Finbo – Opinie i Informacje

Maksymalna Kwota Pożyczki:
10 000 

Opis

Finbo jest nową firmą pożyczkową na Polskim rynku finansowym, mimo to zdobyła już uznanie i zaufanie wielu klientów dzięki intyucyjnemu wnioskowi i stałym niezmiennym opłatom za pożyczkę, warto podkreślić iż firma wychodzi na przeciw klientom i oferuje klientom gwarantowane przedlużenie odroczenia terminu spłaty pożyczki od 7 nawet do 30 dni jednak trzeba pamiętać że termin spłaty pierwszej chwilówki może zostać przedłużony tylko raz.

Nowi klienci Finbo mogą liczyć na całkowicie darmową pożyczkę do 3000 złotych, plasuje to Finbo na czele pożyczkodawców którzy oferują tak wysoką pierwszą pożyczkę, okres spłaty w firmie jest od 1 do 30 dni. Minimalny wiek klienta Finbo musi mieścić się w przedziale 20 do 75 Lat, Finbo oferuje pożyczki tylko dla klientów posiadających polskie obywatelstwo oraz adres zameldowania na terenie Polski. Aby zaciągnąć zobowiązanie należy posiadać osobisty rachunek bankowy oraz telefon. Pożyczkę otrzymamy nawet w 15 minut od zaakceptowania wniosku przez pożyczkodawcę.

Powracający klienci mogą liczyć na wyższą kwotę pożyczki nawet do 10 000 złotych oraz korzystne warunki spłaty.

 

Informacje Szczegółowe

Kwota Pożyczki200 - 10 000 PLN
Przyznawalność92,61%
Pierwsza DarmowaTAK
Okres spłaty15 - 60 dni
Banki, w których firma posiada rachunekPKO Bank Polski, Pekao SA, mBank, BRE Bank, MultiBank, Santander Bank Polska, Kredyt Bank, ING Bank Śląski, Alior Bank, T-mobile, Bank BPH, Millennium Bank, Getin Bank.
Wiek pożyczkobiorcy18 - 65 Lat
Wymagany zastaw/poręczycielNIE
Bazy z jakich korzysta firmaBIK, ERIF, KRD
Minimalne wymagane dochody750 PLN

Opinie Klientów

5 gwiazdek 0 0 %
4 gwiazdki 0 0 %
3 gwiazdki 0 0 %
2 gwiazdki 0 0 %
1 gwiazdka 0 0 %

Reviews

Dodaj opinie jako pierwszy “Finbo – Opinie i Informacje”

Jeszcze nie ma opinii, dodaj własną