Ranking Chwilówek

Poszukujesz dobrych ofert chwilówek? Prezentujemy dziś zestawienie najelszpych firm pożyczek ułożonych w wygodnym i prostym rankingu chwilówek.

Wystarczy 15 minut, aby złożyć krótki wniosek i otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki na dowolne potrzeby. Firmy pożyczkowe wymienione w rankingu są codziennie aktualizowane, wymieniamy tylko zafuane firmy które udzielą zobowiązań na jasnych i prostych zasadach.

Solcredit Pożyczka

Solcredit

100 - 5000 PLN

Kwota Pożyczki

5 - 50 dni

Okres Spłaty

1009,48%

RRSO
Finbo

Finbo

200 - 3000 PLN

Kwota Pożyczki

1 - 30 dni

Okres Spłaty

1352,89%

RRSO
Bigcredit

BigCredit

100 - 2000 PLN

Kwota Pożyczki

15 - 30 Dni

Okres Spłaty

1767,28%

RRSO
Wandoo Pożyczka

Wandoo

300 - 2500 PLN

Kwota Pożyczki

10 - 30 dni

Okres Spłaty

1564.08%

RRSO
ViaSMS

ViaSMS

100 - 1500 PLN

Kwota Pożyczki

7 - 30 dni

Okres Spłaty

1972,92%

RRSO
Szybka Gotówka

Szybka Gotówka

100 - 6000 PLN

Kwota Pożyczki

1 - 65 dni

Okres Spłaty

369%

RRSO
Tani Kredyt

TaniKredyt

200 - 3100 PLN

Kwota Pożyczki

5 - 30 dni

Okres Spłaty

1969.83%

RRSO
Mamonto

Mamonto

100 - 1500 PLN

Kwota Pożyczki

15 - 30 dni

Okres Spłaty

1815.45%

RRSO
Ferratum

Ferratum

100 - 4000 PLN

Kwota Pożyczki

15 - 30 dni

Okres Spłaty

1974%

RRSO
Provema

Provema

1100 - 1500 PLN

Kwota Pożyczki

1 - 90 dni

Okres Spłaty

257%

RRSO
Loans4Player

Loans4Player

800 - 6000 PLN

Kwota Pożyczki

3 - 65 dni

Okres Spłaty

78,35%

RRSO

Poradnik Pożyczkowy

Preferowanym przez firmy i zdecydowanie najwygodniejszym dla klientów sposobem na wnioskowanie o pożyczkę jest Internet i przygotowana przez firmę strona internetowa. Dlatego często na tego rodzaju pożyczki mówi się pożyczki online lub pożyczki przez Internet w ranking chwilówek. Proces wnioskowania o pieniądze z reguły składa się z kilku kroków, ale bez względu na wybraną firmę jest bardzo prosty i szybki.
W kroku pierwszym konieczne jest wskazanie kwoty i okresu spłaty. Najczęściej na stronie internetowej służy do tego specjalnie zaprojektowany kalkulator z suwakami, które należy przesunąć na wybrane parametry. Kalkulator automatycznie przelicza koszty takiej pożyczki i wskazuje: kwotę prowizji, odsetek, całkowitą kwotę do spłaty i RRSO.
W kroku drugim pobierane są dane osobowe pożyczkobiorcy takie jak imię i nazwisko, nr PESEL, nr dowodu osobistego, nr telefonu czy adres e-mail. W tym kroku następuje rejestracja użytkownika i konieczne jest jego potwierdzenie np. przez wykonanie przelewu z rachunku na symboliczną kwotę 1 grosza. Po potwierdzeniu gromadzone są dalsze informacje konieczne do zawarcia umowy pożyczki np. informacja o zatrudnieniu i zarobkach czy informacja o aktualnych zobowiązaniach.
W ostatnim kroku firma udzielająca pożyczkę weryfikuje otrzymany wniosek. Z reguły weryfikacja polega na sprawdzeniu danych w bazach dłużników takich jak Biuro Informacji Kredytowej, Krajowy Rejestr Długów, Rejestr Dłużników ERIF, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Sprawdzana jest również historia kredytowa, czyli obsługa wcześniej udzielonych pożyczek.
Po wykonaniu wszystkich kroków na wskazany przez klienta rachunek przelewane są pożyczone pieniądze.
Złożenie każdego kolejnego wniosku jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ w trakcie pierwszej procedury zakładany jest profil, z którego można korzystać przy kolejnych wnioskach. Jedyne zatem co należy zrobić to zalogować się do tego profilu, uaktualnić dane i zawnioskować o środki w oczekiwanej wysokości w preferowanym terminie spłaty.
Nowe zobowiązania, czyli takie które w danej firmie zaciągane są po raz pierwszy mogą być darmowe. Jest to kolejny element, którym firmy starają się przyciągać klientów i zachęcać ich do zapoznania się z marką. Dlatego dla pierwszej pożyczki, która zostanie spłacona w wyznaczonym terminie nie naliczają żadnych dodatkowych kosztów – ani prowizji, ani odsetek. Oznacza to, że pożyczka jest darmowa a pożyczkobiorca spłaca dokładnie tą samą kwotę, którą pożyczył. Promocja ta przestaje obowiązywać jeśli dojdzie do przekroczenia terminu wyznaczonej spłaty. W takiej sytuacji firma natychmiast nalicza standardowe koszy, jak przy każdej kolejnej pożyczce plus oczywiście koszty dodatkowe (odsetki, koszty prowadzenia procesu windykacji). Przeglądając ofertę wybranej firmy warto zatem sprawdzić czy w swojej ofercie ma ona również darmowe pożyczki.
Ranking sam w sobie to klasyfikacja w kolejności wartości liczbowych. Ranking chwilówek to nic innego jak swego rodzaju porównanie pewnych charakterystycznych dla pożyczek krótkoterminowych parametrów w różnych firmach. Dla klientów są to cenne informacje, które mogą wpływać na decyzję o podjęciu zobowiązania w danej firmie. Na jakie parametry zatem warto zwracać uwagę? Zdecydowanie na to czy pierwsza pożyczka jest darmowa co oznacza, że na tym etapie firma nie naliczy dodatkowych kosztów. Jeśli jest to kolejna pożyczka to bardzo ważna jest informacja o wysokości prowizji i kosztach odsetek. Czyli klient powinien sprawdzić całkowity koszt pożyczki jako kwotę i posiłkowo RRSO. Przed podjęciem ostatecznej decyzji cenna będzie weryfikacja czy firma oferuje jakieś programy lojalnościowe np. obniżenie prowizji oraz jakie ma rozwiązania na wydłużenie spłaty pożyczki. Jakkolwiek nie należy z góry zakładać nieterminowej spłaty, to jednak dobrze jest wiedzieć czy w razie problemów firma dysponuje narzędziami innymi niż tylko wezwanie do spłaty i przekazanie sprawy do działu windykacji. Na koniec dobrze jest zapoznać się z opiniami innych użytkowników mających już doświadczenie z wybraną firmą. Spostrzeżenia innych użytkowników mogą nas uchronić przed nieuczciwą firmą, stresem i nerwami związanymi ze współpracą z taką firmą.
Firmy oferują pożyczki obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej na stałe zameldowanym w Polsce. Określają również widełki wiekowe na średnim poziomie między 21 a 70 lat. Oczywiście i w tym zakresie starają się mieć konkurencyjne warunki, dlatego wiek ten w zależności od firmy może się różnić. Większość firm wymaga aby przyszły pożyczkobiorca posiadał telefon, osobisty rachunek bankowy, udokumentowane źródło dochodu i aby jego historia kredytowa nie budziła zastrzeżeń. Firma weryfikuje również czy w danym momencie klient nie ma już aktywnej pożyczki (w tej firmie), ponieważ jednocześnie można korzystać tylko z jednej pożyczki krótkoterminowej a udzielenie kolejnej możliwe jest po dokonaniu spłaty wcześniejszego zobowiązania.
W przypadku długoterminowych inwestycji zapewne najbardziej opłacalnym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z oferty banku, który oferuje kilkuletni termin spłaty. Kiedy zatem sprawdzą się chwilówki i w jakich sytuacjach z nich korzystać? Zdecydowanie w sytuacjach nagłych, nieprzewidzianych i chwilowych potrzeb finansowych. Takich, które wymagają natychmiastowej reakcji i co do których mamy pewność, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy środki umożliwiające nam terminową obsługę zaciągniętego zobowiązania. W taki sposób, aby nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z przedłużeniem terminu spłaty lub brakiem spłaty w terminie. Pożyczka krótkoterminowa będzie alternatywą do pożyczania środków od znajomych czy rodziny, których możemy nie chcieć stawiać w niekomfortowej sytuacji lub niepokoić naszymi sprawami. Zdecydowanie będzie to również rozwiązanie bardziej komfortowe dla nas bo przecież nikt nie lub pożyczać pieniędzy, a zaciągnięcie pożyczki w firmie, która się tym zajmuje nie wzbudza żadnych negatywnych emocji.Zalety pożyczek online.Podstawową zaletą jest prostota ich działania. Jedyne co trzeba zrobić to skorzystać z Internetu i wejść na stronę www danej firmy. Przejście przez procedurę wnioskowania o pożyczkę jest proste, szybkie i intuicyjne. Nie trzeba wychodzić z domu i szukać oddziału, nie trzeba tracić czasu na dojazd czy stanie w kolejce. Nie trzeba wypełniać skomplikowanych wniosków. Cały proces jest niezwykle sprawny i zajmuje niewiele czasu. Kolejną zaletą jest dostępność tego rodzaju usługi, z uwagi na ilość firm specjalizujących się w pożyczkach krótkoterminowych można wygodnie wybrać i zweryfikować ranking chwilówek. Zaletą najbardziej korzystną dla naszego portfela będzie z kolei możliwość zaciągnięcia każdej pierwszej w danej firmie pożyczki całkowicie za darmo. Należy też pamiętać, że pożyczki krótkoterminowe zaciągane przez Internet można wydatkować na dowolny cel.
Wypłata środków w każdej firmie pożyczkowej jest indywidualna, zależy głównie od tego w jakim banku mamy konto oraz w jakich godzinach składamy wniosek o pożyczkę wiekszość kredytodawców wypłaca pożyczkę internetową w 15 minut od zaakceptowania wniosku, firmy korzystają głównie z operatorów płatności realizując przelew w trybie elixir, należy sprawdzić czy nasz bank obsługuje szybkie przelewy oraz w jakich godzinach aby mieć pewność iż otrzymamy gotówkę natychmiast.
Firmy oferują pożyczki obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej na stałe zameldowanym w Polsce. Określają również widełki wiekowe na średnim poziomie między 21 a 70 lat. Oczywiście i w tym zakresie starają się mieć konkurencyjne warunki najlepiej sprawdzić wtedy ranking chwilówek, dlatego wiek ten w zależności od firmy może się różnić. Większość firm wymaga aby przyszły pożyczkobiorca posiadał telefon, osobisty rachunek bankowy, udokumentowane źródło dochodu i aby jego historia kredytowa nie budziła zastrzeżeń. Firma weryfikuje również czy w danym momencie klient nie ma już aktywnej pożyczki (w tej firmie), ponieważ jednocześnie można korzystać tylko z jednej pożyczki krótkoterminowej a udzielenie kolejnej możliwe jest po dokonaniu spłaty wcześniejszego zobowiązania.
Top