Miloan

Miloan - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Miloan

Miloan to polska firma pożyczkowa zajmująca się udzielaniem chwilówek, która należy do spółki MILOAN POLSKA S.p.z.o.o, której główny budynek znajduje się w Warszawie na ulicy Domaniewskiej 39. Miloan pożyczek udziela wyłącznie za pośrednictwem internetu. Jej logo to wyróżniający się nieco na tle innych firm pożyczkowych soczysty i kolorowy kawałek arbuza. Pożyczanie w Miloan jest bezpieczne i wiarygodne, a firma zabezpiecza swoją stronę internetową, korzystając z protokołu HTPPS. W związku z tym wszelkiego rodzaju dane osobowe, jak i informacje, które udostępniasz na tej stronie, są chronione i nie są dostępne dla żadnych trzecich podmiotów. Klienci tej firmy mają również łatwy i przejrzysty dostęp do wszystkich informacji, jak i do każdego dokumentu, w związku z tym spokojnie mogą się ze wszystkich zapoznać, a cały proces ubiegania się o pożyczkę jest w pełni bezpieczny.

Firma pożyczkowa Miloan udziela pożyczek osobom od 22 do 70 roku życia, a najwyższa kwota, o jaką możemy w niej wnioskować to 5000 złotych. Ponadto, jak wiele innych firm tego typu dostępnych na rynku, pierwszą pożyczkę w Miloan możemy otrzymać całkowicie za darmo, co oznacza, że oddajemy dokładnie tyle samo, ile pożyczyliśmy. Pożyczka w Miloan to dobry wybór, kiedy na szybko potrzebujemy gotówki, a nie możemy dostać jej w zwykłym banku.Do kogo skierowana jest oferta Miloan i jakie wymagania należy spełnić, aby móc ubiegać się o pożyczkę?

Oferta pożyczkowa Miloan skierowana jest do osób w wieku od 22 do 70 roku życia, które mają obywatelstwo polskie, jak i stały adres do korespondencji na terenie kraju. Ponadto istotne jest, że zaciągają one pożyczkę jako osoby fizyczne. Dodatkowo powinny mieć pozytywną zdolność kredytową i nie znajdować się w bazach danych dłużników. Ostatnim wymogiem jest posiadanie aktualnego numeru telefonu, który posłuży do kontaktu pożyczkodawcy z klientem, jak i adres email, oraz numer konta bankowego, który potrzebny będzie do przekazania klientowi pożyczonych środków.Jak wziąć pożyczkę w Miloan krok po kroku?

Krok 1. Wchodzimy na stronę miloan, pl i za pomocą suwaków znajdujących się na stronie głównej serwisu, wybieramy, o jaką kwotę pożyczki chcemy wnioskować oraz zaznaczamy datę spłaty zobowiązania. Jeśli jesteś nowym klientem firmy i wcześniej nie brałeś pożyczki w Miloan, pierwsza pożyczka dla ciebie jest dostępna za darmo. Ponadto warto pamiętać, że pierwsza pożyczka może wynieść od 300 do maksymalnie 2500 złotych. Możliwość wyboru wyższej kwoty pożyczki (do 5000 złotych) dostępna jest dla nas momencie zaciągania drugiej pożyczki.

Jeśli ustaliliśmy już kwotę pożyczki, jak i termin jej spłaty, po prawej stronie pojawi się nam informacja na temat całkowitego kosztu pożyczki. Jeśli wszystko jest dla nas jasne i chcemy wnioskować o pożyczkę, klikamy w baner „Złóż wniosek".

Krok 2. W kolejnym etapie zaciągania pożyczki zostaniemy poproszeni o wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym należy podać takie dane osobowe jak: imię i nazwisko, numer pesel oraz serię i numer dowodu osobistego, adres email oraz numer telefonu komórkowego. Następnie zostaniemy poproszeni o utworzenie hasła, które będzie nam potrzebne podczas logowania się do panelu klienta Miloan.

Krok 3. Następny krok to weryfikacja konta osobistego, której dokonujemy za pomocą telefonu. Kod otrzymany przez SMS wpisujemy we wskazanym polu na stronie i klikamy przycisk „Zaloguj się ".

Krok 4. Jeżeli weryfikacja poszła pomyślnie, możesz dokończyć wypełnianie wniosku i uzupełnić go o dodatkowe dane, jak i określenie swojej sytuacji finansowej, poprzez podanie zarówno wydatków, jak i przychodów. Następnie będziemy musieli potwierdzić numer konta bankowego za pomocą przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 grosza na konto pożyczkodawcy lub za pośrednictwem aplikacji Blue Cash.

Krok.5. Jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie, zostaje już tylko czekać na decyzję odnośnie otrzymania pożyczki. Jeżeli jest ona pozytywna, informacje o tym otrzymasz w ciągu 15 minut, a pożyczone środki zostaną natychmiast przelane na twoje konto bankowe.W jakich bazach danych pożyczkodawca może weryfikować klienta?

Miloan dokładnie sprawdza historię kredytową wnioskodawcy, weryfikując klienta w takich bazach danych jak BIK, KRD, ERIF i infomonitor. W związku z tym, że dane te są sprawdzane, może być trudniej uzyskać pożyczkę w Miloan tym klientom, którzy figurują w którejś z tych baz z powodu wcześniejszych zadłużeń.Miloan logowanie-jak dostać się do panelu klienta?

Po uprzednim zarejestrowanie się w Miloan, wchodząc na stronę pożyczkodawcy mamy możliwość zalogowania się na nasz profil w tym serwisie. W tym celu należy kliknąć przycisk „Zaloguj się” znajdujący się w górnym, prawym rogu strony. Po podaniu adresu e-mail i hasła utworzonego podczas rejestracji zostaniemy przeniesieni do naszego panelu klienta, gdzie możemy przejrzeć historię naszych pożyczek oraz inne dostępne informacje.Miloan kontakt-jak mogę skontaktować się z pożyczkodawcą?

Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 19. Skontaktować się z pożyczkodawcą możemy na dwa sposoby albo za pomocą rozmowy telefonicznej pod numerem +48 533 100 533 bądź też korzystając z zakładki kontakt na stronie Miloan, za pomocą formularza kontaktowego. Wystarczy, że podamy numer telefonu albo adres email a w przydzielonym do tego polu napiszemy naszą wiadomość bądź też zapytanie, które chcemy przekazać pożyczkodawcy. Możemy także skontaktować się z Miloan za pomocą email, pisząc na adres [email protected].

Miloan opinie-wady i zalety

Zdecydowanie jedną z pierwszych rzucających się w oczy zalet Miloan jest możliwość uzyskania pierwszej pożyczki całkowicie za darmo, jak i wysoka kwota, o którą możemy wnioskować na stronie. Ponadto warto podkreślić, że zarówno korzystanie z serwisu Miloan oraz sam proces ubiegania się o pożyczkę jest prosty, jak i nieskomplikowany, a na stronie bez problemu znajdziemy odpowiedzi na pytania oraz wszystkie istotne dla nas informacje. Kolejnym atutem tej firmy jest również możliwość przedłużenia terminu spłaty, w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczonych środków w terminie. Spłatę możemy przedłużyć o 7,14 lub 30 dni w zależności od potrzeb. Warto zaznaczyć tę możliwość, ponieważ większość stron udzielających pożyczek chwilówek nie daje nam takiej możliwości. Ostatnia zaleta to liczne promocje i kody promocyjne, za pomocą których możemy obniżyć spłatę naszej pożyczki. Ciekawą i nowoczesną cechą jest również blog, prowadzony przez firmę Miloan, na którym możemy znaleźć wiele interesujących porad finansowych.

Jak każda firma pożyczkowa, Miloan ma nie tylko zalety, ale również niestety wady. Jedną z głównych wad tego portalu jest granica wieku wynosząca od 22 do 75 lat, co znacznie może utrudniać uzyskanie pożyczek zarówno przez osoby młodsze, jak i te starsze. Limit pożyczkowy wynoszący 2500 złotych dla nowego klienta, również jest dość niski, w związku z tym z oferty Miloan nie skorzystają osoby, które potrzebują pożyczyć wyższą kwotę pieniędzy. Limtem czasowym charakteryzują się także kody promocyjne, obniżające koszt pożyczki, ponieważ czas na ich wykorzystanie wynosi 30 dni. Co zmusza nas niejako do złożenia wniosku o pożyczkę w tym konkretnym terminie. Ponadto wadą są również wysokie koszty następnych pożyczek, o które możemy ubiegać się w Miloan. Strona nie należy do jednej z tańszych, wręcz przeciwnie, ponieważ na rynku możemy znaleźć wiele bardziej opłacalnych dla nas pożyczek.


Ułatwienia & Korzyści z Miloan

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Miloan

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
7 Komentarzy
 • Opinia - Miloan
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Miloan
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Miloan
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Miloan
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry