Ranking Pożyczek Firmowych

Sprawdź już teraz które firmy udzielą finansowania dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek handlowych.

Większość firm w naszym rankingu działa całkowicie online, należy pamiętać iż oferta jest kierowana do firm o określonej działalności na rynku.

Finiata

Flex Capital

100 - 5000 PLN

Kwota Pożyczki

5 - 50 dni

Okres Spłaty

0%

RRSO dla pierwszej
Monify

Monify

200 - 3000 PLN

Kwota Pożyczki

1 - 30 dni

Okres Spłaty

13,67%

RRSO
Aforti Factor

AASA dla Biznesu

100 - 2000 PLN

Kwota Pożyczki

15 - 30 Dni

Okres Spłaty

1767,28%

RRSO
Wandoo Pożyczka

Wandoo

300 - 2500 PLN

Kwota Pożyczki

10 - 30 dni

Okres Spłaty

1564.08%

RRSO
ViaSMS

ViaSMS

100 - 1500 PLN

Kwota Pożyczki

7 - 30 dni

Okres Spłaty

1972,92%

RRSO
Szybka Gotówka

Szybka Gotówka

100 - 6000 PLN

Kwota Pożyczki

1 - 65 dni

Okres Spłaty

369%

RRSO
Tani Kredyt

TaniKredyt

200 - 3100 PLN

Kwota Pożyczki

5 - 30 dni

Okres Spłaty

1969.83%

RRSO
Mamonto

Mamonto

100 - 1500 PLN

Kwota Pożyczki

15 - 30 dni

Okres Spłaty

1815.45%

RRSO
Ferratum

Ferratum

100 - 4000 PLN

Kwota Pożyczki

15 - 30 dni

Okres Spłaty

1974%

RRSO
Provema

Provema

1100 - 1500 PLN

Kwota Pożyczki

1 - 90 dni

Okres Spłaty

257%

RRSO
Loans4Player

Loans4Player

800 - 6000 PLN

Kwota Pożyczki

3 - 65 dni

Okres Spłaty

78,35%

RRSO

Poradnik Pożyczkowy

Pożyczki firmowe są to takie pożyczki, które mogą być zaciągane przez podmioty gospodarcze. Zarówno małe jak i średnie przedsiębiorstwa z powodzeniem mogą składać wnioski o udzielenie pożyczek przez internet. Możliwość zaciągnięcia pożyczki bez czasochłonnego udawania się do banku lub siedziby firmy pożyczkowej zyskuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Przyspiesza to uzupełnienie finansów, a w konsekwencji zrealizowanie inwestycji czy odzyskanie płynności finansowej. Internetowe pożyczki firmowe są oferowane zarówno przez banki jak i pozabankowe firmy pożyczkowe. Co więcej, w niektórych firmach a nawet bankach możliwe jest uzyskanie pożyczki nawet dla nowo otwartej firmy. Jeśli rozważane jest uzyskanie pożyczki w firmie pożyczkowej, trzeba wziąć pod uwagę, że termin spłaty będzie w niej prawdopodobnie krótszy niż w banku. Jednak na plus tego rozwiązania działa mniejsza ilość formalności i wymagań. To na pewno ułatwia działanie przedsiębiorcom i jest oznaką zaufania dla firmy, bowiem nie trzeba wskazywać firmom pożyczkowym konkretnego celu, na który zaciąga się pożyczkę.
Proces uzyskania pożyczki firmowej przez internet jest bardzo prosty. Należy zadbać o dobre łącze internetowe, aby sprawnie i bez usterek przejść przez cały proces składania odpowiedniego wniosku. Przed jego złożeniem należy oczywiście wybrać, jak najlepszą ofertę. Każda z firm pożyczkowych na swojej stronie internetowej posiada przystępnie opisaną ofertę i kalkulator. Po poświęceniu odpowiedniej ilości czasu na przejrzenie ofert i rozważeniu, która z nich okaże się dla naszej firmy najkorzystniejsza z całą pewnością wybierzemy odpowiednią. Kolejnym plusem internetowego rozwiązania jest możliwość elastycznego wyboru długości spłaty pożyczki i wysokości rat. Te możemy dobrać dowolnie według potrzeb i możliwości. Następnie należy wypełnić wniosek pożyczkowy. Uzupełniamy go o wszystkie wymagane dane dotyczące działalności gospodarczej. W kolejnym kroku następuje weryfikacja rachunku bankowego. Polega ona najczęściej na wysłaniu szybkiego przelewu o symbolicznej wartości 1 zł czy 1 gr. Po wypełnieniu wniosku i pozytywnej weryfikacji następuje decyzja o przyznaniu pożyczki. Zwykle zostaje ona podjęta najpóźniej w ciągu godziny od wysłania przelewu weryfikacyjnego. Informacja wysyłana jest SMS-em lub też na firmowy adres e-mail. Jeżeli decyzja firmy pożyczkowej okazała się pozytywna, wtedy można podpisać umowę. Odbywa się to najczęściej online, niekiedy za pośrednictwem kuriera. Po podpisaniu umowy pożyczkowej pozostaje tylko czekać na pierwszy przelew na podany rachunek bankowy.
W celu uzyskania pożyczki firmowej online każdy podmiot gospodarczy musi spełnić podstawowe wymagania. W przypadku wnioskowania przez internet formalności są ograniczone do niezbędnego minimum. Należy posiadać firmowe konto bankowe i ważny dowód osobisty. Ostatecznie, warunki oraz liczba dokumentów zależy od podmiotu udzielającego finansowania oraz od kwoty, którą chcemy pożyczyć. Wymaga się, aby działalność gospodarcza była zarejestrowana w Polsce. Siedziba również musi znajdować się na terenie naszego kraju. Jeśli chodzi o dodatkowe zaświadczenia np. z Urzędu Skarbowego czy weryfikację historii kredytowej w BIK czy BIGu (np. KRD), to zależy od polityki danej firmy pożyczkowej. Są firmy, które nie sprawdzają firmy w Biurze Informacji Kredytowej oraz które stosują łagodniejszą weryfikację. Przeciętnie firma powinna funkcjonować minimum od 3 do 6 miesięcy. Istnieją również firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek nowym firmom w pierwszym miesiącu działalności.
Na rynku istnieje wiele firm, które oferują szybkie pożyczki, które można uzyskać przez internet. Szukanie stron firmowych i wczytywanie się w każdą z ofert z osobna jest czasochłonne i frustrujące. Nie wiadomo także, czy wybrana firma pożyczkowa jest godna zaufania. Nazwy firm pożyczkowych na ogół nic nie znaczą, jeśli przedsiębiorca korzysta z tego rodzau pomocy finansowej po raz pierwszy. W tej sytuacji z pomocą przychodzą przedsiębiorcom internetowe rankingi pożyczek firmowych. Czym jest ranking pożyczek na Creditnow.pl? Jest to spis firm pożyczkowych, który porównuje różne oferty w jednym miejscu. Ranking ten jest intuicyjny w nawigacji, przejrzysty i czytelny, dzięki czemu czemu jest ogromnym ułatwieniem dla przedsiębiorcy. Pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Wchodząc na taki ranking wybieramy interesującą nas kategorię pożyczek. Po chwili naszym oczom ukazuje się pionowa lista z nazwami i logotypami firm pożyczkowych. Obok nazwy widzimy zakres miesięcznych rat do spłaty, okres spłaty oraz całkowitą Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania (RRSO), czyli całkowity koszt pożyczki. Oferty firm pożyczkowych mogą od siebie znacznie odbiegać w każdej z powyżej wymienionych kwestii. W jednych firmach minimalna kwota kredytu to 500 złotych w innych aż 1100 złotych. Niektóre firmy pożyczkowe określają minimalny okres spłaty na 30 dni inne aż na 65 dni. Dlatego bardzo ważne jest uważne przyjrzenie się ofertom firm pożyczkowych w rankingu. Decyzję mogą ułatwić oceny klientów symbolizowane przez gwiazdki. Oczywiście ranking nie tylko wskazuje nam powyższe dane do porównania. Jeśli już zdecydowaliśmy się na którąś z ofert, możemy bezpośrednio z rankingu rozpocząć proces uzyskiwana pożyczki.
Pożyczka firmowa pozabankowa, udzielana jest przez różne podmioty finansowe z wyłączeniem banków. Rynek oferuje różne rodzaje pożyczek pozabankowych kierowanych do firm. Pierwszym z nich jest pożyczka firmowa – inwestycyjna. Taka pożyczka pozwala na wspomniane szybkie zrealizowanie inwestycji mających usprawnić pracę danej firmy. Jest to pożyczka uzyskiwana z myślą o przyszłości, bardziej dalekosiężna, jeśli chodzi o plany. Drugim popularnym rodzajem pożyczki pozabankowej dedykowanej firmom jest pożyczka obrotowa. Ta ma za zadanie rozwiązywanie chwilowych i bieżących problemów finansowych przedsiębiorstwa. Jej celem jest zapewnienie bieżącej płynności firmie.
Top