Smart Pożyczka

Smart Pożyczka - Opinie i Informacje

(72 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

7 000 PLN
Maksymalna Kwota
200 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Smart Pożyczka

Polacy coraz częściej korzystają z pożyczek pozabankowych. Ostatnie dane wskazują, że to bardzo szybko rosnąca gałąź sektora finansowego. Rośnie liczba firm, które udzielają tego typu kredytów. Pożyczkobiorcy natomiast, chwalą takie rozwiązanie przede wszystkim za wygodę, dostępność, brak skomplikowanych procedur i szybką decyzję. Coraz więcej gospodarstw korzysta z tej formy podreperowania domowego budżetu. Aby uzyskać pożyczkę online – wystarczy założyć konto na stronie, wypełnić wniosek i przygotować niezbędne dokumenty (konieczna jest również weryfikacja danych na podstawie przelewu kontrolnego). Środki możemy otrzymać na konto już po 15 minutach od złożenia wniosku.

Smart pożyczka to stabilna firma z branży finansowej, która działa w Polsce już od 7 lat. Jest częścią międzynarodowej grupy „UAB Aventus Capital”, która prowadzi działalność również: na Litwie i Łotwie, Ukrainie, Białorusi, w Czechach, Mołdawii, Rosji, Kazachstanie, Wietnamie i na Sri Lance. Najwyższą jakość usług potwierdzają prestiżowe certyfikaty (np.: „Rzetelna firma”), liczne wyróżnienia oraz rzesza zadowolonych klientów. Smart pożyczka jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych co daje gwarancję najwyższych standardów etycznych i biznesowych. W ocenie specjalistów z creditnow.pl, Smart pożyczka oferuje najlepszą pożyczkę krótkoterminową dostępną online.Jak działa Smart pożyczka?

Aby złożyć wniosek o szybką pożyczkę wystarczy urządzenie podłączone do Internetu (komputer lub smartfon). Nasza platforma jest dostępna siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Proces składania wniosku odbywa się w pełni on-line i po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze, są od razu przelewane na rachunek pożyczkobiorcy. Warunkiem uzyskania kredytu jest posiadanie: dowodu osobistego, stałego źródła dochodu, rachunku bankowego na który zostaną wpłacone środki, numeru telefonu oraz adresu mailowego. Wiek klienta musi mieścić się między 19 a 73 rokiem życia. Smart pożyczka nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, więc dane pożyczkobiorców nie są tam weryfikowane. Ubiegający się o pożyczkę klient nie może być jednak wpisany do rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego spłacania zobowiązań finansowych (BIG, Kaczmarski, Group, Platforma wymiany Pożyczkowej CRIF).

Smart pożyczka ceni czas każdego klienta. Natychmiast rozpatruje przesłany wniosek o kredyt. Po pozytywnej decyzji od razu przelewa pieniądze na konto. Dbamy również o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Komunikacja z naszą platformą odbywa się przy użyciu szyfrowanych protokołów SSL, a wszelkie dane są przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami prawa o ochronie danych osobowych.

Jeśli posiadasz już login i hasło na naszej stronie, nie musisz ponownie przesyłać danych weryfikacyjnych. Po prostu składasz następny wniosek o kredyt, czekasz na rozpatrzenie i wypłatę. Na naszej stronie znajdziesz intuicyjne suwaki, dzięki którym określisz wysokość pożyczki oraz czas spłaty. Poniżej zostaną wyświetlone informacje o koszcie pożyczki, RRSO i kwocie do spłaty.

Sugerujemy, abyś przed podpisaniem, zapoznał się z umową kredytową, która jest również dostępna na naszej witrynie internetowej. Przeczytaj ją dokładnie i jeśli jakiekolwiek zapisy budzą Twoje wątpliwości zwróć się z prośbą o wyjaśnienia do Biura Obsługi Klienta. Nigdy nie podpisuj umowy, która jest dla Ciebie niezrozumiała.

Pamiętaj, że możesz zrezygnować z umowy kredytowej w terminie 14 dni od jej zawarcia. Aby tego dokonać powinieneś skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta a następnie dostarczyć oświadczenie w tej sprawie na nasz adres korespondencyjny.Jak spłacić Smart pożyczkę?

Uzyskany kredyt możesz spłacić w dowolnym, wybranym przez Ciebie, terminie, jednak przed upływem daty wyznaczonej na umowie kredytowej. Smart pożyczka nie pobiera opłat za wcześniejszą spłatę zadłużenia. Po zalogowaniu się, na swoje konto na platformie internetowej, możesz, korzystając z przelewów internetowych, wpłacić pieniądze. Po zaksięgowaniu się przelewu, otrzymasz SMS potwierdzający wpłatę . Na koncie w zakładce „Twój status” znajdziesz informacje o zaciągniętym kredycie oraz historię wcześniejszych pożyczek.

Jeśli wolisz tradycyjne przelewy, możesz dokonać spłaty kolejnej raty na poczcie lub w banku. Wystarczy wypełnić formularz przelewu danymi, które znajdziesz na swoim profilu na platformie Smart pożyczka. W tytule przelewu należy podać swój numer PESEL lub numer ID pożyczki. Brak podania tych informacji znacząco wydłuży proces księgowania wpłaty.

A co jeśli chwilowo utraciłeś płynność finansową, i wpłata kolejnej raty może się opóźnić? Wówczas, nie czekaj. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który pomoże wybrać najlepszy wariant uregulowania pożyczki. Jeżeli zależy Ci na wydłużeniu czasu spłaty kredytu, możesz również skorzystać z refinansowania zadłużenia. Wystarczy, że zalogujesz się do panelu na stronie i poprosisz o wydłużenie terminu oraz wykonasz przelew wskazanej kwoty na nasze konto.Pierwsza darmowa w Smart Pożyczka

Pierwsza, oferowana przez nas pożyczka jest zupełnie za darmo. Każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z naszą firmą, może pożyczyć online do 3000 zł na 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy założyć konto na naszym portalu, wypełnić wniosek i już możesz cieszyć się dodatkowym zastrzykiem pieniędzy. W promocyjnej ofercie koszt szybkiej pożyczki to 0 zł, a współczynnik RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 0%.

Terminowa spłata powiększa również kolejny limit kredytowy do kwoty 7000 zł. Pamiętaj, jednak, że termin 30 dni jest nieprzekraczalny i nie możesz w tej sytuacji zwrócić się o refinansowanie pożyczki.

Klient, który terminowo spłaca zaciągnięte pożyczki, jest dla nas szczególnie ważny. Dlatego uruchomiliśmy specjalną promocję w ramach systemu lojalnościowego. Każda kolejna, spłacona w terminie pożyczka, to coraz wyższe gwarantowane rabaty. Maksymalna kwota upustu to aż 25%. Klient srebrny, który spłacił dwie pożyczki może liczyć na 5% rabat, złoty, który spłacił 4 pożyczki w terminie- 10% rabat, vip klient który spłacił 6 pożyczek, może liczyć na 15% rabat. Najwyższy poziom to: klient premium, który ma na swoim koncie 8 spłaconych pożyczek i 20% rabat oraz klient royal, który spłacił w terminie 9 pożyczek i posiada rabat 25%. Należy jednak pamiętać o tym, że brak spłaty powoduje cofnięcie statusu „Lojalnego klienta” o jeden poziom.Podsumowanie - SmartPożyczka

Upowszechnienie się dostępu do Internetu znacząco wpłynęło na rozwój branży pożyczek online. Pożyczamy na ogół małe kwoty, na krótki termin. W przypadku skorzystania z promocji, często pierwsza pożyczka jest gratisowa. Kredyty on-line są szybkie, wygodne i dostępne o każdej porze dnia i nocy. Pomimo wyższego oprocentowania niż w banku, klienci chętnie wybierają pożyczki pozabankowe. Przekonują ich do tego: minimum formalności, natychmiastowa decyzja i szybki przelew na konto. Niebagatelną rolę odgrywa tu również brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej. Klienci, którzy posiadają tam wpis nie są jednoznacznie skreśleni z listy pożyczkobiorców. Wśród zalewu firm pożyczkowych, warto postawić na zaufane przedsiębiorstwa takie jak Smart pożyczka, która ma dobrą opinię klientów i posiada ugruntowaną pozycję na rynku finansowym. Smart pożyczka to solidna firma, która ma za sobą kilkuletnie doświadczenie, w oferowaniu pożyczek internetowych, a jej działalność opiera się na zaufaniu i trwałych relacjach z kontrahentami.


Ułatwienia & Korzyści z Smart Pożyczka

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Smart Pożyczka

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Smart Pożyczka
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Smart Pożyczka
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Smart Pożyczka
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Smart Pożyczka
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry