczkę poprzez internet, co niewątpliwe jest rzeczą wygodną i komfortową. Niestety, często zdarza się jednak tak, że klientom zależy na jak najszybszym dostępie do gotówki, a nie są oni w stanie spełnić określonych wymagań. Stąd też nierzadko tracimy mnóstwo cennego czasu na znalezienie odpowiedniego pożyczkodawcy. W TakTO Finanse zyskasz pieniądze błyskawicznie i bez zbędnych formalności.

Nie ulega wątpliwości, iż życie potrafi czasem zaskoczyć. Ilu z nas miało taką sytuację, że niespodziewanie zepsuła nam się pralka, lodówka czy telewizor i trzeba było je naprawić jak najszybciej, a do wypłaty zostały jeszcze dwa tygodnie? TakTO Finanse wychodzi naprzeciw tego rodzaju uciążliwym przypadkom. Nasza firma to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą tracić zbędnego czasu na przechodzenie zbyt długiego, żmudnego procesu weryfikacji płatniczej i zależy im na jak najszybszym dostępie do gotówki.

Dzięki TakTO Finanse nie będziesz musiał składać kilku wniosków na raz do różnych pożyczkodawców, ponieważ masz pewność, że u nas załatwisz wszystko od ręki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i produkty finansowe najwyższej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb danego klienta.Co wyróżnia TakTo Finanse na tle innych firm?

Wysoka kwota pożyczki – TaktTo Finanse zapewnia dostęp do jednych z najwyższych kwot pożyczek na rynku pozabankowym. U nas możesz otrzymać nawet do 25000 złotych.

Dogodne raty – Nasza firma zapewnia komfortowe, dopasowane do potrzeb i możliwości danego klienta systemy ratalne. W TakTO Finanse okres spłaty pożyczki może wynieść od 6 do nawet 36 miesięcy.

Szeroki zakres akceptacji źródeł dochodu – To, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych firm to aprobata dla wielu źródeł dochodu, dzięki czemu proces weryfikacji kredytowej jest zdecydowanie szybszy i szanse na przyznanie pożyczki są niemal pewne.

Brak potrzeby opuszczania domu – W TakTO Finanse wszystko załatwisz przez internet. W zależności od tego, który model bardziej ci odpowiada umowę zawierasz przez telefon lub kuriera bez konieczności wychodzenia z domu.

Szybka decyzja – Weryfikacja zdolności kredytowej następuje nawet do godziny czasu od złożenia wniosku.

System dwóch pożyczek – Pojawił się większy problem? W TakTO Finanse możesz wziąć dwie pożyczki naraz! Idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy potrzebują szybkiego dostępu do większej ilości gotówki.Czy warto zaufać firmie TakTo Finanse?

TakTO Finanse to uznana marka, której zaufało dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom dostęp do szybkich i komfortowych usług. O doskonałą, kompleksową opiekę pożyczkobiorców dba zespół ponad 40 wysoko wykwalifikowanych pracowników nieustannie pracujących nad polepszaniem jakości oferowanych przez nas usług. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz otwarciu się na potrzeby klientów oraz wyzwania stawiane przez współczesny świat udało nam się wypracować najlepszą na rynku pożyczek pozabankowych ofertę.

Korzystanie z usług naszej firmy jest niesamowicie wygodne i proste. W TakTO finanse logowanie i wniosek o pożyczkę zajmują dosłownie kilka minut. Jedyne, czego ci potrzeba to twoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer PESEL, numer telefonu oraz podanie oczekiwanej kwoty pożyczki i liczby rat. W przypadku składania wniosku online należy przygotować także dowód osobisty oraz numer konta bankowego. Niedługo potem będziesz już mógł się cieszyć dostępem do gotówki!Szybka pożyczka z takto finanse

Możliwość błyskawicznego pozyskania finansów może nie tylko rozwiązać wiele twoich aktualnych problemów, ale także zapewnić dostęp do produktów i usług na które normalnie nie mógłbyś sobie pozwolić. Znalazłeś świetną ofertę wakacyjną last minute, ale nie masz gotówki? Obawiasz się, że nie dasz rady godnie wyprawić dziecka do szkoły? A może po prostu uważasz, że warto wziąć się za remont mieszkania albo dokupić do niego kilka nowych sprzętów? Dzięki usługom TakTO finanse rozwiążesz wszystkie swoje problemy.

Warto nadmienić, iż TakTO finanse jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz działa w sposób całkowicie zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk. Stawiamy na rzetelność, solidność oraz kompleksową obsługę naszych klientów. Stawiamy na rzetelność, solidność oraz kompleksową obsługę naszych klientów. U nas niemal w każdej w chwili możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem bądź napisać wiadomość, uzyskując szybką odpowiedź. Dbamy o to, aby wszystko wyjaśnić klarownie i przejrzyście.Zasady pożyczania w TakTo

Kwotę i ilość rat w TakTO finanse ustalasz indywidualnie, za pomocą prostego, intuicyjnego panelu dostępnego od razu po wejściu na naszą stronę. Ilość potrzebnej gotówki oraz formę spłaty wybierasz adekwatnie do twoich możliwości i obecnej sytuacji. Nie narzucamy niczego z góry – sam wybierasz, na jakich warunkach bierzesz pożyczkę.

Weryfikacja wniosków złożonych przez naszych klientów następuje bardzo szybko. Zanim jednak nastąpi decyzja o przyznaniu pożyczki, dane potencjalnych pożyczkobiorców trafiają do kilku biur informacji gospodarczej, aby sprawdzić ich wiarygodność. Poza tym, sprawdzane są również w rejestrze PESEL oraz Biurze Informacji Kredytowej a także przetwarzane przez Związek Banków Polskich.

Ostateczna kwota pożyczki zależy od kilku czynników. Jesteśmy przekonani, że klienci powinni wiedzieć, jakie czynniki wpływają na końcowy kształt kwoty do spłaty w TakTO finanse. Wpływ na to ma przede wysokość pożyczki, okres obowiązywania umowy, wysokość miesięcznej raty oraz roczna stop oprocentowania. Do tego dochodzi jeszcze opłata pobierana za udzielenie pożyczki oraz opłata prowizyjna. Warto zaznaczyć, iż aplikacja dostępna na naszej stronie, pomimo iż pokazuje dokładne wyliczenia, może nieco różnić się od kwoty faktycznej. Wynika to z tego, iż każda wysokość pożyczki ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta, tak, aby zapewnić jak najlepszą jej formę.

Niewątpliwą korzyścią dostępną w TakTO finanse jest możliwość szybszego spłacenia pożyczonej kwoty. Dzięki temu będziesz mógł uregulować całość nawet jednorazowo bez żadnych dodatkowych kosztów. Chcemy być elastyczni. Odstąpienie od umowy po spłaceniu całości nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.Opinie klientów o firmie TakTo Finanse

Wzięcie pożyczki pozabankowej często staje się najlepszym rozwiązaniem. Głównie dzięki szybkiej weryfikacji kredytowej oraz szybkiemu czasowi realizacji. Wiąże się to jednak z dużą odpowiedzialnością ze strony firmy udzielającej pożyczki, chcącej zapewnić swoim klientom uczciwą, przejrzystą i kompleksową usługę. W TakTO finanse opinie naszych pożyczkobiorców są dla nas bardzo ważne. Staramy się odpowiadać na wszelkie wątpliwości i problemy, jak również dostosowywać swoje usługi zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Jak dotąd możemy pochwalić się ogromną liczbą pozytywnych komentarzy i opinii dostępnych głównie w internecie. Jesteśmy dumni z tego, iż nasza firma bryluje w czołówkach rankingów konsumenckich. Chcemy, aby świadczone przez nas usługi były tylko najwyższej jakości. Uważamy, że TakTO finanse to także swego rodzaju misja, której podjęliśmy się, aby pomóc ludziom w potrzebie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wejdź na naszą stronę lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem 801 006 206 lub 22 456 3000. Na stronie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje i regulaminy naszych promocji. Nasi konsultanci z chęcią udzielą przeprowadzą z tobą rozmowę i rozwieją wszelkie trapiące cię wątpliwości. Gwarantujemy, iż nasza kadra podchodzi indywidualnie do każdego klienta, zapewniając w pełni profesjonalną i kompleksową jakość usług.


Ułatwienia & Korzyści z TakTo Finanse

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety TakTo Finanse

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - TakTo
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - TakTo
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - TakTo
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - TakTo
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry