Loans4Players

Loans4Players - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Loans4Players

Loans4players to stosunkowo nowy na polskim rynku serwis pożyczkowy, oferujący długoterminowe pożyczki ratalne. Firma ta daje nam możliwość pożyczenia od 800 do 15000 złotych na okres od 3 do nawet 36 miesięcy. Cały proces zaciągania pożyczki odbywa się przez internet, szybko, łatwo i wygodnie, dzięki czemu w ogóle nie musisz wychodzić z domu, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie po upływie krótkiego czasu. W przeciwieństwie do popularnych chwilówek firma ta proponuje zaciągnięcie pożyczki ratalnej, co pozwala spłacić ją w dogodnym dla nas czasie. To klient decyduje, ile pożycza i w jakim terminie zobowiązuje się spłacić pożyczone pieniądze. Znajdziesz tutaj pożyczki na raty a przede wszystkim również pożyczki na raty bez bik, co pozwala na zaciągnięcie pożyczki w serwisie, jeżeli jesteś zadłużony, a Twoje dane figurują w rejestrze BIK lub KRD.

Co warte podkreślenia platforma Loans4players skierowana jest przede wszystkim do miłośników gier komputerowych. Na stronie głównej serwisu wita nas zdjęcie gracza oraz baner sugerujący, że nie warto czekać i zbierać na nowy sprzęt skoro możesz go mieć już dzisiaj, tu i teraz dzięki pieniądzom pożyczonym od Loans4players. Ten serwis bardzo duży nacisk kładzie na fakt, że ich pożyczki idealne są dla każdego, kto w, chociażby najmniejszym stopniu zainteresowany jest gameingiem. Oferta ta jest doskonała zarówno dla nowych graczy, jak i profesjonalnych wyjadaczy gier komputerowych. Jak wiadomo gracz na poważnie interesujący się gamingiem, musi mieć jak najlepszy sprzęt. Dzięki temu będzie mógł zagrać praktycznie w każdą grę, co znacznie zwiększy zarówno poziom danej rozgrywki, jak i jej komfort. Pożyczka, którą zaciągnąć można w Loans4players, jest również bardzo dobrym wyborem dla osób, które zawodowo bądź też hobbystycznie zajmują się tworzeniem grafiki komputerowej. Wiadomo, że nie na każdym komputerze zainstalować, jak i używać możemy najlepszych programów graficznych. Dla graczy natomiast bardzo istotne jest, aby ich sprzęt komputerowy posiadał silny procesor, wysokiej jakości kartę graficzną, jak i dużą pamięć RAM. Dzięki pożyczeniu pieniędzy od Loans4players na pewno będzie Cię stać na zakup takiego sprzętu, jaki sobie wymarzysz.

Pomimo tego, że firma Loans4players jest raczej nową pozycją tego typu na rynku, warto podkreślić, że z całą dozą pewności jest to strona bezpieczna i godna zaufania. Należy ona do znanej spółki IPF Polska Sp. z o.o, która znana jest szerzej z takich firm pożyczkowych jak Provident lub Hapipożyczki. W związku z powyższym korzystanie z usług tej firmy jest dobrym wyborem dla każdego, aktualnie potrzebującego konkretnej sumy pieniędzy, którą pożyczyć ma możliwość w tym serwisie.Kto może wziąć pożyczkę w Loans4players i jakie wymagania trzeba spełnić, aby ją otrzymać?

Jeżeli zainteresowała Cię oferta Loans4players i zdecydowałeś się na wzięcie pożyczki, powinieneś wiedzieć kilka istotnych rzeczy. Po pierwsze, pożyczkę na tej stronie internetowej może wziąć każdy obywatel RP, który ukończył 18 rok życia. Nie jest wymagane wykazywanie przy wniosku o pożyczkę żadnego dokumentu o źródle dochodów. Jedyną ważną kwestią jest posiadanie adresu na terenie Rzeczypospolitej Polski, posiadanie telefonu komórkowego, adresu e-mail oraz numeru konta bankowego, co jest rzeczą niezbędną do wypłaty pożyczonych środków.Jakie kroki należy wykonać, aby móc ubiegać się o pożyczkę?

Krok 1. Wejdź na stronę loans4players.pl i za pomocą widocznych suwaków, wybierz kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz dogodny dla Ciebie okres jej spłaty. Możesz pożyczyć kwotę od 800 do 15 000 złotych, a najdłuższy okres spłaty, jaki możesz wybrać, wynosi 36 miesięcy. Po wpisaniu tych danych na ekranie wyświetli się wysokość Twojej raty miesięcznej. Następnie kliknij baner z napisem „Aplikuj o pożyczkę".

Krok 2. Wypełnij formularz rejestracyjny, który wyświetli się w serwisie. Wpisujemy kolejno; imię i nazwisko, numer PESEL, nasz adres e-mail, oraz numer telefonu komórkowego. Zostaniesz również poproszony o wpisanie hasła, za pomocą którego w dalszym etapie będziesz mógł zalogować się do serwisu. Pod Twoim wnioskiem znajdziesz formularz, z którym warto się zapoznać. Po zapoznaniu się z nim oraz upewnieniu się, że wpisane dane są prawidłowe, wyślij zapytanie o pożyczkę.

Krok 3. Teraz kiedy Twój wniosek o pożyczkę został już złożony, nie pozostaje Ci nic jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać. Nie powinno jednak potrwać to długo. W kolejnym etapie, jeżeli wszystko poszło zgodnie z planem, powinien skontaktować się z Tobą telefonicznie konsultant Loans4players. Jeżeli wniosek został przetworzony i otrzymałeś decyzję pozytywną, pieniądze niezwłocznie zostaną przelane na Twoje konto bankowe.Kiedy warto skorzystać z usług Loans4players?

Skorzystać z usług Loans4players na pewno warto w przypadku, kiedy potrzebujemy pożyczki z dłuższym okresem spłaty z racji tego, że nie jesteśmy w stanie spłacić jej w krótszym terminie. Ponadto jest to również bardzo dobry wybór, kiedy nie chcemy za bardzo obciążać naszego budżetu domowego. Możliwość rozłożenia pożyczki na dogodne raty jest na pewno sporą zaletą.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że po pożyczkę w Loans4players warto sięgnąć również w przypadku, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na potrzebne wydatki. Dobrym przykładem jest tutaj wspomniana już wyżej potrzeba zainwestowania w kupno sprzętu komputerowego. Warto jednak pamiętać, że możliwość uzyskania wyższej kwoty pożyczki zależna jest od naszej zdolności kredytowej.Jakie są zalety i wady pożyczki Loans4players?

Przed wzięciem pożyczki warto skupić się na zaletach. Przede wszystkim warto odnotować, że jedną z najistotniejszych zalet tej firmy jest możliwość wzięcia wysokiej kwoty pożyczki przy jednoczesnym dość długim terminie jej spłaty. Dużym plusem jest decyzja odnośnie wysokości, jak i okresu spłaty zobowiązania. Ponadto dodatkową zaletą Loans4players jest szeroki zakres wiekowy, w którym można wziąć pożyczkę, bowiem ubiegać się o nią w tym serwisie mogą osoby w wieku od 18 do 80 lat. Warto również wspomnieć o tym, że nie musimy wpłacać żadnej opłaty przygotowawczej ani administracyjnej, a samo oczekiwanie na przelew pożyczonej kwoty realizowane jest przez BlueMedia, w związku z czym jest to proces szybki i bezpieczny. Kolejną zaletą jest także fakt, że do wzięcia pożyczki nie musimy składać żadnych dodatkowych dokumentów-wystarczy dowód osobisty.

Ponadto warto podkreślić, że firma posiada w swojej ofercie możliwość skorzystania z tak zwanych „ wakacji kredytowych”, w przypadku, gdy na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie spłacać rat regularnie. Klientom, którzy systematycznie spłacali pożyczkę przez minimum pół roku, firma może odroczyć spłatę pożyczki. Jest to usługa bezpłatna.

Jak każda firma pożyczkowa, Loans4players posiada nie tylko zalety, ale również wady. Główną wadą pożyczek w tej firmie jest wysoki koszt spłaty zaciągniętej pożyczki. W porównaniu z ofertą innych pożyczek ratalnych Loans4players znajduję się na czele rankingu wysokich opłat. Drugą wadą jest natomiast fakt, że firma ma możliwość prześwietlić klienta w różnego rodzaju bazach dłużników, oraz ma dostęp do innych baz dłużników na przykład z firmy Provident. Fakt ten może znacznie utrudniać nam uzyskanie pożyczki, jeżeli mamy negatywną historię spłat w jakimkolwiek serwisie pożyczkowym bądź banku.


Ułatwienia & Korzyści z Loans4Players

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Loans4Players

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Loans4Players
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Loans4Players
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Loans4Players
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Loans4Players
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry