Bocian pożyczki - najważniejsze informacje

Bocian pożyczki – najważniejsze informacje

Bocian pożyczki – najważniejsze informacje

Bocian pożyczki jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która świadczy swoje usługi pożyczkowe już od 2008 roku i z każdym kolejnym rokiem zyskuje coraz większe grono zadowolonych klientów. O pożyczkę w tym miejscu mogą starać się wszystkie osoby, które nie są dłużnikami w innych instytucjach finansowych. Wszystkie pożyczki udzielane są wyłącznie na przejrzystych zasadach. W związku z tym nie ma tutaj jakichkolwiek ukrytych kosztów, o których pożyczkobiorca nie wiedziałby przed podpisaniem umowy. Wnioskować o pożyczkę można zarówno w placówce firmy, jak również przez telefon oraz telefonicznie.

Jaką kwotę maksymalnie można pożyczyć?

Maksymalną kwotą pożyczki, jaką można wziąć jest 5 tysięcy złotych. Aczkolwiek pożyczkobiorcy mają również możliwość wzięcia 1 tysiąca, 2 tysięcy, jak również 3 tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jaką kwotę pieniędzy w danym momencie potrzebujemy. Usługi finansowe tej firmy cieszą się bardzo dużą popularnością u pożyczkobiorców w różnym przedziale wiekowym. Dla przykładu, jeżeli zdecydujemy się pożyczyć 5 tysięcy złotych na 104 tygodnie to wysokość naszej miesięcznej raty będzie wynosiła nie więcej niż 95,72 złote, przy RRSO 118,74%. W związku z tym, jak można zauważyć, rozwiązanie takie jest bardzo korzystne finansowo.

Kiedy można otrzymać drugą pożyczkę?

O drugą pożyczkę możemy wnioskować zaraz po tym, jak poprzednia zostanie spłacona w całości. Otrzymanie pożyczki odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób, bowiem aby ją dostać nie musimy nawet wychodzić z domu, ponieważ przedstawiciel firmy przyjdzie do nas, aby podpisać wszystkie potrzebne dokumenty. Trzeba jednak pamiętać, że podczas wnioskowania o pożyczkę jesteśmy weryfikowani w takich bazach jak: Biuro Informacji Kredytowej, Krajowy Rejestr Dłużników, czy też Biuro Informacji Gospodarczej. W związku z tym, jeżeli posiadamy zadłużenia w innych instytucjach finansowych, wynoszących więcej niż trzydzieści dni to prawdopodobnie takie zobowiązanie finansowe w firmie Bocian Pożyczki może nam nie zostać udzielone. Biuro Informacji Kredytowej jest to nic innego, jak ogólnopolska baza, w której są nie tylko przechowywane, ale również przetwarzane oraz udostępniane informacje o posiadanych przez nas kredytach i pożyczkach. Do bazy takiej trafiamy za każdym razem, jeżeli decydujemy się na wzięcie jakiegoś zobowiązania finansowego, również jeżeli jest to zwykły abonament telefoniczny. Informacje w tej bazie są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Dlatego, jeżeli ze spłatą danego zobowiązania spóźniliśmy się więcej niż trzydzieści dni to taka informacja będzie przetwarzana bez naszej zgody nawet przez okres pięciu lat. A to oznacza, że przez ten okres czasu ciężko będzie nam uzyskać jakikolwiek kredyt lub pożyczkę.

Czy Bocian Pożyczki może zająć wynagrodzenie?

Wiele osób zapewne zastanawia się, czy Bocian Pożyczki może zająć nasze wynagrodzenie, gdy nie spłacamy pożyczki terminowo. Otóż, w takiej sytuacji należy powiedzieć, że firma ta, jak każda inna, nie ma możliwość bezpośredniego zajęcia naszego wynagrodzenia. Do takiego działania upoważniony jest jedynie komornik. Natomiast, aby tak się mogło stać najpierw musi zostać wydany nakaz zapłaty przez sąd, a ta procedura czasami trwa nawet kilka miesięcy.

Dlaczego pożyczki w chwili obecnej cieszą się aż tak dużą popularnością?

Pożyczki w chwili obecnej cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ można je uzyskać w znacznie szybszym czasie, niż na przykład kredyty w banku. Oprócz tego, pożyczki nie są już aż tak bardzo oprocentowane, jak jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu. Pożyczki w przeciwieństwie do kredytów bankowych wymagają spełniania wyłącznie minimum formalności, do których można zaliczyć między innymi: posiadanie obywatelstwa polskiego, posiadanie ważnego dowodu osobistego, czy też bycie osobą pełnoletnią. Pożyczki można uzyskać bez wychodzenia z domu. Dlatego też tak wiele osób się na nie decyduje, gdyż jest to możliwość do znaczącego zaoszczędzenia swojego czasu wolnego.

O tym warto pamiętać!

Aby wziąć pożyczkę w tej firmie pożyczkowej należy założyć wniosek online, bądź telefonicznie. Następnie należy poczekać kilka minut na decyzję w sprawie naszego wniosku. Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony to doradca oddzwoni do nas i umówi się z nami na spotkanie, podczas którego zostaną podpisane wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do zawarcia umowy. We wniosku należy umieścić takie dane jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres do korespondencji, numer telefonu kontaktowego, PESEL i numer dowodu osobistego, rodzaj posiadanego zatrudnienia, wysokość uzyskiwanego dochodu, jak również wysokość miesięcznych średnich wydatków. Uzyskaną w ten sposób pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Warto także dodać, że Bocian Pożyczki jest to w pełni sprawdzona oraz bezpieczna firma. Bowiem nawet wnioskując o pożyczkę online możemy mieć pewność, że nasze dane nie trafią w niepowołane ręce, gdyż strona firmy posiada odpowiednie zabezpieczenia w postaci szyfrowania. Głównym celem tej firmy jest to, aby pożyczki klientom dostarczać w sposób szybki i bezpieczny. Nie bez powodu więc firma ta posiada ponad 1500 wykwalifikowanych doradców, którzy swoją pracę pełnią w sposób profesjonalny oraz niezwykle rzetelny. Cały zespół tej firmy został stworzony po to, aby pomagać wielu osobom potrzebującym dodatkowego zastrzyku gotówki w szybkim czasie.

Podsumowanie

Bocian Pożyczki jest czynnym członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych. W związku z tym oznacza to, że firma ta zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania wszystkich norm moralnych podczas zawierania umów z klientami, jak również stawia na pierwszym planie bezpieczeństwo swoich klientów, aby nie narażać ich na niepożądane skutki wynikające z zawierania takich zobowiązań finansowych. W dzisiejszych czasach jest to niezwykle ważne. Dlatego tak wielu Polaków zaufało tej firmie i chętnie do niej wraca. Bocian Pożyczki to firm godna zaufania, która świadczy swoje usługi wyłącznie na najwyższym poziomie. Wspiera ona również działalność Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, a główną misją tej fundacji jest nic innego, jak odpowiednie budowanie dialogu oraz współpracy firm z sektora finansowego z różnymi organizacjami konsumenckimi.

Najważniejsze informacje odnoszące się do powyższego artykułu:

  • O pożyczkę w tym miejscu mogą starać się wszystkie osoby, które nie są dłużnikami w innych instytucjach finansowych. Wszystkie pożyczki udzielane są wyłącznie na przejrzystych zasadach.
  • Biuro Informacji Kredytowej jest to nic innego, jak ogólnopolska baza, w której są nie tylko przechowywane, ale również przetwarzane oraz udostępniane informacje o posiadanych przez nas kredytach i pożyczkach.
  • Pożyczki w chwili obecnej cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ można je uzyskać w znacznie szybszym czasie, niż na przykład kredyty w banku. Oprócz tego, pożyczki nie są już aż tak bardzo oprocentowane, jak jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu.
  • Jeżeli wniosek w Bocian Pożyczki zostanie pozytywnie rozpatrzony to doradca oddzwoni do nas i umówi się z nami na spotkanie, podczas którego zostaną podpisane wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do zawarcia umowy.
  • Głównym celem tej firmy jest to, aby pożyczki klientom dostarczać w sposób szybki i bezpieczny. Nie bez powodu więc firma ta posiada ponad 1500 wykwalifikowanych doradców, którzy swoją pracę pełnią w sposób profesjonalny oraz niezwykle rzetelny.
  • Firma Bocian Pożyczki zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania wszystkich norm moralnych podczas zawierania umów z klientami, jak również stawia na pierwszym planie bezpieczeństwo swoich klientów, aby nie narażać ich na niepożądane skutki wynikające z zawierania takich zobowiązań finansowych.
  • Pożyczki w przeciwieństwie do kredytów bankowych wymagają spełniania wyłącznie minimum formalności, do których można zaliczyć między innymi: posiadanie obywatelstwa polskiego, posiadanie ważnego dowodu osobistego, czy też bycie osobą pełnoletnią.

Dodaj komentarz