Alior Bank – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku Creditnow.pl

Alior Bank – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku

Alior Bank – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku

SWIFT – Międzynarodowy kod/Standard używany przez banki na całym świecie do identyfikacji banku odbiorcy przelewu, składa się z ośmiu lub jedenastu znaków.

BIC – Identycznie jak SWIFT, w polsce używamy innej nazwy na świecie ten sam kod spotkamy właśnie pod nazwą BIC (Bank Identifer Code)

IBAN – jest to numer rachunku bankowego z prefiksem kraju według standardu ISO przykładowo (PL – Polska lub DE – Niemcy), prefiks jak nazwa wskazuje dodajemy przed 28 cyfrowym numerem rachunku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją na temat standardów międzynarodowych w bankach: Czym jest SWIFT, BIC i IBAN?

Alior Bank – kod SWIFT, IBAN, adres.

Planujesz wysłać przelew za granicę kraju? a może spodziewasz się takiego przelewu do wysyłania przelewów lub odbierania przelewów z zagranicy potrzebujemy kilka danych banku oraz międzynarodowych kodów, poniżej przedstawiamy dokładną listę dla banku Alior.

Kod SWIFT/BIC Alior Bank

  • Pełny SWIFT/BIC: ALBPPLPW

Kod używany do przelewów międzynarodowych oraz europejskich. Identyfikator banku docelowego, podajemy go jak odbieramy przelew z zagranicy. Powyższy kod dotyczy wszystkich klientów banku Alior dodatkowe dane z kodu:

Nazwa oddziału: Alior Bank SA

Adres oddziału:  ul. Łopuszańska 38D 02-232 Warszawa

Kod oddziału: XXX

Numer IBAN rachunku w Alior Banku

  • IBAN Alior Banku: PL + numer rachunku bankowego

Adres Banku centrali Alior do przelewów

  • Alior Bank S.A. ul. Łopuszańska 38D 02-232 Warszawa

Dodaj komentarz