Pożyczka Plus

Pożyczka Plus - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

10 000 PLN
Maksymalna Kwota
100 PLN
Minimalna Kwota
1 - 30 dni
Okres Spłaty
1335,39 %
RRSO

Informacje o Pożyczka Plus

Pożyczka Plus to firma pożyczkowa, zajmująca się udzielaniem tak zwanych chwilówek. Jest to firma litewska, która w Polsce pojawiła się w 2010 roku. Należy do spółki Aventus Group s.p.z.o.o.o i udziela pożyczek zarówno w Polsce, jak i na Litwie, Ukrainie, Czechach czy Kazachstanie. Ponadto warto wspomnieć, że Aventus Group prowadzi również takie firmy jak Lew Pożyczka, Smart Pożyczka oraz RataNaPlus. Firma uważana jest za bezpieczną i godną zaufania co potwierdzają zdobyte przez nią certyfikaty "Rzetelna firma" oraz " Firma Wiarygodna Finansowo", oraz otrzymany w 2016 roku tytuł " Instytucja Pożyczkowa Roku". Proces ubiegania się o pożyczkę jest niezwykle prosty i nieskomplikowany a do tego szybki, bowiem pieniądze pożyczone przez nas w tej firmie już po kilkunastu minutach znajdą się na naszym koncie bankowym. Przez cały okres swojej działalności firmie zaufało ponad 350 tysięcy klientów, co pozwoliło jej zdobyć uznanie i renomę wśród innych dostępnych na rynku firm pożyczkowych.

Maksymalna kwota, którą możesz otrzymać w serwisie Pożyczka Plus, wynosi 8000 złotych, więc jest to znacznie więcej. niż proponują swoim klientom inne firmy tego typu. O pożyczkę w tym serwisie mogą ubiegać się osoby od 21 do 73 roku życia, a cały proces przebiega przez internet, dzięki czemu pożyczkę możemy otrzymać jeszcze tego samego dnia, bez zbędnych formalności. Dodatkowo warto wspomnieć, że Pożyczka plus jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, dzięki czemu możemy być spokojni o bezpieczeństwo pożyczania w tym serwisie.Kto może ubiegać się o pożyczkę w firmie Pożyczka Plus i jakie wymaganie należy spełnić, aby ją otrzymać?

Aby móc ubiegać się o pożyczkę, musisz znajdować się w przedziale wiekowym od 21 do 73 roku życia, posiadać obywatelstwo polskie, oraz stały i aktualny adres zamieszkania na terenie kraju. Powinieneś także posiadać stałe zatrudnienie, cechować się pozytywną zdolnością kredytową, oraz nie figurować w rejestrach dłużników takich jak BIK czy KRD. Ponadto istotne jest, abyś posiadał aktualny numer telefonu, jak i adres e-mail, co posłuży do kontaktu między tobą a pożyczkodawcą, oraz numer konta bankowego, na który zostaną przekazane pożyczone środki pieniężne, w sytuacji,gdy otrzymasz pozytywną decyzję o otrzymaniu pożyczki.Jak wziąć pożyczkę w firmie Pożyczka Plus krok po kroku?

Krok 1. W celu złożenia wniosku o pożyczkę wejdź na stronę pozyczkaplus.pl, a następnie, za pomocą suwaków dostępnych na stronie głównej, wybierz kwotę, o jaką chcesz wnioskować oraz termin spłaty pożyczki. Co istotne, jeżeli bierzesz pożyczkę w Pożyczka Plus po raz pierwszy, dostaniesz ją całkowicie za darmo, a najwyższa kwota, o którą możesz wnioskować jako nowy klient, wynosi 3000 złotych, z okresem spłaty od 5 do maksymalnie 45 dni. Jako stały klient pożyczki możesz w przyszłości wnioskować o maksymalnie 10 000 złotych pożyczki.

Jeżeli wybrałeś już kwotę, jak i okres trwania spłaty pożyczki, zapoznaj się z jej całkowitym kosztem, oraz datą spłaty znajdującymi się po prawej stronie ekranu i kliknij przycisk "Zaloguj się i weź pożyczkę". Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie, wybierz opcje "Zarejestruj się".

Krok 2. W następnym etapie zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym należy podać podstawowe dane osobowe takie jak imię i nazwisko, numer pesel, numer i serię dowodu osobistego oraz aktualny numer telefonu. Ponadto będziesz także musiał podać aktualny adres zamieszkania na terenie Polski, jak i stworzyć hasło, za pomocą którego będziesz mógł zalogować się w serwisie. Po wypełnieniu formularza decyzję o otrzymaniu pożyczki otrzymasz za pomocą wiadomości SMS.

Krok 3. Jeżeli decyzja o otrzymaniu pożyczki jest pozytywna, w ostatnim kroku poproszony zostaniesz o weryfikację swojego numeru konta bankowego, poprzez przelanie na numer konta pożyczkodawcy kwoty w wysokości 1 grosza. Jest to proces prosty i bezpieczny.

Krok 4. Po pomyślnej weryfikacji konta bankowego, jak i otrzymaniu pozytywnej decyzji odnośnie otrzymania pożyczki, pozostaje ci już tylko czekać na przelew pożyczonych środków co powinno nastąpić jak najszybciej.Pożyczka plus logowanie-jak zalogować się w panelu klienta ?

Aby zalogować się w serwisie Pożyczka Plus i otrzymać dostęp do swojego panelu klienta, niezbędne jest najpierw rejestracja na stronie firmy pożyczkowej. Jeżeli posiadamy już konto, proces logowania jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę pozyczkaplus.pl i skorzystać z przycisku "Zaloguj się" widocznego w prawym, górnym rogu ekranu. Zostaniemy poproszeni o podanie numeru pesel oraz wpisanie hasła, które utworzyliśmy w procesie rejestracyjnym.Po przekierowaniu do konta uzyskamy dostęp do naszego panelu klienta, jak i wszystkich dostępnych dla nas informacji.Pożyczka Plus, kiedy przelew-ile wynosi czas oczekiwania na przelew pożyczonych środków i co może go opóźnić?

Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są całodobowo, a przelewy na konto wykonywane są jak najszybciej. Pożyczka Plus deklaruje korzystanie z szybkich przelewów, które obsługują dużą ilość banków. Na stronie pozyczkaplus.pl w zakładce " pytania i odpowiedzi" znajdziemy tabelę z listą banków, które obsługuje szybki przelew. Jeżeli nasz bank znajduje się na liście, pożyczkę otrzymamy błyskawicznie. Jeżeli natomiast mamy konto w innym banku, czas wypłaty pożyczki zależeć będzie od sesji międzybankowych, nie powinno jednak zająć to dłużej niż 24 godziny od momentu podjęcia pozytywnej decyzji przez pożyczkodawcę.Jakie zalety i wady ma pożyczanie w serwisie Pożyczka Plus?

Bez wątpienia główną zaletą firmy Pożyczka Plus jest zasada, że jeżeli jesteś nowym klientem, pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo, co oznacza, że nie będziesz musiał ponieść żadnych dodatkowych kosztów. Strona www jest prosta i przejrzysta, a sam proces ubiegania się o pożyczkę szybki i nieskomplikowany. O pożyczkę możesz wnioskować, nie wychodząc z domu, a wszystkie formalności załatwione zostaną za pośrednictwem internetu. Zaletą Pożyczka Plus jest także niski próg wiekowy, wymagany do wzięcia pożyczki, co umożliwia ubieganie się o pożyczkę, także osobom młodym. Dodatkowo warto zaznaczyć, że firma Pożyczka Plus daje nam możliwość refinansowania pożyczki, w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić jej w terminie, z powodu różnych sytuacji losowych. Nie wszystkie firmy pożyczkowe dają taką możliwość swoim klientom, w związku z tym jest to zdecydowanie zaleta firmy. Ponadto należy podkreślić, że korzystanie z serwisu Pożyczka Plus jest bezpieczne i szybkie, a sama firma godna jest zaufania, dzięki zdobytym certyfikatom. Atutem firmy jest również wysoka kwota pożyczki, jaką oferują swoim klientom, wynosi ona bowiem 10 000 złotych, co w porównaniu do innych firm pożyczkowych tego typu jest raczej rzadkie.

Zdecydowanie główną wadą tej firmy jest to, że weryfikuje ona swoich klientów w różnych bazach danych, takich jak BIG, Kaczmarski Group czy Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej. Bez wątpienia znaczni utrudnia to uzyskanie pozytywnej decyzji odnośnie wzięcia pożyczki wielu zadłużonym, jak i znajdującym się w tych bazach dłużników klientom. Kolejnym minusem jest ograniczenie pierwszej pożyczki do 3000 złotych, przez co z oferty firmy nie skorzystają osoby, które szybko potrzebują pożyczyć dużą sumę pieniędzy. Dodatkowo, w razie braku spłaty pożyczki przez klienta w terminie, Plus Pożyczka może nałożyć wysokie odsetki karne, w maksymalnej dopuszczalnej przez prawo polskie wartości 14%.


Ułatwienia & Korzyści z Pożyczka Plus

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Pożyczka Plus

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Pożyczka Plus
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Pożyczka Plus
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Pożyczka Plus
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Pożyczka Plus
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry