Smartney

Smartney - Opinie i Informacje

(42 opinie klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

60 000 PLN
Maksymalna Kwota
1000 PLN
Minimalna Kwota
12 - 60 mies
Okres Spłaty
14,69 %
RRSO

Informacje o Smartney

Smartney jest innowacyjną, pierwszą tego typu na polskim rynku instytucją finansową, która łączy w sobie tradycyjną bankowość z uproszczoną aplikacją o pożyczkę. Firma stworzyła wyjątkowy, nietypowy produkt łączący ze sobą wszystkie atuty kredytu bankowego z prostym sposobem ubiegania się o pożyczkę, znanym dotychczas wyłącznie z aplikowania o chwilówki w parabankach. Smartney posiada w ofercie pożyczki wysokich kwot - aż do 60 tys. zł na okres do 5 lat, na niezwykle korzystnych warunkach umowy, niespotykanych dotychczas w instytucjach udzielających kredytów online.

Mimo tego, iż Smartney jest na polskim rynku stosunkowo nową marką - zaczęła swoją działalność we wrześniu 2018 roku, to może pochwalić się znacznie dłuższym stażem oraz doświadczeniem. Firma należy do założonej 35 lat temu i działającej aktualnie w 11 krajach Grupy Oney Bank, która zapewnia klientom profesjonalne, bankowe normy bezpieczeństwa a także najwyższy poziom obsługi.

Aplikacja o pożyczkę nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń i odbywa się w 100% online. Złożenie wniosku na stronie Smartney jest niezwykle proste i intuicyjne, dlatego nie powinno zająć potencjalnemu klientowi więcej, niż dosłownie kilka minut.Smartney - Rewolucja w platformach pożyczkowych

Smartney zrewolucjonizował polski rynek pożyczek pozabankowych, które dotychczas charakteryzował się niewyobrażalnie wysokim oprocentowaniem, niskimi, ograniczonymi kwotami i krótkim okresem kredytowania przy jednoczesnym szybkim i przyjaznym procesem aplikacji. Klienci mieli jak dotąd do wyboru również kredyty bankowe, charakteryzujące się korzystnymi warunkami umowy i niskim oprocentowaniem, ale też skomplikowanym systemem ubiegania się o pożyczkę, wymagającym spełnienia szeregu formalności i dostarczenia niezliczonych dokumentów. Smartney to zupełnie nowa jakość, innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu klient może skorzystać z indywidualnie dopasowanej pożyczki na korzystnych warunkach na dużą kwotę, przy szybkim procesie aplikacyjnym - bez zbędnych formalności, prosto ze swojego tableta czy smartfona. Firma stworzyła swój system aplikacji we współpracy z doświadczonymi parterami świadczącymi najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu technologii czy programowania, dzięki czemu klient może skorzystać z niezwykle przyjaznego, szybkiego i intuicyjnego procesu udzielania pożyczki.

Korzystanie z usług Smartney jest całkowicie bezpieczne, firma jest zarejestrowana w Polsce i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000747738. Instytucja zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego i działa zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim, podlegając nadzorowi UOKiK.

Serwis Smartney udziela klientom pożyczek na atrakcyjnych warunkach kredytowania w wysokości od 1.000 zł do nawet 60.000,00 zł, co jest niewątpliwie innowacją na rynku kredytów pozabankowych. Oferta finansowania firmy adresowana jest zarówno do przedsiębiorstw jak i osób fizycznych.Komu Smartney udziela pożyczek?

Smartney kieruje swoją ofertę kredytów do klientów w wieku od 25 do 70 lat. Warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie własnego, indywidualnego rachunku bankowego. Z usług firmy korzystają osoby ceniące swój czas i wartość swoich pieniędzy i jednocześnie preferują szybkie, proste i przejrzyste sposoby finansowania. Działanie Smartney opiera się na najnowszych technologiach i jest nowoczesnym, uczciwym i przejrzystym rozwiązaniem pozwalającym na zaoszczędzenie cennego czasu. Jedynym dokumentem, którym trzeba dysponować w trakcie składania wniosku o pożyczkę jest aktualny dowód osobisty.

Firma Smartney stara się ograniczyć wszelkie formalności wiążące się ze złożeniem aplikacji o pożyczkę do absolutnego minimum, dlatego nie wymaga żadnych dokumentów poświadczających osiągane dochody, takich jak zaświadczenia wystawione przez pracodawcę a nawet oświadczenia pożyczkobiorcy. Cały proces odbywa się online i nie jest konieczne kompletowanie i przedstawianie skomplikowanej dokumentacji, tak jak miałoby to miejsce w trakcie aplikacji o kredyt w tradycyjnym banku.

Warunki pozytywnego rozpatrzenia wniosku w serwisie Smartney:zaliczanie się do wymaganej grupy wiekowej - od 25 do 70 lat, oferta nie jest przeznaczona dla studentów i osób, które przekroczyły 70 rok życia, posiadanie zdolności kredytowej, która w ocenie firmy pozwoli na terminową spłatę rat pożyczki, pozytywna historia kredytowa we wszystkich sprawdzanych bazach oraz rejestrach np. BIK oraz KRD, posiadanie własnego, aktywnego rachunku bankowego, posiadanie własnego, aktywnego numeru telefonu komórkowego, posiadanie polskiego obywatelstwa, zameldowanie na terenie Polski.Jak wygląda proces aplikacji o pożyczkę?

Proces aplikacji  o pożyczkę w Smartney jest niezwykle przyjazny, prosty i intuicyjny. Wystarczy założyć konto w serwisie, zalogować się i za pomocą kalkulatora ustalić odpowiadającą nam kwotę pożyczki a także określić liczbę rat. Następnie do znajdującego się w na stronie internetowej formularza należy wprowadzić wszystkie wymagane, podstawowe dane osobowe. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie podanych danych online i zaakceptowanie przedstawionej oferty. Na tym koniec, jeżeli wniosek przejdzie pozytywnie weryfikacje to pieniądze znajdą się maksymalnie w ciągu 30 minut na naszym rachunku bankowym. Tak szybka wypłata środków możliwa jest dzięki temu, że firma usprawnia wszelkie aspekty i etapy udzielania pożyczki i korzysta z systemu dot-pay.

Proces weryfikacji zdolności kredytowej jest zbliżony do tego, z którego korzystają wszystkie banki i firmy pożyczkowe. Za pomocą najnowocześniejszych technologii i opartych na nich systemów analitycznych firma Smartney poddaje ocenie zdolność kredytową klienta korzystając m.in. z informacji znajdujących się w bazach danych takich jak BIK czy KRD.

Firma Smartney zastąpiła analizę tradycyjnych dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody nowoczesnym, zautomatyzowanym procesem weryfikacji rachunku bankowego. Oczywiście takie rozwiązanie wymaga potwierdzenia i udzielenia zgody przez klienta, można z niego skorzystać w trakcie składania wniosku o pożyczkę. Takie innowacyjne metody oparte na najbardziej zaawansowanych technologiach mają na celu skrócenie oczekiwania na decyzję kredytową do maksimum, ambicją Smartney jest możliwość udzielania klientowi decyzji o przyznaniu finansowania w ciągu zaledwie minuty. Firma podejmuje decyzje wyłącznie w oparciu o przedstawione i zweryfikowane dane a proces aplikacyjny i weryfikacyjny jest całkowicie bezpieczny. Smartney dba o bezpieczeństwo danych osobowych zgodnie z najwyższymi standardami, obowiązującymi wszystkie instytucje finansowe w Polsce.

Jakie bazy kredytowe sprawdza Smartney?

Pożyczka w Smartney zdecydowanie nie jest rozwiązaniem dla osób zadłużonych i posiadających w przeszłości problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Firma sprawdza wszystkich swoich potencjalnych klientów w poniższych bazach:

- Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
- Krajowy Rejestr Długów (KRD S.A.)
- Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (BIG)
- Baza Związku Banków Polskich
- Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
- BAZA CRIFOprocentowanie pożyczki w Smartney

Aktualne oprocentowanie dotyczące danego kredytu konsumenckiego dostępne jest zawsze na profilu użytkownika po wcześniejszym zalogowaniu do Strefy Klienta. Po pozytywnej weryfikacji wniosku o pożyczkę firma przesyła harmonogram spłat na adres e-mail klienta. Ponadto klienci mają w każdej chwili wgląd do harmonogramu na swoim koncie Smartney po wcześniejszym zalogowaniu się do Strefy Klienta.

Na oficjalnej stronie internetowej firmy przedstawiona jest przykładowa, reprezentatywna kalkulacja dla kredytu konsumenckiego obliczona na podstawie oprocentowania aktualnego na dzień 7 czerwca 2019 r. - RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty pożyczki (nie uwzględniającej kredytowanych kosztów) 10.000 zł wynosi 23,88%. Oprocentowanie jest zmienne i wynosi 10% w skali roku, zupełny koszt udzielenia pożyczki to 6.452,57 zł (odsetki 3.552,57 zł, prowizja 2.900,00 zł). Podsumowując, przy pożyczce 10.000 złotych na 60 miesięcznych rat całkowita kwota do spłaty wyniesie 16.452,57 zł.Spłata pożyczki w Smartney

Smartney oferuje swoim klientom pełną kontrolę nad ratami spłacanej pożyczki. Każdy klient po wcześniejszym zalogowaniu się na swój profil może odnaleźć w Strefie Klienta wszelkie niezbędne dane pozwalające na dokonanie wpłat raty, w szczególności indywidualny numer rachunku bankowego. Firma ceni sobie najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe rozwiązania technologiczne, dlatego każdy klient może skorzystać ze znajdującej się na jego profilu opcji szybkiego przelewu on-line, może również podpiąć swoją kartę debetową, z której raty będą spłacane co miesiąc automatycznie.

Ponadto Smartney umożliwia swoim klientom wcześniejszą spłatę kredytu. Taka opcja możliwa jest do realizacji również poprzez zalogowanie się do swojego profilu w Strefie Klienta. Przy wcześniejszej spłacie zobowiązania firma zwraca wszelkie koszty poniesione w związku z niewykorzystanym okresem kredytowania.

Podsumowanie

Podsumowując, pożyczka w Smarntey jest bardzo ciekawą i innowacyjną ofertą, łączącą w sobie największe zalety kredytu bankowego oraz chwilówek udzielanych przez parabanki. Jest to idealna propozycja dla osób preferujących zawieranie umów kredytowych wyłącznie przez Internet, bez wychodzenia z domu. Największymi atutami pożyczki w Smartney jest uproszczony proces aplikacji, brak wymogu przedstawiania zaświadczeń o dochodach a także wysoka kwota możliwej pożyczki i długi okres kredytowania.


Ułatwienia & Korzyści z Smartney

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Smartney

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Wiek kredytowy od 25 do 75 lat
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Smartney
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Smartney
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Smartney
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Smartney
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry