TaniKredyt

TaniKredyt - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o TaniKredyt

Tani Kredyt udziela pożyczek z terminem od 5 do 30 dni, w wysokości do 6000 zł. Firma rozumie i dba o potrzeby swoich klientów. Jeżeli nie masz możliwości spłacenia zaciągniętej pożyczki w wyznaczonym terminie, możesz wygodnie refinansować pożyczkę na kolejny termin za niewielką opłatą, pamiętaj że refinansnowanie nie jest przedłużeniem terminu pożyczki a spłatą poprzedniej i zaciągnięciem nowej.

Pożyczkodawca jest także uczestnikiem programu fairpay który nagradza klientów za płatności w terminie dzięki czemu możesz stać się bardziej wiarygodnym finansowo klientem. Oferta firmy jest skierowana głównie do klientów indywidualnych poszukujących krótkoterminowych rozwiązań pożyczkowych, aby zaciągnąć pożyczkę w Tani Kredyt należy posiadać ważny dowód osobisty, mieścić się w zakresie wiekowym oraz posiadać własne konto bankowe, pożyczkodawca weryfikuje także niektóre rejestry dłużników. Wniosek w firmie Tani Kredyt jest prosty i nie wymaga dużo czasu, pożyczkodawca zapyta cię także o pracodawcę oraz osiągany dochód, szacunkowa granica jest podana poniżej.Tani kredyt, czym się zajmuje i jak działa?

Tanikredyt.pl to jeden z wielu serwisów pożyczkowych, który pomimo tego, że dość krótko obecny jest na polskim rynku, oceniany jest jako bezpieczna i wiarygodna firma. Portal ten należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz do systemu FairPay, który dedykowany jest przedsiębiorcom, którzy nagradzają swoich klientów za terminowe spłaty swych zobowiązań. Tani kredyt to platforma pożyczkowa, wyróżniająca się między innymi tym o jak wysoką kwotę, w porównaniu do innych stron tego typu na rynku, możemy się ubiegać. Tani kredyt chwilówka to błyskawiczna, szybka i wygodna pożyczka, która maksymalnie oferuje nam kwotę 7000 złotych przy terminie spłaty od 5 do 30 dni. Tani kredyt należy do szybko rozwijającej się spółki Alfa Finance.s.p.z.o.o, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby swoich klientów.

Pożyczka w tani kredyt, o jaką możemy się ubiegać na tej stronie, to najlepszy sposób na rozwiązanie aktualnych problemów finansowych lub uzyskanie natychmiastowego zastrzyku finansnowego. To bardzo dobry wybór w sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy, jeśli bank nam odmówił, a niestety nie mamy możliwości od kogoś pożyczyć. W Tanikredyt.pl możemy wziąć pożyczkę na spłatę innych zobowiązań, opłacenie bieżących wydatków, a nawet wyjazd na wakacje czy też inny dowolny cel kredytowy. Dodatkowo warto zaznaczyć, że Tani Kredyt, jak wiele innych stron pożyczkowych oferuje nam pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo i może ona wynieść maksymalnie nawet 3100 złotych w zależności od naszej zdolności kredytowej i zarobków oraz aktualnie trwających zobowiązań (firma sprawdza bazy kredytowe). Natomiast stali klienci, którzy już wcześniej pożyczali w tej firmie i spłacali zobowiązania w terminie, mają możliwość wzięcia pożyczki do maksymalnie 7000 złotych.Kto może ubiegać się o pożyczkę w firmie TaniKredyt.pl ?

Wnioskować o przyznanie pożyczki gotówkowej w Tani kredyt może każdy obywatel RP posiadający dowód osobisty oraz znajdujący się w przedziale wiekowym od 20 do 75 lat. Dodatkowo klient tej strony, aby uzyskać pozytywną pozycję odnośnie swojej pożyczki, musi posiadać aktualny adres zamieszkania w Polsce, mieć stałe i regularne źródło dochodów, jak i nie figurować w żadnym istniejącym rejestrze dłużników. Ponadto zobowiązany jest on do posiadania numeru konta bankowego, jak i numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Warto jeszcze zaznaczyć, że pożyczki w serwisie Tani Kredyt nie może otrzymać klient, który już aktualnie posiada jedną pożyczkę w tym serwisie. TaniKredyt nie sprawdza swoich klientów w Bazach Biura Informacji Kredytowej (tak zwany BIK). Sprawdza on natomiast informacje w KBIG, Credit Check i European Credit Union Bureau, w związku z tym osoby zadłużone mające negatywną opinię w tych bazach mogą mieć znaczne trudności w otrzymaniu pozytywnej decyzji odnośnie do pożyczki.Jak złożyć wniosek oraz jakie dokumenty muszę dostarczyć, aby móc ubiegać się o pożyczkę w Tanikredyt.pl?

W celu złożenia wniosku o pożyczkę przygotuj dowód osobisty i telefon komórkowy. Następnie wykonaj poniższe kroki:

Krok 1. Wejdź na stronę tanikredyt.pl, a następnie za pomocą suwaków na stronie głównej wybierz kwotę, o którą chcesz wnioskować oraz termin jej spłaty. Pamiętaj, że jeżeli wnioskujesz o pożyczkę w tym serwisie po raz pierwszy, możesz pożyczyć maksymalnie do 3100 złotych z terminem spłaty od 5 do 30 dni. O większą kwotę natomiast będziesz mógł się ubiegać dopiero po całkowitej spłacie pierwszej pożyczki, wtedy jej maksymalna wartość wynosi 7000 złotych. Jeżeli ustaliłeś już kwotę oraz termin spłaty, kliknij przycisk „Weź pożyczkę teraz".

Krok 2. W kolejnym etapie zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, w którym poproszony zostaniesz o podanie danych osobowych, należy podać kolejno: imię i nazwisko, numer pesel, serię oraz numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. W dalszej części formularza podaj swoje dane adresowe, jak i uzupełnij formularz o informacje dodatkowe takie jak: stanowisko pracy, Twój miesięczny dochód, Twoje miesięczne zobowiązania oraz cel pożyczki. Zostaniesz poproszony również o ustalenie hasła do Twojego profilu użytkownika Tanikredyt.pl.

Krok 3. Po wypełnieniu całego formularza sprawdź dokładność wpisanych danych i jeżeli wszystko się zgadza, zapoznaj się z regulaminem Twojej pożyczki oraz zaakceptuj wszystkie wymienione zgody. Następnie kliknij baner " Zarejestruj się".

Krok 4. Na podany w formularzu numer telefonu komórkowego otrzymasz kod, który należy wpisać na stronie w celu weryfikacji. Dodatkowo zostaniesz także poproszony o weryfikację swojego numeru konta bankowego. W tym celu należy wpłacić jeden grosz na konto firmy pożyczkowej. Jest to bezpieczny i szybki sposób weryfikacji.

Krok 5. Po pozytywnej weryfikacji numeru konta, wniosek zostanie przesłany do pożyczkodawcy. Teraz wystarczy już tylko czekać na pozytywną decyzję. Nie powinno to zająć dużo czasu, a informacje odnośnie do pożyczki otrzymasz zarówno drogą e-mailową oraz poprzez wiadomość SMS. Jeżeli decyzja jest pozytywna, pieniądze zostaną bezzwłocznie przelane na podany przez Ciebie numer konta bankowego poprzez sesję wewnętrzną banku (jeśli posiadamy rachunek osobisty w tym samym banku co firma pożyczkowa) lub też poprzez przelew natychmiastowy.Dlaczego mój wniosek został odrzucony?

Jeżeli złożony przez Ciebie wniosek nie spotkał się z pozytywną decyzją, najpewniej nie spełniasz któregoś z poniższych kryteriów:

- nie mieścisz się w granicy wieku od 20 do 75 lat.
-posiadasz negatywną historię w bazach kredytowych które firma weryfikuje (BIK,BIG Informonitor,KRD, ERIF) oraz nie przeszedłeś pozytywnie oceny zdolności kredytowej.
- podczas rejestracji podałeś błędne dane, bądź aktualnie masz aktywną pożyczkę w serwisie Tani kredyt.
Pamiętajmy że czasem odmowa może być nie zależna od nas, firmy pożyczkowe często dostosowują swój profil klienta do aktualnego portfela kredytowego swojej firmy co oznacza że nawet jeśli posiadamy idealną historię kredytową możemy nie otrzymać zobowiazania. TaniKredyt udostępnia możliwosć ponownego wnioskowania po upływie miesiąca od złożenia poprzedniego wniosku.Jak wypada przyznawalność TaniKredyt na tle innych firm?

Bazując na dotychczasowych opiniach klientów w internecie oraz ilości wniosków przez naszą stronę przyznawalność pożyczki w TaniKredyt jest na bardzo wysokim poziomie w stosunku do innych firm, należy jednak zwrócić uwagę na jedną rzecz, profil kredytowy klienta w TaniKredyt jest to osoba bez większych zadłużeń maksymalnie z małymi opóźnienimi w spłacie sięgającymi do 30 dni powoduje to że osoby nierzetelne finansowo lub nie wypłacalne są automatycznie odrzucane przez firmę już na etapie składania wniosku i weryfikacji w bazach.Co się stanie, jeżeli nie mam możliwości spłaty pożyczki w terminie i co wtedy powinienem zrobić?

Niestety firma Tani Kredyt nie posiada w swojej ofercie możliwości przedłużenia czasu spłaty pożyczki. W związku z tym trzeba liczyć się z tego konsekwencjami, którymi są dodatkowe odsetki doliczane do zadłużenia, jak i postępowanie windykacyjne zgodnie z zawartą umową pożyczką i przedstawionym cennikiem. Dlatego, jeżeli nie mamy pewności, że będziemy mieli możliwość spłaty całego zobowiązania w określonym czasie, nie korzystajmy lepiej z pożyczki w tym serwisie lub postrajamy się lepiej przeplanować budżet, pamiętajmy że popdanie w zadłużenie w jakiej kolwiek firmie pożyczkowej nigdy nie jest dobre dla naszych finansów. Zapraszamy również do zapoznania się z zasadamy odpowiedzialnego pożyczania dostępnymi w linku na dole tej strony.Zalety i Wady Taniego Kredytu

Jedną z pierwszych i od razu rzucających się w oczy zalet tego serwisu jest wysoka kwota pierwszej pożyczki, którą możemy dostać całkowicie za darmo. Ponadto dobrą zaletą jest również bardzo niska minimalna kwota, którą możesz pożyczyć, bowiem wynosi zaledwie 200 złotych. Dodatkowo warto wspomnieć o przejrzystej ofercie oraz łatwym dostępie do wszelkich dokumentów związanych z pożyczką, dzięki temu klient może w spokoju zapoznać się z całą ofertą i umową oraz wziąć pożyczkę w wygodny i szybki sposób bez wychodzenia z domu. Dodatkowym atutem serwisu Tani Kredyt jest prosta i intuicyjna strona www oraz łatwość całego procesu wnioskowania o pożyczkę, oraz duża liczba profesjonalnych konsultantów, z którymi w razie problemów lub wątpliwości możesz skontaktować się w każdym dniu tygodnia.

Warto także wspomnieć, że Tani Kredyt oferuje znacznie lepszej jakości pożyczki dla swoich stałych klientów, a opłaty za nie są niewysokie i można je komfortowo rozłożyć w czasie. Zaletą jest także wysoka maksymalna kwota, którą możemy pożyczyć wynosząca aż 7000 złotych.

Jak każda firma pożyczkowa, serwis tani kredyt posiada zarówno mnóstwo zalet, jak i niestety wad. Jedną z największych wad tej firmy jest to, że filtruje ona nasze dane w bazach dłużników, takich jak KRD, BIRF, BIG i infomonitor, co powoduje, że osobom zadłużonym znacznie trudniej jest otrzymać pożyczkę. Kolejną słabą stroną tego serwisu są limity dla nowych klientów, co od razu dyskwalifikuje ten portal w sytuacji, gdy dany klient potrzebuje wyższej kwoty pożyczki, pierwsza pożyczka w tej firmie zawsze wynosi maksymalnie 3000 PLN .

Dodatkowo pożyczkodawca w formularzu rejestracyjnym pyta nas o cel pożyczki, którą chcemy otrzymać, z czego wiele firm pożyczkowych rezygnuje i udziela pożyczki, nie zadając takiego pytania. Kolejną przeszkodą (zwłaszcza dla osób młodych, jak i tych całkiem starszych) jest limit wiekowy, który wynosi od 20 do 75 lat. Ponadto kłopotliwy może być również fakt, że weryfikacja naszego numeru konta bankowego jest dostępna tylko na jeden sposób, czyli poprzez przelanie jednego grosza na konto firmy pożyczkodawcy. Minusem jest tutaj dodatkowy czas, który zajmują te czynności, co nie raz może znacznie opóźnić czas trwania załatwiania pożyczki, co szkodliwe jest w przypadku, gdy klient potrzebuje pożyczki jak najszybciej. Oprócz wymienionych wyżej wad znajdujemy jeszcze jedną, a mianowicie brak możliwości prolongaty pożyczki w sytuacji, gdy klient nie jest w stanie spłacić zadłużenia na czas. Wiele firm pożyczkowych dostępnych na rynku daje taką możliwość, co stawa Tani Kredyt, a zatem i jego klientów w sytuacji mniej komfortowej jednakże możemy refinansowac pożyczkę w Tanim Kredycie co oznacza przepłatę środków na nowy kredyt i spłatę starego celem przedłużenia środków, należy jednak ostrożnie się zastanowić czy będziemy w stanie spłacić tą pożyczkę.


Ułatwienia & Korzyści z TaniKredyt

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety TaniKredyt

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - TaniKredyt
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - TaniKredyt
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - TaniKredyt
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - TaniKredyt
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry