Gotowkanonstop

Gotowkanonstop - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Gotowkanonstop

Gotówka nonstop to porównywarka ofert poszczególnych pożyczkodawców bez konieczności bezpośredniego wyszukiwania firm samodzielnie. Firma została założona przez Rankomat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i ma status krótkoterminowej pożyczki internetowej. Jest to przede wszystkim oferta skierowana do osób, które nie mają czasu na żmudne przeglądanie i wybieranie ofert spośród mnóstwa dostępnych na rynku firm oferujących usługę tzw. pożyczki online. Staramy się zarówno ułatwić, jak i przede wszystkim skrócić do minimum, popularny w ostatnich latach, proces pożyczania pieniędzy w sieci. Co ważne, cała procedura kredytowa odbywa się w jednym miejscu i nie wymaga od klienta wychodzenia z domu oraz kompletowania trudno dostępnej dokumentacji. Jako pośrednik w zawieraniu pożyczek, wyszukujemy najkorzystniejsze oferty, dostosowane do potrzeb naszych klientów.Pierwsza pożyczka w gotowkanonstop, jakie warunki muszę spełnić, aby szybko uzyskać pieniądze?

Za pośrednictwem serwisu gotowkanonstop.pl klient może pożyczyć od 100 do 3000 zł na okres 5-47 dni, przy czym RRSO wynosi 0,00%. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy wejść na stronę internetową gotowkanonstop.pl i wypełnić dostępny tam formularz – wybieramy pozycję „Wypełnij Wniosek”. Klient może samodzielnie wybrać kwotę, jaka go interesuję – za pomocą suwaka — dostępnego w lewym górnym rogu witryny – oraz termin spłaty. Następnie klient zostanie poproszony o wpisanie prawidłowych danych z dowodu osobistego – m.in. imienia, nazwiska, obywatelstwa oraz informacji takich jak PESEL czy numer dowodu osobistego. Ważne jest również pozostawienie kontaktowego numeru telefonu oraz informacji takich jak wykonywany zawód, źródło dochodu i numer konta bankowego. Pożyczkodawcy, z którymi Gotówka nonstop nie wymagają szczegółowej dokumentacji o dochodach. Klient, wysyłając wniosek, akceptuje regulamin naszego serwisu oraz zawiera umowę z gotowkanonstop.pl. Na podstawie formularza, pożyczkodawcy, z którymi współpracuje serwis, dokonują automatycznej weryfikacji — czy zostały spełnione kryteria udzielania pożyczki oraz oceniają zdolność kredytową klienta obiegającego się o pożyczkę. Następnie serwis Gotówka nonstop przekazuje użytkownikowi informację, od której z firm może pożyczyć potrzebną kwotę. Kolejnym krokiem w celu uzyskania pożyczki jest przekierowanie klienta nas stronę bezpośrednio na wybranego pożyczkodawcy. Czasami istnieje konieczność potwierdzenia i uzupełnia ewentualnych wymaganych, dodatkowych informacje – jednak cały proces odbywa się nadal online, w prosty i niewymagający dużo czasu sposób.Proces weryfikacji Gotowkanonstop i termin realizacji przelewu

Aby pożyczkodawca mógł zweryfikować dane klienta ubiegającego się o pożyczkę, zazwyczaj należy wykonać przelew weryfikacyjny. Z reguły jest to umowna kwota w wysokości jednego gorsza. Ważne, aby dane w banku były identyczne jak we wniosku. Po zaksięgowaniu płatności, pożyczkodawca, na którego ofertę się zdecydowaliśmy, skontaktuje się z nami za pomocą e-maila, telefonu lub wiadomości SMS. Następnym krokiem jest oczywiście akceptacja i przelew środków na konto bankowe klienta. Czas realizacje przelewu zależy od banku, w jakim posiadamy konto. Klienci bardzo często pytają, czy otrzymają pieniądze w sobotę lub niedziele – proces ten zależy od banku i czasu realizacji przelewu. Jeżeli klient posiada konto w tym samym banku co pożyczkodawca – jest to oczywiście jak najbardziej możliwe! W przypadku, kiedy klient złoży wniosek w piątek wieczorem – musi jednak liczyć się z tym, że pieniądze otrzyma dopiero po weekendzie – w poniedziałek, a więc kiedy bank zacznie księgować przelewy. Jeżeli chodzi o sam czas realizacji pożyczki, jest on uzależniony bezpośrednio od konkretnego pożyczkodawcy, jednak taka informacja jest zawsze dostępna dla klienta w pierwszej kolejności, a gotowkanonstop.pl ze swojej strony – podejmuje współpracę jedynie z rzetelnymi i sprawdzonymi firmami.Czy wnioski o pożyczkę w gotowce non stop zawsze są akceptowane?

Podejmując decyzje o współpracy z serwisem gotowkanonstop.pl, należy pamiętać, że podstawowymi warunkami w procesie ubiegania się o pożyczkę są pełnoletność, obywatelstwo polskie, stały dochód oraz posiadanie konta bankowego. Sprawdzenie rzetelności klienta leży już po stronie firmy udzielającej pożyczki. Chodzi tutaj oczywiście o sprawdzenie historii kredytowej i odpytanie bazy dłużników. Gotówka nonstop jedynie przekazuje informacje, z którymi firmami klient może nawiązać współpracę. Akceptowalność wniosków w przypadku spełnienia wyżej wymienionych warunku jest jednak bardzo wysoka.Jak spłacić pożyczkę w gotowkanonstop i czy mogę wydłużyć termin oddania pieniędzy?

Pożyczkę należy spłacić przelewem na konto pożyczkodawcy, nie ma możliwości uzyskania, ani tym bardziej oddania pieniędzy w gotówce. Wszystkie dane niezbędne do wykonania transakcji, klient otrzymuje drogą mailową. Istnieje możliwość, spłacenia całej pożyczki w terminie wcześniejszym niż wskazano we wniosku – jednak przekroczenie umownego terminu spłaty wiąże się z naliczaniem dodatkowych opłat w postaci odsetek. Warto jednak pamiętać, że w przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z pożyczkodawcą w celu omówienia indywidualnego planu spłaty zaciągniętej kwoty. Firmy, z którymi współpracujemy, wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów i stwarzają możliwości spłaty zadłużenia na różnorodnych warunkach. W niektórych przypadkach wiąże się to z dodatkowymi kosztami, jednak pozwala znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie bez ciągłego namnażania się rosnących odsetek. Czasami zdąża się, że ze względu na trudną, życiową sytuację lub przejściowe kłopoty finansowe nie możemy spłacić zaciągniętej pożyczki. Tym bardziej zalecany jest kontakt z pożyczkodawcą. Należy bowiem pamiętać, że odmowa spłaty zaciągniętego długu może niestety spowodować nawet wpisanie do Krajowego Rejestru Długów. Dodatkowo pożyczkodawca naliczy także dodatkowe opłaty za nieterminową spłatę i będzie się kontaktował z klientem w celu ustalenia nowej daty płatności. Konsekwencją braku kontaktu z osobą, która zaciągnęła pożyczkę, jest wszczęcie postępowania windykacyjnego.Podsumowanie - Firma Gotowkanonstop

Firma Gotówka nonstop to rozwiązanie zarówno dla osób w trudnej życiowej sytuacji, które potrzebują zastrzyku gotówki na bieżące wydatki, jak takich, które spontanicznie decydują się np. na wyjazd na wakacje czy remont domu. Szukając informacji i przeglądając opinie o Gotówka nonstop, klienci odnajdą wiele faktów świadczących o rzetelności firmy. Pierwszym z nich jest, chociażby to, że chwilówki są niskie – klient może pożyczyć maksymalnie 3000 zł, a serwis wprowadził ograniczenia wiekowe. Pieniądze może pożyczyć osoba mająca minimum 21 lat i posiadająca stały dochód. Dodatkowo serwis sprawdza wiarygodność swoich klientów. Pierwsza pożyczka jest darmowa i użytkownik, który spłaci ją w terminie, nie ponosi żądnych dodatkowych kosztów, następną z kolei może już oddać w ciągu 65 dni od daty zawarcia umowy. Klienci korzystający z usług firmy dzielą się doświadczeniami na forum opinie gotowkanonstop. Użytkownicy zastanawiający się, czy korzystanie z usług pośrednika jest bezpieczne, jak zostały rozwiązane ich problemy ze spłatą lub czy pieniądze szybko trafiły na konto, mogą dowiedzieć się tego wszystkiego „od podszewki”.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzytać z ofert „chwilówek” firmy gotowkanonsop.pl, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza. W możliwe jak najkrótszym czasie zastaną Państwu przedstawione propozycje od najlepszych i sprawdzonych firm, udzielających kredytów na jasnych i przejrzystych warunkach.


Ułatwienia & Korzyści z Gotowkanonstop

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Gotowkanonstop

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Gotowkanonstop
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Gotowkanonstop
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Gotowkanonstop
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Gotowkanonstop
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry