Credit.pl

Credit pl - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Credit.pl

Credit.pl zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek online. Od 2015 roku staramy się wychodzić na wprost oczekiwaniom klientów i udoskonalać nasz system, tak aby wszystko przebiegało szybko i bez zbędnych formalności. W credit zasady i warunki udzielania pożyczek są jasne i przejrzyste, na prostych zasadach a wszystkie potrzebne wnioski możesz wypełnić w domu nie ruszając się ze swojej kanapy.


Właścicielem platformy credit.pl jest firma Nordecum posiadająca partnerskie spółki także poza granicami Polski, z siedzibami na Łotwie, Litwie oraz w Estonii. Oprócz szybkich pożyczek mamy także w swojej ofercie kredyty konsumenckie, SMS kredyty, kredyty pod zastaw samochodu. hipoteczne oraz leasingi.Pierwsze kroki w credit.pl - co musisz wiedzieć żeby wziąć pożyczkę?

O korzystanie z usług credit mogą się starać wszystkie osooby pomiędzy 21 a 65 rokiem życia. Pierwsza pożyczka może wynosić do 3 000 na czas od 10 do 180 dni a kolejne nawet do 5 000 zł. Aby złożyć wniosek o korzystanie z naszych usług wystarczy wejść na stronę credit.pl, zarejestrować się na niej i w kolejnym kroku wypełnić wniosek. Do rejestracji w witrynie wystarczy podać swoje podstawowe dane personalne zawarte w dowodzie oraz adres zamieszkania. Po wypełnieniu wszystkich formalności nasz specjalista kredytowy kontaktuje się z klientem drogą mejlową, informując o statucie rozpatrzenia wniosku klienta. Jeśli klient poprawnie przeszedł weryfikację zdolności kredytowej, w kolejnym kroku otrzymuje drogą elektroniczną umowę, formularz informacyjny oraz wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy pożyczki. W przypadku odrzucenia wniosku, klient może dowiedzieć się na jakiej podstawie jego wniosek został rozpatrzony negatywnie. Następnie pożyczkobiorca jest zobowiązany do przesłania na wskazany adres mailowy informacji związanych ze spłatą i wysokością pobranej pożyczki oraz harmonogramu spłat jej rat. Niezwłocznie po wysłaniu wyżej wymienionych informacji przez klienta, pieniądze są przesyłane na konto pożyczkobiorcy a dzięki współpracy z wieloma bankami, mogą pojawić się już w kilka minut na jego rachunku.Co jeśli chcę zrezygnować z pożyczki po zawarciu umowy?

Nie ma się czym martwić, nasi klienci mogą w ciągu 14 dni od podpisania umowy odstąpić od pożyczki bez podawania konkretnej przyczyny. Odstąpienie od umowy jest zarówno proste jak jej zawarcie. Wystarczy wypełnić "oświadczenie o odstąpieniu od umowy" (przesłane w trakcie zawierania umowy) i odesłać je na nasz adres mailowy w przeciągu wyżej wspomnianych 14 dni od zawarcia umowy. Pożyczkobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych ze zwrotem pożyczki.Czym jest Kontomatik w Credit.pl


Po przejściu rejestracji na naszym portalu pożyczkobiorca jest zobowiązany do weryfikacji swojej zdolności kredytowej poprzez usługę Kontomatik, która jest w stu procentach darmowym sposobem na oszacowanie zdolności kredytowej klienta poprzez weryfikację jego rachunku bankowego. Dzięki temu rozwiązaniu nasza firma może działać jeszcze szybciej i z większą skutecznością rozpatrywać wnioski pożyczkobiorców.Program lojalnościowy Credit.pl

W Credit dbamy zarówno o nowych jak i stałych klientów. Aby wszyscy byli zadowoleni z naszych usług, nasi specjaliści przygotowali promocje, z których mogą korzystać wszyscy pożyczkobiorcy, wywiązujący się z warunków zawartej z nami umowy., Jak to działa? - wystarczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem na naszym portalu credit.pl. Na swoim panelu znajdziesz odnośnik do linku który możesz udostępnić swoim znajomym. Gdy wszystko przebiegnie zgodnie z planem otrzymasz od nas 100 zł prowizji od jednej poleconej osoby. 10 osób z twojego polecenia to już 1000 zł!Opinie, Infolinia i więcej szczegółów o Credit.pl

Dbając o wizerunek naszej firmy oraz dobro naszych klientów cały czas staramy się zbierać opinie i udoskonalać nasz system. Dziś możemy się wieloma pozytywnymi opiniami na forach odnośnie credit.pl. To czym wyróżniamy się na tle innych portali pożyczkowych oraz chwilówek to szybkość i klarowność informacji. Nasza strona credit.pl została stworzona w taki sposób, aby nikt nie miał problemu z poruszaniem się po niej. Wszystko jest jasne i bez żadnych dodatkowych kruczków. Zaufało nam już wielu klientów w Polsce ale także poza jej granicami. Jesteśmy dumni z naszej pracy, bo wiemy ile korzyści przynosi ona naszym klientom. Z radościom służymy pomocą i mamy nadzieję, że czekają nas kolejne lata współpracy i wspierania Polaków.


Ułatwienia & Korzyści z Credit.pl

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Credit PL

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Credit.pl
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Credit.pl
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Credit.pl
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Credit.pl
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry