Hapipożyczki

Hapipożyczki - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Hapipożyczki

Hapipożyczki to stosunkowo nowa na rynku firma pożyczkowa, zajmująca się udzielaniem pożyczek ratalnych. Należy ona do firmy International Personal Finanse, która w Polsce znana jest nam jako Provident. Firma działa do 2009 roku, ale do Polski wprowadzona została w 2014. Co bardzo istotne, firma spełnia wymogi ustawy lichwiarskiej, które dotyczą wymagań formalnych, jak i warunków udzielania klientom pożyczek. Hapi pożyczki to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma zdobyła wiele pozytywnych opinii, dzięki udzielaniu dość wysokich pożyczek, największa pożyczka bowiem, o jaką możemy się ubiegać w hapi pożyczki, wynosi 25 000 złotych, a termin jej spłaty może potrwać od 3 do nawet 48 miesięcy. Serwis ten udziela pożyczek już od 18 lat, a proces wnioskowania o pożyczkę jest niezwykle prosty i nieskomplikowany, a wszystko odbywa się przez internet, w związku z tym nic nie stoi na,przeszkodzie, by wziąć pożyczkę, tak naprawdę bez wychodzenia z domu. Oferta hapi pożyczki to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nagle zaskoczyły różnego rodzaju zobowiązania finansowe, jest więc to idealny wybór, kiedy w krótkim czasie potrzebujemy zdobyć większą sumę pieniędzy.

Serwis hapi pożyczki zdążył wyrobić sobie dobre opinie wśród swoich klientów, dzięki czemu możemy mieć pewność. że korzystanie z usług tej firmy jest całkowicie bezpieczne, a sam serwis jest jak najbardziej wiarygodny.Kto może starać się o pożyczkę w hapi pożyczki i jakie wymagania należy spełnić, aby się o nią ubiegać?

W celu złożenia wniosku o pożyczkę w firmie hapi pożyczki musimy spełnić wymagania, jakie stawia przed klientami ten portal pożyczkowy. Przede wszystkim o pożyczkę w tej firmie mogą ubiegać się osoby od 18 roku życia, które posiadają obywatelstwo polskie, oraz aktualny adres zamieszkania na terenie kraju. Istotne jest ponadto, że hapi pożyczki nie określają górnej granicy wieku, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać także emeryci. Jeżeli chcemy wnioskować o pożyczkę w tej firmie, powinniśmy ponadto posiadać dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, jak i adres e-mail, które posłużą nam do kontaktu z pożyczkodawcą. Ponadto niezbędne do ubiegania się o pożyczkę w hapi pożyczki jest posiadania stałego źródła dochodu, jak i pozytywna zdolność kredytowa i brak jakichkolwiek zadłużeń zarejestrowanych w bazach dłużników. Jeżeli wnioskujemy o pożyczkę kolejny raz, wtedy istotne jest również to, czy ostatnia pożyczona przez nas suma pieniędzy została spłacona w terminie.Jak wziąć pożyczkę krok po kroku w firmie Hapi pożyczki?

Krok 1. Na początek wchodzimy na stronę hapipozyczki.pl i za pomocą suwaków dostępnych na stronie głównej zaznaczamy wysokość kwoty, o którą chcemy wnioskować oraz termin jej spłaty. W Hapipożyczki możemy starać się o pożyczkę od 800 do 25 000 złotych, a okres jej spłaty może trwać odpowiednio, od 3 do nawet 48 miesięcy.

Krok 2. Po wybraniu kwoty jak i terminu spłaty pożyczki klikamy w przycisk „chcę pożyczkę". W następnym etapie zostaniemy poproszeni o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Należy w nim podać takie dane osobowe jak imię i nazwisko, numer pesel, numer naszego telefonu komórkowego, jak i adres email. Ponadto stworzyć musimy hasło, które posłuży w następnym etapie do logowania się w serwisie hapi pożyczki. Po wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pól klikamy w baner „ Zapytaj o Twoją ofertę".

Krok 3. Następny etap to zalogowanie się w serwisie hapi pożyczki za pomocą utworzonego wcześniej hasła oraz dokończenie wypełniania wniosku o pożyczkę. Teraz proszeni jesteśmy o podanie danych dotyczących naszego dochodu, adresu miejsca zamieszkania oraz daty urodzenia i stanu cywilnego. Kiedy wypełnimy już wszystkie obowiązkowe pola, wysyłamy wniosek do rozpatrzenia.

Krok 4. W niedługim czasie po złożeniu wniosku, za pomocą telefonu skontaktuje się z tobą pracownik firmy. Pożyczkodawca przedstawi ci swoją ofertę, przy czym należy pamiętać, że może ona być niższa, niż ta, o którą aplikowaliśmy. Jeżeli wyrazimy zgodę na wzięcie pożyczki, na takich warunkach, jakie przedstawił nam konsultant, wyrażamy zgodę na wzięcie pożyczki.

Krok 5. Ostatnia rzecz, którą należy zrobić to weryfikacja twojej tożsamości, którą wykonasz za pomocą przelewu w wysokości 1 grosza na konto pożyczkodawcy.

Krok 6. Jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie, a decyzja została pozytywnie rozpatrzona, zostaje ci już tylko czekać na błyskawiczny przelew pożyczonych środków od pożyczkodawcy.Jakie informacje i w których bazach dłużników hapi pożyczki weryfikuje swoich klientów?

Firma hapi pożyczki weryfikuje klienta w wielu bazach danych, należą do nich: BIK, KRD, ERIF, Big Infomonitor, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej, IPF Polska, rejestr Związków Banków Polskich oraz bazy danych firmy Provident.

Jeżeli klient figuruje na którejś z tych list dłużników, jego szanse na zaciągnięcie pożyczki maleją, choć nie przesądza to wcale o tym, że klient tej pożyczki wcale nie otrzyma.Co powinienem zrobić, jeżeli nie mogę spłacić pożyczki w terminie?

Jeżeli w wyniku losowej sytuacji nie jesteś w stanie spłacić pożyczki, w określonym przez pożyczkodawcę terminie, masz możliwość skorzystania z tak zwanych Wakacji Kredytowych, które dają możliwość odroczenia spłaty jednej lub kilku rat pożyczki. Warto skorzystać z tej możliwości, ponieważ warto wiedzieć, że w sytuacji powtarzającej się braku spłaty pożyczki, pożyczkodawca może obciążyć pożyczkobiorcę dodatkowymi karnymi odsetkami, przeprowadzić działania windykacyjne i w ostateczności niestety skierować sprawę zadłużenia do sądu, co może wiązać się z wniesieniem sprawy do komornika i dokonaniem wpisu o zadłużeniu w rejestrze BIG.Jak skontaktować się z pożyczkodawcą?

Jeżeli zależy nam na skontaktowaniu się z pożyczkodawcą, ponieważ mamy jakieś pytania lub wątpliwości, najszybszą możliwą dla nas opcją będzie skorzystanie z rozmowy telefonicznej. Numer telefonu do firmy hapi pożyczki znajdziemy na jej stronie, w zakładce Obsługa Klienta. Oprócz rozmowy telefonicznej mamy także możliwość skorzystania z dostępnego na stronie formularza, w którym po wprowadzeniu podstawowych danych wysyłamy zapytanie do pożyczkodawcy.Hapipożyczki opinie - jakie zalety i wady ma pożyczanie w tej firmie?

Przede wszystkim,największą zaletą firmy hapi pożyczki jest wysoka maksymalna kwota pożyczki, która wynieść może do 25 000 złotych, jak i dość długi okres możliwości jej spłaty. Dobrą cechą firmy jest również to, że możemy odroczyć termin spłaty pierwszej raty, maksymalnie o dwa miesiące. Ponadto proces aplikowania o pożyczkę jest niezwykle prosty i w całości odbywa się za pomocą internetu. Dodatkowa zaleta to także możliwość dopasowania pożyczki do indywidualnych potrzeb i sytuacji klienta. Oprócz tego zdecydowanie na plus jest także możliwość wzięcia Wakacji Kredytowych, w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić udzielonej nam pożyczki w terminie.

Każda firma pożyczkowa posiada zarówno plusy, jak i minusy, w przypadku firmy hapi pożyczki jest to konieczność wypełniania długiego wniosku podczas aplikowania o pożyczkę, a także dodatkowa weryfikacja telefoniczna, co może znacznie opóźniać termin udzielenia pożyczki. Kolejna wada to konieczność złożenia zaświadczenia o zatrudnieniu oraz weryfikacja klienta w wielu bazach danych, co zdecydowanie zmniejsza szansa na otrzymanie pożyczki tych osób, które figurują w tych rejestrach z powodu niespłaconych w terminie zadłużeń.


Ułatwienia & Korzyści z Hapipożyczki

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Hapipożyczki

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Hapipożyczki
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Hapipożyczki
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Hapipożyczki
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Hapipożyczki
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry