Bocian Pożyczki – Opinie i Informacje

Maksymalna Kwota Pożyczki:
5 000 

Opis

Bocian – pożyczka wprost do domu.

Czy zdarzają Ci się czasem nieprzewidziane sytuacje? Ładny ciuch na wyprzedaży albo promocja na sprzęt elektroniczny? Chciałbyś coś szybko i okazyjnie kupić a tu brak środków na koncie? Czasem takie sytuacje potrafią popsuć dzień.

A gdyby tak można było szybko i prosto wziąć pożyczkę do domu? To mogłoby rozwiązać Twój problem z chwilowym brakiem gotówki. „Nie masz siana, dzwoń do Bociana” tak brzmi hasło popularnej firmy pożyczkowej. Bocian to firma jak Provident, udzieli ci pożyczki na co tylko zechcesz, niemalże natychmiast. Wystarczy, że skontaktujesz się z serwisem Bocian pożyczki, potem porozmawiasz z konsultantem a następnie poczekasz na umówienie terminu spotkania z doradcą, i przekazanie pieniędzy. Bocian udziela pożyczek w kwocie od 600 zł. Prosto i szybko, pożyczka bezpośrednio do domu. O spłaty nie musisz się martwić ponieważ Bocian pożyczki, ustali z Tobą dogodny okres spłat (35, 44 lub w 52 tygodnie). Pożyczając w Bocianie gwarantujemy minimum formalności oraz szybką decyzję kredytową. Aby starać się o pożyczkę, musisz być osobą pełnoletnią, posiadać numer PESEL, oraz posiadać pełnię praw obywatelskich. Górna granica wieku dla pożyczkobiorcy to 74 lata. Oczywiście prosząc o pożyczkę musisz posiadać stałe źródło dochodów w postaci pensji, renty lub emerytury.

Pamiętaj, jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie za pomocą formularza „zamów kontakt” a my się z Tobą skontaktujemy. Na spotkanie z doradcą przygotuj zaświadczenie o dochodach lub decyzję o przyznaniu renty lub emerytury.

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat zaciągniętej pożyczki, wystarczy, że zalogujesz się na specjalnie dla Ciebie, przygotowane konto klienta na platformie Bocian. Tu dowiesz się jakie jest saldo pożyczki, jak wygląda jej spłata oraz jakie dodatkowe oferty Bocian przygotował specjalnie dla Ciebie.

Firma pożyczkowa Bocian to legalnie działająca, sprawdzona instytucja kredytowa, która działa na podstawie ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim, Dyrektywą 2008/48/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 kwietnia 2008 roku oraz ustawą z 29 sierpnia 1997 r. chroniącą dane osobowe klientów.

A co jeśli jestem rolnikiem?

Jeśli jesteś rolnikiem, również możesz starać się o przyznanie kredytu. Aby udzielić pożyczki wymagamy jedynie: potwierdzenie z gminy o osiąganych dochodach, aktu własności ziemi (do wglądu), trzech ostatnich odcinków z KRUS, oraz do wglądu dowód osobisty, prawo jazdy lub rachunek wystawiony na nazwisko Klienta i adres zamieszkania.

Dodatkowe korzyści.

Bocian pożyczki korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie bankowości i finansów. Po zawarciu umowy o kredyt, konsultant dostarczy kartę bankomatową VISA m-Bank, na której będzie wnioskowana, przez Ciebie, kwota. Kartą możesz płacić w sklepie, lub możesz wypłacić gotówkę w najbliższym bankomacie. Wykorzystując kartę dodatkowo oszczędzasz. Jeśli poinformujesz sprzedawcę przed wystawieniem rachunku, że chcesz zapłacić kartą, wówczas możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Sklepy, hotele, restauracje, popularne sklepy internetowe, w sumie ponad 3000 firm handlowych i usługowych. Koniecznie sprawdź, które placówki przystąpiły do programu rabatowego m-Banku.

Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług mogą również uzyskać poradę prawnika oferowaną przez AVAILO sp. Z o. o., pakiet opieka po wypadku oferowany przez UNIQA (zakres pakietu jest szczegółowo opisany w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia), oraz pakiet Doradca Informatyczny oferowany przez BZ Group sp. Z o. o. .

Raty możliwe do spłaty.

Bocian to firma, na której można polegać. Od ponad 18 lat pomagamy klientom, którzy potrzebują zastrzyku finansowego. Pamiętaj, aby planując pożyczkę realnie spojrzeć na swoje dochody. Nie wykorzystujemy trudnej sytuacji materialnej naszych klientów. Nie chcemy aby popadali w spiralę zadłużenia. Nasz doradca pomoże oszacować wysokość pożyczki i dopasować warunki jej spłaty. Pomoże też w ustaleniu liczby rat oraz ich wysokości. Nasi eksperci na infolinii przygotują dla Ciebie symulację pożyczki, aby wszystko przebiegło dokładnie tak jak to sobie zaplanowałeś. Jeśli zechcesz, nasi konsultanci podpowiedzą ci jak wysoką pożyczkę możesz otrzymać przy, zaplanowanej przez Ciebie, wysokości raty oraz jakie raty będą Ciebie obowiązywały przy założonej kwocie pożyczki. Nie wahaj się skorzystać z naszego doświadczenia, przed podpisaniem umowy kredytowej. Nasza umowa kredytowa jest napisana prostym językiem, a Ty zanim ją podpiszesz możesz żądać wszelkich wyjaśnień od naszego doradcy. Pamiętaj, nigdy nie podpisuj umów, napisanych zawiłym językiem, którego nie rozumiesz.

Koszt pożyczki obejmuje opłatę przygotowawczą, oprocentowanie, prowizję za udzielenie pożyczki, opłatę obejmującą dostarczenie środków oraz obsługę terenową pożyczki. Nasza infolinia pod numerem 600 100 100 udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących powyższych kwot, które dodatkowo będą wyszczególnione na pierwszej stronie umowy kredytowej.

Spłata pożyczonej kwoty rozpoczyna się po 7 dniach od otrzymania pieniędzy i następuje zgodnie z ustalonym harmonogramem. Przy podpisywaniu umowy z doradcą klient sam ustala dzień tygodnia oraz godzinę kolejnej wizyty. Klient otrzymuje Kartę spłat na której odnotowywane są wszelkie płatności. Należy przechowywać ją w bezpiecznym miejscu.

Klient może spłacić część lub całość pożyczonej kwoty przed terminem ustalonym w umowie pożyczki kredytowej. Bocian nie pobierze prowizji za wcześniejszą spłatę, a klientowi, kredyt zostanie pomniejszony o wpłaconą kwotę.

Każde opóźnienie w spłacaniu rat, należy niezwłocznie zgłosić doradcy klienta lub zgłosić na infolinię pod numer telefonu 600 100 100.

Za opóźnienie w spłaceniu raty, Bocian może naliczyć odsetki w wysokości maksymalnej, nieprzekraczającej podwójnych odsetek ustawowych za opóźnienie, równych stopie referencyjnej Narodowego Banku Polskiego plus 5,5 procent, oraz może podjąć działania zmierzające do zwrotu pożyczki przez klienta.

Jeżeli klient spóźnia się ze spłatą pożyczki (opóźnienie dwóch rat), wówczas Bocian pożyczki wzywa do zapłacenia zaległych rat w terminie 7 dni od daty doręczenia wezwania. W przypadku braku wpłaty może wypowiedzieć umowę pożyczkową z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia liczonego od daty doręczenia wypowiedzenia.

Wszelkie spory związane z umową pożyczkową będą rozpatrywane przez Sąd powszechny ulokowany najbliżej miejsca zamieszkania pozwanego lub miejsca wykonania umowy. Na wstępnym etapie przed postępowaniem, Pożyczkobiorca może podjąć próbę rozstrzygnięcia sporu na drodze mediacji. Wówczas powinien zgłosić się do miejskiego lub powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów lub do innych organizacji konsumenckich (np. Federacji Konsumentów). Może, również zwrócić się do Sądu Konsumenckiego przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej lub Rzecznika Finansowego.

Pożyczka dla firm.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i szybko potrzebujesz wsparcia finansowego – również dobrze trafiłeś. Bocian pożyczka dla firm jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię 600 100 100 i złożysz wniosek. Nasz konsultant umówi się z Tobą na rozmowę. Pamiętaj, żeby przygotować: do wglądu wpis z Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), trzy ostatnie odcinku z ZUS-u, PIT za poprzedni rok oraz do wglądu dowód osobisty, prawo jazdy lub rachunek wystawiony na nazwisko Klienta z adresem zamieszkania.

Informacje Szczegółowe

Opinie Klientów

5 gwiazdek 0 0 %
4 gwiazdki 0 0 %
3 gwiazdki 0 0 %
2 gwiazdki 0 0 %
1 gwiazdka 0 0 %

Reviews

Dodaj opinie jako pierwszy “Bocian Pożyczki – Opinie i Informacje”

Jeszcze nie ma opinii, dodaj własną