KasaTak

KasaTak - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o KasaTak

Potrzebujemy szybko pieniędzy. Najczęściej poszukiwania pożyczki lub kredytu zaczynamy od Internetu. Niestety, oprócz tego, że mamy do przejrzenia tysiące ofert i wyszukiwarek, mamy też te zwykłe i popularne oddziały największych banków. Ich zaletą jest… właściwie nie mają żadnych zalet. Nie dość, że wymagają dużych ilości oświadczeń to musimy dostarczyć im zaświadczenia i na różne sposoby udowadniać, że spłacimy zaciągniętą pożyczkę. Ogromną wadą takich pożyczek jest to, że najczęściej należy pójść do oddziału, odstać swoje w kolejce, spędzić godzinę w okienku, wrócić z potrzebnymi dokumentami (zaświadczenie od pracodawcy), a i tak może się okazać, że nie dostaniemy żadnej pożyczki.

Do tej pory wzięcie nawet najmniejszej pożyczki w banku wiązało się z powyższymi procedurami. Tak samo wzięcie pożyczki w Internecie przy pomocy właśnie tradycyjnej bankowości, przysparzało takich problemów.

Tymczasem dzisiaj, coraz częściej nie musimy czekać w kolejce, rozmawiać z nudnym doradcą i chodzić wielokrotnie dostarczając kolejne dokumenty. Dlatego tutaj będzie mowa o pożyczce zaciągniętej przez telefon lub przez komputer. Zwykle żeby znaleźć odpowiednią pożyczkę spędzamy wiele godzin na przeszukiwaniu Internetu i sprawdzaniu najkorzystniejszych opcji. Widać, że pod tym względem niewiele się zmieniło oprócz tego, że nie musimy iść do oddziału.Nowczesne finansowanie z KasaTak

Nie trzeba już przeszukiwać czeluści Internetu w celu poszukiwania rozwiązania skrojonego na miarę, dopasowanego do potrzeb każdego. Kasatak, od wielu lat oferuje pożyczki krótkoterminowe w Polsce. Grupa Ferratum, czyli właściciel Kasatak! jest największym tego typu usługodawcą w Europie. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i klasycznych, stosowanych również na Zachodzie, rozwiązań związanych z krótkotrwałym dofinansowaniem przy pomocy instytucji finansowej.Kto może wziąć pożyczkę w KasaTak?

Mikropożyczka w Kasatak jest produktem dla każdego. Jedynym kryterium jest wiek pomiędzy 21 i 70 lat. Oczywiście, nie weźmiemy też pożyczki jeśli figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów lub w ERIF, czyli bazie Rejestru Dłużników. Dodatkowe i ostatnie co należy mieć, to telefon komórkowy i konto bankowe. Tylko tyle wystarczy, żeby cieszyć się gotówką z pożyczki w Kasatak.Jak wziąć pożyczkę w KasaTak?

Wzięcie pożyczki w Kasatak jest banalnie proste, chyba jest to najprostsza procedura ubiegania się o pożyczkę w Polsce. Powinniśmy przygotować dowód osobisty, jeśli nie znamy na pamięć to należy znaleźć i zapisać swój numer telefonu oraz rachunek bankowy. Później należy wejść na stronę internetową znajdującą się w poniższym linku:


Należy przesunąć suwakiem, żeby ustalić wymaganą przez nas kwotę. Pod suwakami znajduje się bardzo krótki i bardzo prosty formularz, który należy wypełnić. Przede wszystkim chodzi o dane z dowodu osobistego, które pozwalają na rozpoczęcie procesu przyznania pieniędzy.

Kiedyś należało przelać kwotę 1 gr, żeby potwierdzić tożsamość swoją oraz swojego konta bankowego. Teraz weryfikacja jest możliwa dzięki aplikacji Instantor. Instantor jest usługą błyskawicznej weryfikacji dostarczoną przez zewnętrzną firmę. Żeby aplikacja Instantor zweryfikowała prawdziwość wprowadzonych we wniosku danych, należy zalogować się do swojego konta bankowego. Aplikacja samodzielnie, w sposób zautomatyzowany zweryfikuje czy dane wprowadzone w formularzu są wprowadzone prawidłowo. Aplikacja Instantor jest całkowicie bezpieczna, gdyż dane są chronione przy pomocy odpowiedniego protokołu internetowego, który pozwala na szyfrowanie danych.

Użycie aplikacji Instantor jest wymagane do uwierzytelnienia rachunku bankowego, gdyż gdyby doszło do pomyłki, pieniądze mogłyby zostać przelane na zupełnie inny rachunek.

Po zastosowaniu tej procedury pieniądze zostaną od razu przelane na konto wnioskodawcy. Po kilku dniach wnioskodawca dostanie kopertę z terminarzem spłaty pożyczki.Pierwsza pożyczka za darmo w KasaTak

Do 1500 zł pożyczki można otrzymać za darmo. W przypadku pierwszej pożyczki w wysokości do 1500 zł, oddajemy pieniądze w takiej właśnie wysokości i nic poza tym. Pożyczka jest całkowicie darmowa. Harmonogram spłaty jest korzystny, gdyż na oddanie mamy 15, 30 lub 60 dni. W przypadku pożyczenia 100 zł na oddanie mamy jedynie 15 dni. W przypadku, kiedy wnioskowana kwota jest wyższa niż 100 zł, ale nie przewyższa 800 zł, mamy do dyspozycji spłatę do 15, do 30 lub do 60 dni. Kiedy pożyczka wynosi od 800 zł do 1500 zł, nasze zobowiązanie musimy spłacić w 30 lub 60 dni.Pożyczkę na 2000 zł oddajemy natomiast w dwóch ratach po 30 i po 60 dniach.

Ponad to, jest możliwość przedłużenia terminu zwrotu pieniędzy. W przypadku kiedy nie uda nam się spłacić pobranej pożyczki w terminie, możemy poprosić o przedłużenie na kolejny, taki sam okres. W przypadku najwyższych kwot pożyczek, możliwe jest dwukrotne przedłużenie spłaty. Koszt takiego przedłużenia wynosi jedynie wartość odsetek.Wady i Zalety KasaTak

Do zalet pożyczkodawcy Kasatak można z pewnością zaliczyć następujące cechy:
– łatwa i szybka procedura wzięcia pożyczki,
– bezpieczeństwo przetwarzania danych,
– bezpieczeństwo współpracy z Kasatak,
– pierwsza pożyczka do 1500 złotych całkowicie za darmo!
– duże możliwości przedłużenia spłaty pożyczki.

Z wad pożyczki w Kasatak nie można zbyt dużo wymienić, gdyż sama procedura i umowa jest przejrzysta i nie ma żadnych kruczków. Niektórzy narzekają na wysokie koszty przedłużenia spłaty pożyczki, ale w świetle tego, że jest ona całkowicie za darmo, to koszty są jedynie wynikiem obciążeń odsetkowych, a nie obciążeniem z tytułu wzięcia pożyczki.

W odróżnieniu od banków, w których możemy zaciągnąć pożyczkę, nie musimy przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Nie narażamy się na decyzyjność ze strony takiej instytucji finansowej, która oceni, że nie możemy wziąć pożyczki. Nie możemy i już. Ponad to, w odróżnieniu od tradycyjnych banków, Kasatak nie dokłada do pierwszej pożyczki nie potrzebnych kosztów. W tradycyjnej pożyczce z banku, w skład całej spłacanej do banku kwoty, wchodzi oprócz odsetek koszt wzięcia kredytu, opłaty i prowizje oraz chociażby ubezpieczenie. Często ubezpieczenie jest obowiązkowe. Stąd spłacany kredyt przeradza się w dość duże zobowiązanie, co dodatkowo obciąża budżet. Spłata kwoty, którą dostaniemy w kasie (czyli wnioskowanej kwoty kredytu) nie obciążała by nas tak bardzo, gdyby nie całe koszty zaciągnięcia tego zobowiązania. W przeciwieństwie do tego rozwiązania Kasatak, oprócz tego, że dysponuje bardzo przejrzystą procedurą, nie kładzie kłód pod nogi potencjalnych pożyczkobiorców. Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo. Bez żadnych kosztów, wzięcie takiej pożyczki nie wiąże się z żadnym kosztem, który musielibyśmy ponieść, stąd wiele osób decyduje się wziąć taką pożyczkę na próbę.Opinie klientów o KasaTak

W Internecie nie brakuje stron, na których Klienci przedstawiają swoje opinie. Kasatak jest to firma świadoma, która liczy się z opiniami Klientów, o czym świadczy to, że opinie są tylko pozytywne. Użytkownicy wskazują na to, że w przeciwieństwie do innych firm pożyczkowych, procedura w Kasatak jest przejrzysta. Chwalą także dostępność Infolinii dla Klientów całą dobę. Podoba im się również możliwość wzięcia pożyczki za darmo, całkowicie bez żadnych kosztów. Stąd wielu Klientów bierze taką pożyczkę na próbę, żeby sprawdzić na własnej skórze, czy taka pożyczka jest darmowa. Można samemu sprawdzić, że opinie które wyrażają Klienci są tylko pozytywne. Wzięcie pierwszej pożyczki nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem, więc wielu Klientów przyznało się, że wzięli pieniądze, żeby sprawdzić jak to jest.


Ułatwienia & Korzyści z KasaTak

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety KasaTak

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - KasaTak
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - KasaTak
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - KasaTak
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - KasaTak
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry