Rapida

Rapida - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Rapida

Rapida money to firma pożyczkowa zajmująca się udzielaniem kredytów na raty, założona w 2005 roku w Wielkiej Brytanii. Choć w Polsce działa stosunkowo krótko, renoma i pozytywne opinie jej dotychczasowych klientów, świadczą o tym, że jest to firma bezpieczna i godna zaufania. Rapida działa według prostych i jasnych dla klienta reguł, cały proces ubiegania się o pożyczkę jest bardzo prosty i wygodny, a wszystkie formalności odbywają się przez internet, oraz za pomocą rozmowy telefonicznej. To, co wyróżnia Rapida Money na rynku pożyczkowym to fakt, że firma kieruje się nieco odmiennymi zasadami od typowych, znanych nam parabanków. Jest jedną z nielicznych firm na rynku, która pożyczek udziela także osobom zadłużonym z negatywną zdolnością kredytową. To, co różni Rapida Money od innych pożyczkodawców, jest wymaganie od klienta zabezpieczenia udzielonej pożyczki przez tak zwanego gwaranta. Gwarantem może zostać każda osoba w wieku od 21 do 75 lat, może więc być to dla przykładu członek Twojej rodziny, znajomy lub osoba zupełnie obca.

Na platformie Rapida Money możesz ubiegać się o uzyskanie pożyczki w wysokości maksymalnie 25000 złotych, z okresem spłaty wynoszącym nawet 60 miesięcy. Proces ubiegania się o pożyczkę jest szybki i nieskomplikowany, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie w 24 godziny od momentu otrzymania pozytywnej decyzji odnośnie udzielenia Ci kredytu. Rapida Money to dobry wybór szczególnie dla osób zadłużonych, które mają znacznie większe trudności z otrzymaniem pożyczki w innych firmach pożyczkowych lub bankach. Jak ubiegać się o pożyczkę i jakie wymagania należy spełnić, aby móc ją otrzymać? Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.Jakie wymagania muszę spełnić, aby móc ubiegać się o pożyczkę w Rapida Money?

O pożyczkę w firmie Rapida money może ubiegać się każda osoba w wieku od 21 do 75 lat, która jest obywatelem Polski i posiada adres na terenie kraju. Istotne jest ponadto posiadanie stałego dochodu oraz konta w banku i aktualnego numeru telefonu. Dodatkowym, a zarazem najważniejszym wymogiem otrzymania pożyczki w tym serwisie jest posiadania gwaranta, czyli tak zwanego poręczyciela, który zadeklaruje się spłacać raty pożyczki za klienta, w sytuacji, gdy ten drugi nie będzie miał takiej możliwości.Kto może zostać gwarantem i jakie wymagania musi spełniać?

Przede wszystkim, gwarant jest osobą, która zobowiązuje się do spłaty Twojej pożyczki, w sytuacji, gdy Ty nie będziesz mógł tego zrobić z jakiejkolwiek przyczyny. Gwarantem może zostać każda osoba w wieku od 18 do 75 lat, posiadająca stały dochód, oraz pozytywną zdolność kredytową. Oznacza to, że gwarant nie może być w żaden sposób osobą zadłużoną. Gwarant może być dowolną osobą z otoczenia klienta, może być to także członek rodziny. Ponadto gwarant powinien posiadać pozytywną historię kredytową w BIK lub być w posiadaniu dowolnej nieruchomości na terenie Polski. Bardzo ważne jest, aby przed złożeniem wniosku o pożyczkę uświadomić gwaranta, że w przypadku braku terminowej płatności, to na niego spada odpowiedzialność za całkowitą spłatę podżyrowanej pożyczki.Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money krok po kroku?

Krok 1. Wejdź na stronę rapidamoney.pl i za pomocą suwaków na stronie głównej, ustal, o jaką kwotę pożyczki chcesz wnioskować, oraz wybierz okres jej spłaty. Jako nowy klient firmy możesz wnioskować o pożyczkę w wysokości od 2500 do 25 000 złotych, natomiast minimalny i maksymalny okres jej spłaty wynosi odpowiednio od 12 do 60 miesięcy. Kiedy wybrałeś już kwotę i okres spłaty, kliknij przycisk „złóż wniosek".

Krok 2. W następnym kroku zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym zobowiązany jesteś podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, numer pesel, numer i serię dowodu osobistego, adres e-mail oraz aktualny numer telefonu komórkowego. W dalszej części wniosku podaj swój adres do korespondencji i przejdź dalej.

Krok 3. W kolejnym etapie zapoznaj się z udostępnionymi Ci dokumentami dotyczącymi pożyczki oraz z umową pożyczkową. Jeżeli wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe oraz zgadzasz się ze wszystkim, zaznacz wymagane zgody marketingowe i administracyjne, oraz podpisz dokumenty, wpisując swoje imię i nazwisko w określonym polu.

Krok 4. Teraz oczekuj na kontakt telefoniczny od pożyczkodawcy. Poda Ci on następne informacje o dalszych krokach postępowania, jak i skontaktuje się ze wskazanym przez Ciebie żyrantem.

Krok 5. O decyzji odnośnie uzyskania pożyczki zostaniesz poinformowany jak najszybciej drogą telefoniczną. Jeżeli będzie ona pozytywna, pieniądze zostaną przelane na konto żyranta, co może potrwać od 15 minut do maksymalnie 48 godzin. Następnie, żyrant zobowiązany jest przekazać Ci pożyczoną kwotę w dowolny sposób, przelewem bankowym, w gotówce bądź za pomocą czeku. W razie problemów bądź przedłużającego się czasu otrzymania pożyczki skorzystaj z zakładki rapida kontakt dostępnej na stronie Rapida Money w celu rozmowy z konsultantem.Co może opóźnić termin wypłaty pożyczki?

Termin wypłaty udzielonej pożyczki może zostać opóźniony w sytuacji braku możliwości skontaktowania się z klientem lub gwarantem, konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów oraz złożenie wniosku o pożyczkę w weekend. W razie problemów bądź przedłużającego się czasu otrzymania pożyczki skorzystaj z zakładki rapida kontakt dostępnej na stronie Rapida Money w celu rozmowy z konsultantem.Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Od umowy pożyczki w Rapida Money można odstąpić tylko raz i należy zrobić to w terminie 14 dni od daty zawarcia jej. Następnie należy w ciągu 30 dni zwrócić pożyczoną kwotę pożyczki. W przeciwnym razie sprawa zostanie przekazana na drogę sądową.

Jakie zalety i wady ma wnioskowanie o pożyczkę w Rapida Money?

Przede wszystkim Rapida Money to jedna z nielicznych firm na rynku, która faktycznie daję możliwość wnioskowania o pożyczkę osobom mającym trudności finansowe, które posiadają negatywną historię kredytową. Jest to bez wątpienia zaleta, dla klienta, który nie ma możliwości pożyczyć pieniędzy gdziekolwiek indziej. Atutem serwisu jest również wysoka kwota pożyczki, którą oferuje swoim klientom, jak również to, że wszystkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu. Zaletą jest także fakt, że Rapida Money decyduje się na udzielenie pożyczki również tym osobom, które mają zasądzonego komornika. Dodatkowo spłatę możemy rozłożyć na długi okres, który wynosi maksymalnie 5 lat. Ponadto firma cechuje się atrakcyjną wartością RRSO oraz nie wymaga od nas żadnych dokumentów potwierdzających dochód.

Główną i tak naprawdę największą wadą wymienianą przez klientów jest obowiązek posiadania gwaranta, który zadeklaruje spłacenie pożyczki za nas w losowej sytuacji, gdy sami nie będziemy w stanie tego zrobić. Dodatkowym minusem jest także niemożność przedłużenia okresu spłaty, jak i to, że firma nie posiada żadnych oddziałów stacjonarnych. Rapida opinie klientów, sprawdź, co mówią o pożyczce Rapida Money osoby, które skorzystały z jej oferty.

Większość klientów ceni łatwość i przejrzystość, zarówno składania wniosku, jak i spłacania udzielonego kredytu, oraz fakt, że pożyczki udzielane są także osobom zadłużonym. Dodatkową dobrą opcją, jest możliwość dobrania gotówki do pożyczki, jeżeli mamy taką potrzebę. Ponadto Rapida Money ceniona jest za pozytywne i profesjonalne podejście do klienta. Największym minusem według klientów jest kwestia posiadania gwaranta, ponieważ wbrew pozorom nie jest tak łatwo taką osobę znaleźć.


Ułatwienia & Korzyści z Rapida

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Rapida

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Rapida
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Rapida
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Rapida
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Rapida
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry