Alegotówka

Alegotówka - Opinie i Informacje

(372 opinii klientów)

Uzyskaj swoją pożyczkę nie wychodząc z domu, poniżej przedstawiamy kilkanaście istotnych informacji wad oraz zalet wymienionej firmy.

5 000 PLN
Maksymalna Kwota
500 PLN
Minimalna Kwota
7 - 30 dni
Okres Spłaty
1969,4 %
RRSO

Informacje o Alegotówka

Alegotówka to stosunkowo nowa na polskim rynku firma zajmująca się udzielaniem tak zwanych, pożyczek chwilówek, która działa od 2005 roku. Jej właścicielem jest Primus Finance.s.p.z.o.o, którego marka odpowiada również za takie portale pożyczkowe jak Halopożyczka, Chwilówkomat, czy Banknot. Zespół tego serwisu zdobył wiele doświadczenia na rynku zarówno pożyczek, jak i ubezpieczeń, dzięki temu mamy pewność, że firma jest zdecydowanie wiarygodna. Ponadto warto także zauważyć, że firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, w związku z tym profesjonalne podejście do klienta, jak i jego zadowolenie uważane są za jeden z głównych priorytetów firmy. Alegotówka to serwis, w którym za pierwszym razem pożyczyć możemy do 2000 złotych, a limit ten rośnie aż do 5000 złotych, zwiększając się z naszym stażem, jak i ilością wziętych pożyczek w serwisie. Co jest zdecydowanie atutem tej firmy, to fakt, że podobnie jak wiele innych firm tego typu proponuje nam wzięcie pierwszej pożyczki za damo, co oznacza, że oddajemy dokładnie tyle i pożyczyliśmy i nie są do tego dodawane żadne odsetki.Czym konkretnie jest Alegotówka?

Platforma pożyczkowa Alegotówka to nowoczesny i prosty w obsłudze serwis, dzięki któremu bez problemu uda ci się wziąć pożyczkę przez internet, nawet w ogóle nie wychodząc z domu. Warto skorzystać z oferty tej firmy, kiedy potrzebuje danej kwoty pieniędzy już teraz, jeśli mamy problem ze wzięciem jej w zwykłym banku, w którym jest dużo trudniej wnioskować o taką pożyczkę. Istotne jest również to, że pożyczone pieniądze już w ciągu 15 minut znajdą się na koncie klienta, ponadto dzięki nowoczesnemu podejściu firmy do klienta możemy liczyć na błyskawiczną pomoc w jakichkolwiek problemach. Ale gotówka godziny pracy-dobrym przykładem jest ponadto fakt, że firma pracuje od poniedziałku do piątku, a także w soboty w związku z tym pożyczkę możemy wziąć praktycznie w każdym dniu tygodnia. O profesjonalnym podejściu i wiarygodności, jak i zadowoleniu klientów tej firmy świadczy dodatkowo Laur dla najlepszej pożyczki, zdobyty przez Alegotówkę w 2017 roku.Kto może ubiegać się o pożyczkę w Alegotówka i jakie wymagania musi spełnić, aby ją dostać?

W tym serwisie pożyczkowym o udzielenie pożyczki mogą się ubiegać przede wszystkim osoby w wieku od 18 do 75 lat, które posiadają polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie konta bankowego, co jest niezbędne w celu wypłacenia pożyczonych środków, jak i aktualnego numeru telefonu i adresu email, które posłużą do kontaktu z klientem. Firma podczas wnioskowania o pożyczkę sprawdza klienta w takich bazach danych jak BIK i KRD, co oznacza, że jeśli ktoś jest zadłużony i miał trudności ze wcześniejszymi spłatami jakichś pożyczek bądź rachunków, może mieć znacznie utrudniony dostęp do pożyczki, a prawdopodobieństwo, że jego wniosek zostanie odrzucony, jest niestety w takim przypadku bardzo duże. Ostatnim istotnym wymogiem dla klientów jest weryfikacja tożsamości, która z łatwością można zweryfikować podczas składania wniosku.Jak wziąć pożyczkę w Alegotówka, krok po kroku?


Krok 1. Wchodzimy na stronę alegotowka.pl, a następnie, korzystając z suwaków na stronie głównej, określamy, o jaką kwotę pożyczki chcemy wnioskować, oraz ustalamy dogodny dla nas termin jej spłaty. Należy pamiętać, że jeżeli jesteś pierwszym klientem firmy, możesz pożyczyć maksymalnie 2000 złotych na okres 30 dni. Wysokość możliwości pożyczonej kwoty wzrasta wraz z czasem, który upłynął od wzięcia pierwszej pożyczki do kolejnej. Istotne jest również spłacenie pożyczki w terminie. W innym wypadku firma może odmówić nam wzięcia następnej pożyczki.


Krok 2. Po wybraniu kwoty, jak i okresu spłaty, z prawej strony ekranu wyświetli nam się termin spłaty i pożyczana kwota oraz koszt pożyczki. Jeżeli wszystko na tym etapie jest dla nas jasne, klikamy w baner ”Biorę pożyczkę”.


Krok 3. W następnym kroku zostaniemy poproszeni o wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym należy podać takie dane osobowe jak imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu, jak i o wymyślenie hasła, które potem posłuży nam do logowania się w serwisie i sprawdzania swoich aktualnych wniosków, jak i innych istotnych dla nas danych. Po wypełnieniu formularza wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zaznaczając wszystkie niezbędne zgody i kliknij przycisk „Utwórz konto”.


Krok 4. W dalszym etapie zostaniesz poproszony o weryfikacje Twojego adresu email, poprzez kliknięcie link aktywacyjny, który przysłany zostanie do Ciebie w osobnej wiadomości. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z linkiem aktywacyjnym, spróbuj sprawdzić zakładkę spam.


Krok 5. Po weryfikacji adresu email zostaniesz przekierowany do dalszej części formularza, w której należy podać dalsze dane osobowe, takie jak numer pesel, numer i seria dowodu osobistego, wykształcenie, stan cywilny oraz adres, na który chcesz otrzymywać korespondencje od firmy. Następnie wskaż również swoje źródło dochodu, podaj wykonywany zawód, jak i kwotę netto Twojego miesięcznego wynagrodzenia. Zostaniesz także poproszony o podstawowe dane Twojego pracodawcy, jak i kontakt do niego. Firma podczas weryfikacji twojego wniosku może się z nim skontaktować, w celu potwierdzenie podanych przez ciebie informacji.


Krok 6. Na tym etapie określasz swoje miesięczne wydatki, liczbę osób w gospodarstwie domowym, jak i cel wnioskowania o pożyczkę. W następnym kroku zaakceptuj wymagane zgody i zweryfikuj swój numer konta bankowego za pomocą przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 zł, korzystając z szybkiej i wygodnej aplikacji Szybka identyfikacja dostępnej na stronie serwisu pożyczkowego. Teraz pozostaje ci jedynie czekać na informacje odnośnie akceptacji pożyczki. Jeżeli decyzja ta będzie pozytywna, pieniądze powinny pojawić się na Twoim koncie w około 15 minut.Alegotówka opinie, jakie zalety i jakie wady posiada ten serwis?

Opinie o alegotówka to opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Warto poznać zalety i wady tej firmy przed skorzystaniem z jej usług. Poniżej przeczytasz zarówno o plusach, jak i minusach tego serwisu.


Jedną z głównych zalet tej firmy jest zdecydowanie łatwość i komfort pożyczania. Strona firmy jest przejrzysta i prosta w obsłudze a złożenie wniosku nie zajmuje więcej niż 5 minut. Ważną zaletą jest również możliwość wzięcia pierwszej pożyczki całkowicie za darmo. Alegotówka cechuje się również profesjonalnym podejściem do klienta, jak i zapewnia mu atrakcyjne warunki zarówno spłaty, jak i zaciągnięcia pożyczki. Dodatkowo warto wiedzieć, że firma w swojej ofercie posiada możliwość refinansowania pożyczki, co jest bardzo pomocne, w sytuacji, gdy z różnych powodów nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w terminie. Plusem jest także to, że pożyczkę w Alegotówka mogą wziąć osoby zarówno młode, jak i te starsze. Niewiele firm bowiem proponuje pożyczki już od 18 roku życia, natomiast maksymalny wiek to 75 lat, co z pewnością jest kolejnym atutem firmy, umożliwiając wzięcie pożyczki także osobom starszym.


Z kolei, jeżeli mówimy o negatywach tej firmy, głównie jej wadą jest weryfikacja klienta w bazach dłużników. Znacznie utrudnia to wzięcie pożyczki ludziom, którzy są zadłużeni. Minusem jest również to, że o najwyższą kwotę pożyczki, czyli o 5000 złotych możemy wnioskować dopiero przy piątej pożyczce. Ponadto pożyczki udzielane przez firmę cechują się niestety wysokimi prowizjami, w związku z tym nie każdy może sobie na pożyczkę w tej firmie pozwolić.


Ułatwienia & Korzyści z Alegotówka

Wysoka kwota pożyczki

Średnio klienci zaciągający zobowiązanie w tej firmie otrzymują 7,534 PLN

Długi Okres Spłaty

Firma udostępnia klientowi możliwość wybrania spłaty od 3 do nawet 48 miesięcy niezaleznie od pożyczonej kwoty

Możliwość przedłużenia spłaty

Firma oferuje program przedłużenia spłaty w przypadku opóźnień.

Informacje Szczegółowe

 • Dane Firmowe:
  IPF Polska Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
 • Infolinia:
  (22) 395 85 85
 • Wiek pożyczkobiorcy:
  18 - 75 Lat
 • Bazy z jakich korzysta firma:
  BIK, BIG, ERIF
 • Banki, z jakich firma wypłaca:
  Blue Media
 • Minimalne wymagane dochody:
  950 PLN

Zalety Alegotówka

Poznaj kilka zalet i wymagań w wymienionej firmie pożyczkowej

 • Be at least 24 years old
 • Have regular income and in full - time employment
 • Have good credit history
 • Be a permanent resident
4 Komentarze
 • Opinia - Alegotówka
  Jose Arbogast
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenas enim lectus molestie sitamet lorem.

 • Opinia - Alegotówka
  Angela Lawton
  Jan 25, 2017

  Duis imperdiet mauris sitamet lectus aliquetnec convallis risus lorem friestibulum tempor sedmi sed ullamcorper.

  • Opinia - Alegotówka
   Dorothy Lilly
   Jan 25, 2017

   Magna sem ultrices non mollis invul one lorem netlorem tenimolestie sitamet lorem.

 • Opinia - Alegotówka
  Evan Parra
  Jan 25, 2017

  Magna sem ultrices non mollis invul tateolutpat risus lorem aecenlectus molestie sitamet lorem.

Dodaj swoją Opinię

do góry