Supergrosz

Supergrosz - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

5 000 PLN
Maksymalna Kwota
500 PLN
Minimalna Kwota
7 - 30 dni
Okres Spłaty
1969,4 %
RRSO

Informacje o Supergrosz

Korzystanie z usług firm pożyczkowych staje się coraz bardziej popularne. O chwilówki wnioskują nie tylko osoby młode. Sektor pożyczek pozabankowych przeszedł w ostatnim czasie transformację, w efekcie której pożyczkodawca zyskał większą ochronę przed nieuczciwymi. Według danych BIK tylko w pierwszych ośmiu miesiącach 2019 roku firmy pożyczkowe udzieliły 1 834,5 tys. pożyczek, a ich łączna kwota to 4,685 mld zł. Największą dynamiką wyróżniają się pożyczki w kwocie nieprzekraczającej 1000 zł.1 Pożyczki pozabankowe są łatwo dostępne. Każdy, bez względu na źródło i wysokość dochodów, może przesłać wniosek o pożyczkę. Wymagania pożyczkodawców nie są zaporowe, a formalności zajmują najwyżej kilka chwil. Właściwy wybór firmy pożyczkowej jest istotny, bo mimo zastosowania wielu rozwiązań prawnych przeciwko nieuczciwym praktykom na rynku usług pożyczkowych, wciąż mamy do czynienia z naciąganiem konsumentów. Przeglądając najtańsze oferty pożyczki, warto zwrócić uwagę na firmę z polskim kapitałem. Taką firmą jest Aiqlabs Sp. z o.o. udzielająca pożyczek za pośrednictwem serwisu pożyczkowego SuperGrosz. Poprzez stronę internetową, zarówno na komputerze, tablecie, jak i smartfonie załatwimy wszelkie formalności. Firma działa na rynku od ponad 4 lat i z każdym rokiem zyskuje zadowolonych pożyczkobiorców. Takie szybkie pożyczki online są rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku nagłej utraty płynności finansowej. Pieniądze z pożyczki pozabankowej można przeznaczyć na dowolny cel. Nie zostaniemy zapytani, na co planujemy je wydać. Korzystanie z serwisu pożyczkowego jest bardzo intuicyjne i nie powinno sprawić kłopotów nawet tym, którzy pierwszy raz aplikują o pożyczkę przez internet. Nie bez powodu serwis SuperGrosz opinie zyskuje bardzo przychylne. Pozytywnie oceniana jest nie tylko obsługa. Klienci tego pożyczkodawcy zwracają uwagę na zautomatyzowaną procedurę wnioskowania o pożyczkę. Za sprawą wdrożenia przez pożyczkodawcę odpowiednich technologii informatycznych i innych nowoczesnych rozwiązań pożyczkobiorcy nie muszą wykonywać przelewu weryfikacyjnego, a ponadto z usług pożyczkowych mogą skorzystać osoby nieposiadające konta osobistego. Możliwość aplikowania o pożyczkę bez posiadania indywidualnego rachunku w banku zdecydowanie wyróżnia tę firmę pożyczkową na tle innych. Zobacz, jakie pożyczki znajdziemy na SuperGrosz.pl i jakie wymagania trzeba spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę. Dzięki instrukcji w kilku krokach dopełnisz wszelkich formalności, by otrzymać gotówkę lub przelew.SuperGrosz - oferty pożyczek

Firma pożyczkowa Aiqlabs Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę głównie do tych, którzy obawiają się chwilówek na 30 dni. Pożyczki ratalne w SuperGrosz to rozwiązanie dla osób chcących skorzystać z ratalnego systemu spłaty. W ofercie znajdziemy pożyczki ratalne od 1000 do 15 000 zł, dzięki czemu można sfinansować różne wydatki. Pożyczki na kwotę przekraczającą 10 000 zł dostępne są w przypadku zaciągania kolejnego zobowiązania finansowego, zatem dla stałego klienta. Duży zakres liczby rat sprawia, że spłaty można dokonać szybko lub bez zbytniego obciążania dla domowego budżetu. W zależności od indywidualnych preferencji oraz możliwości finansowych dostępne są pożyczki z opcją rozłożenia nawet na 48 rat.SuperGrosz - aktualna promocja

Aktualnie trwa promocja pod nazwą „Bezpieczna pożyczka”. Mogą z niej skorzystać osoby, które pospieszą się ze spłatą pożyczki. Oznacza to, że im szybciej dokonasz spłaty, tym niższy będzie całkowity koszt pożyczki. Oferta promocyjna obejmuje zobowiązania zaciągnięte na 6 miesięcy w kwocie od 500 do 3000 zł. Zgodnie z regulaminem promocji należy dokonać przedterminowej spłaty pożyczki ratalnej pomiędzy drugim a czwartym miesiącem od dnia zawarcia umowy.SuperGrosz - jakie warunki musimy spełnić?

Osoby zainteresowane wzięciem pożyczki w SuperGrosz nie napotkają zbyt wielu warunków. Wystarczy, że jesteś obywatelem RP, ukończyłeś 21 lat i wypełnisz wniosek o pożyczkę. Nie musisz załatwiać potwierdzenia swoich dochodów. Pożyczkodawca automatycznie ustali czy są one wystarczające do spłaty pożyczki. Co ważne, z oferty mogą skorzystać osoby nieposiadające konta. Dzięki temu usługi tego pożyczkodawcy są dostępne niemal dla każdego.Jak wziąć pożyczkę w SuperGrosz krok po kroku?

Z usług firmy Aiqlabs Sp. z o.o. można skorzystać poprzez stronę SuperGrosz.pl. Jest również możliwość wzięcia pożyczki przez telefon.

Krok 1. Ustalenie najważniejszych parametrów pożyczki

Na głównej stronie pożyczkodawcy mamy suwaki, którymi łatwo wskażemy: kwotę, jaką chcemy pożyczyć, liczbę rat, na jaką chcemy rozłożyć płatność. Wskazując interesujące nas wartości, otrzymujemy informacje o: wysokości raty, prowizji, RRSO, odsetkach, całkowitej kwocie pożyczki.


Krok 2. Podanie danych osobowych we wniosku

Wnioskując o pożyczkę, zostaniemy poproszeni o podanie: imienia i nazwiska, numeru PESEL, serii i numeru dowodu osobistego, numeru telefonu, adresu zamieszkania.

Te dane spiszemy z dowodu osobistego, więc nie trzeba przygotowywać specjalnych dokumentów. Potrzebny będzie jeszcze numer konta, jeśli chcemy uzyskać szybki przelew pożyczki na konto. Oprócz tego należy posiadać adres e-mail, aby utworzyć konto w serwisie pożyczkowym, które ułatwi obsługę pożyczki. W formularzu znajdują się 4 pola do wypełnienia dotyczące sytuacji życiowej. Musimy podać: nasz stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu, status zawodowy, wysokość miesięcznego dochodu na rękę.


Krok 3. Weryfikacja danych

Przed otrzymaniem pożyczki niezbędna jest weryfikacja tożsamości konsumenta oraz ocena ryzyka wobec udzielania pożyczki. Serwis pożyczkowy został wyposażony w automatyczny system weryfikowania danych wskazanych przez wnioskodawcę. System Konto X to sposób, by zalogować się na konto i otrzymać dezycję natychmiast po pozytywnej ocenie wniosku. Oprócz tego można skorzystać z opcji potwierdzenia danych w urzędzie pocztowym. Należy tego dokonać okazując kod sms wraz z dowodem osobistym na poczcie przy odbieraniu gotówki. Pożyczkodawca weryfikuje zdolność kredytową każdego, kto prześle wniosek o pożyczkę. W tym celu korzysta z Biura Informacji Gospodarczej oraz z danych gromadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej.


Krok 4. Informacja o przyznaniu pożyczki

Osoba wnioskująca o pożyczkę od SuperGrosz otrzyma decyzję za pośrednictwem sms oraz wiadomości e-mail. Udzielając pełnomocnictwa firmie pożyczkowej, nie musimy podpisywać umowy i jej odsyłać, co oszczędza czas, upraszcza i skraca procedury. W razie otrzymania odmownej decyzji, o pożyczkę można wnioskować ponownie, gdy upłynie termin 30 dni od momentu składania wniosku.


Krok 5. Wypłata pożyczki

Pieniądze w kwocie określonej w umowie zostaną wypłacone tak szybko, jak to możliwe. Mamy do wyboru: przelew na konto - pożyczkobiorca otrzyma przyznane środki na swoje konto, czek GIRO - pożyczkobiorca może odebrać gotówkę osobiście w najbliższym oddziale urzędu pocztowego. Osoby korzystające z systemu Konto X w celu weryfikacji ich tożsamości, otrzymają pieniądze zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Osoby, które wybrały pożyczkę bez konta bankowego, mogą udać się na pocztę zaraz po otrzymaniu wiadomości sms z kodem.


Krok 6. Dostęp do Strefy Klienta

W trakcie obowiązywania umowy z pożyczkodawcą istnieje możliwość korzystania z indywidualnego konta w Strefie Klienta. W ten sposób sprawdzimy aktualny statu pożyczki oraz poznamy termin spłaty.SuperGrosz - jak skontaktować się z pożyczkodawcą?

Dane kontaktowe do firmy pożyczkowej znajdziemy w serwisie internetowym w zakładce „Kontakt”. Do wyboru mamy kilka kanałów kontaktu: formularz online, czat z obsługą klienta, telefoniczne Biuro Obsługi Klienta, korespondencję tradycyjną na adres ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Osoby, które nie mają czasu na wypełnienie wniosku, mogą zostawić swój numer telefonu i zamówić rozmowę w wybranej porze dnia. Wówczas firma pożyczkowa skontaktuje się z zainteresowanym. Podany numer telefonu nie zostanie wykorzystany w celach marketingowych i nie będzie udostępniany innym firmom.SuperGrosz - wady i zalety

Serwis pożyczkowy wyróżnia się dużą przejrzystością. Menu w górnej części strony zawiera wszystkie przydatne odnośniki. W razie problemów i wątpliwości można skorzystać z czatu. Okienko z opcją wpisania wiadomości wyświetla się w prawym dolnym rogu ekranu. W godzinach pracy firmy można liczyć na sprawną odpowiedź. Opcje innych form kontaktu znajdziemy w zakładce „Kontakt”. Osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę o finansach, mogą skorzystać z poradnika. Znajdziemy w nim wiele przydatnych informacji związanych z pożyczkami oraz z zarządzaniem domowym budżetem. O pożyczkę w SuperGrosz można wnioskować przez całą dobę. Przedział kwot pożyczki jest spory. W ofercie znajdują się pożyczki na mniejsze i większe wydatki.


Niestety nie każdy może stać się klientem firmy Aiqlabs Sp. z o.o., gdyż oferta tegoż pożyczkodawcy skierowana jest wyłącznie do osób, które ukończyły 21. rok życia. Plusem jest brak górnej granicy wieku. Oprócz ograniczeń wiekowych niektóre osoby może zrazić wysokość oprocentowania. Na szczęście ze wszystkimi kosztami pożyczki można zapoznać się jeszcze przed przesłaniem wniosku. Podobnie zresztą z treścią najważniejszych dokumentów, w szczególności z regulaminem serwisu, a także z zapisami umowy będącej podstawą transakcji pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą.


W przypadku serwisu pożyczkowego SuperGrosz opinie raczej zachęcają, aniżeli zniechęcają konsumentów. Negatywne doświadczenia z tą firmą pożyczkową opisują zazwyczaj osoby, które nie zrozumiały warunków zawartej umowy i doświadczyły nałożenia dodatkowych opłat w związku z uchylaniem się od obowiązku spłaty pożyczki. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby sprawdzić opłaty za opóźnienie w spłacie. Tabela opłat i prowizji jest integralną częścią umowy.


Ułatwienia & Korzyści z SuperGrosz

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety SuperGrosz

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - SuperGrosz
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - SuperGrosz
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - SuperGrosz
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - SuperGrosz
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry