Pożyczki całkowicie online dla młodych Creditnow.pl

Pożyczki całkowicie online dla młodych

Pożyczki całkowicie online dla młodych

Pożyczki dla młodych, skąd te utrudnienia?

Mogłoby się wydawać, że z dniem osiągnięcia pełnoletności, a co za tym idzie, nabycia pełni praw obywatelskich, uzyskamy pożyczkę czy kredyt w dowolnej instytucji, bez większych problemów i obostrzeń. Rzeczywistość jest niestety zgoła inna. Większość firm oferujących tak zwane chwilówki ustala dolną i górną granicę wieku dla potencjalnych klientów. Takie działanie ma za zadanie uchronić pożyczkodawców przed ewentualną niewypłacalnością konsumentów. Firmy stosujące takie praktyki, prawdopodobnie wychodzą z założenia, że młody człowiek, który dopiero wchodzi w dorosłość, nie posiada zazwyczaj stabilności zatrudnienia, a jego decyzje związane ze wzięciem pożyczki mogą wynikać z pobudek dyktowanych impulsem, a nie zdrowym rozsądkiem. Statystycznie, zapewne więcej nastolatków pokusi się o pożyczenie środków na zakup nowej konsoli do gier, nie zastanawiając się nad sposobem ich późniejszej spłaty, niż osoba trochę starsza, prowadząca bardziej stabilny i odpowiedzialny tryb życia. Są to oczywiście, jedynie teoretyczne założenia i bardzo często nie mają nic wspólnego z prawdą, jednak każdy usługodawca ma pełne prawo do określenia minimalnego wieku potencjalnego klienta, w praktyce wynosi on zazwyczaj 21 lat. Jeśli chcesz zapoznać się z pełnym rankingiem firm oferujących pożyczki krótkoterminowe osobom poniżej 21 roku życia, koniecznie odwiedź dział „Pożyczki od 18 lat” na CreditNow.pl. Przekonasz się, że takich usługodawców na obecnym rynku nie brakuje, a część z nich posiada naprawdę atrakcyjne oferty skierowane do młodych konsumentów. W dalszej części artykułu przyjrzymy się ofertom kilku firm, które mogą cię zainteresować.

Oferta Solcredit

Solcredit to estońska firma, która nie jest typowym pożyczkodawcą. Oferowane przez nią usługi bardziej przypominają działalność brokerów finansowych. W praktyce oznacza to, że Solcredit pełni rolę pośrednika, posiadającego w swoim katalogu oferty kilkudziesięciu największych parabanków. Co najważniejsze w kontekście całego artykułu, to przedsiębiorstwo oferuje swoje usługi konsumentom, którzy ukończyli 18 rok życia. Jak to działa w praktyce? Składamy wniosek online na platformie Solcredit, a następnie w odpowiedzi dostajemy oferty dostosowane do naszych potrzeb i możliwości. Po pierwsze, jest to nieoceniona oszczędność czasu, gdyż złożenie wniosków do kilkunastu czy kilkudziesięciu firm zajęłoby nam długie godziny. Po drugie, przy masowym składaniu wniosków w krótkim czasie, firmy pożyczkowe mogą uznać nas za oszustów, próbujących wyłudzić pieniądze w różnych parabankach. Co więcej, przedstawiane oferty są już po wstępnej akceptacji, co oznacza, że w praktyce musimy jedynie wybrać usługodawcę i zawrzeć z nim umowę. Bardzo korzystnym aspektem korzystania z usług tej firmy jest możliwość wyselekcjonowania pożyczkodawców oferujących pierwszą pożyczkę „za darmo”, czyli bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów poza spłatą kwoty, którą pożyczyliśmy (oczywiście, jeśli zostanie uregulowana w ustalonym terminie). Korzystanie z usług Solcredit jest całkowicie bezpłatne, a firmy współpracujące z tym przedsiębiorstwem są weryfikowane pod kątem uczciwości i rzetelności, więc ryzyko trafienia na „firmę krzak” spada do minimum. Aby móc korzystać z usług Solcredit należy posiadać polski rachunek bankowy i mieszkać na terytorium RP. Oczywiście, wszelkie inne wymogi będą podyktowane przez konkretną firmę pożyczkową, z której usług zdecydujemy się skorzystać za pośrednictwem platformy Solcredit.

Oferta Provident

Jedna z najstarszych Polskich firm pożyczkowych, działająca nieprzerwanie od 1996 roku. Provident cieszy się zaufaniem klientów, słynie z solidności i uczciwości. Oferta tej firmy jest skierowana do osób, które ukończyły 18 lat. System udzielania pożyczek przez Provident jest dostosowany do młodszych konsumentów i obecnych czasów, umowę można zawrzeć całkowicie online, z pominięciem spotkania z przedstawicielem firmy. Pożyczka samoobsługowa niesie za sobą jeszcze jeden pozytywny aspekt, mianowicie, może być ona zupełnie darmowa. Przy zawarciu umowy online i całkowitej spłacie pożyczki przed upływem terminu pierwszej raty nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów takich jak, np. odsetki. Kolejnym plusem tego usługodawcy jest system rozpatrywania wniosków, który został zautomatyzowany, co oznacza, że analiza wniosku odbywa się bez udziału pracowników. System weryfikuje pożyczkobiorcę samodzielnie i ustala czy przyznać mu daną kwotę na określonych warunkach. Takie rozwiązanie sprawia, że wnioski rozpatrywane są 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, a wypłata środków może nastąpić również w święta czy weekendy. Do złożenia wniosku w Providencie niezbędne jest polskie obywatelstwo, rachunek w polskim banku, a także osobisty numer telefonu komórkowego i przede wszystkim stały dochód. Ponadto, ten usługodawca oferuje jedną z najwyższych, możliwych kwot pożyczki na polskim rynku parabanków, wynosi ona, aż 20 tysięcy złotych! Pamiętaj, że opinie prawdziwych klientów na temat firm pożyczkowych znajdziesz w zakładce „opinie o pożyczkach” na naszej stronie, CreditNow.pl.

Oferta Wonga

Szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności, tak w skrócie można opisać sposób funkcjonowania firmy Wonga. Proces wnioskowania i udzielania pożyczek został w tym parabanku w 100% przeniesiony do wirtualnego świata. Ta brytyjska firma w 2007 roku wzięła szturmem polski rynek pożyczkowy i zagościła w nim na dobre. Do zaciągnięcia pożyczki u tego usługodawcy potrzebny ci będzie dowód osobisty i polskie obywatelstwo. W celach bezpieczeństwa i weryfikacji potencjalnego klienta Wonga stosuje tak zwany przelew weryfikacyjny, który wynosi 10 groszy. Jest to świetny sposób, aby mieć pewność, że pożyczone środki wpłynęły na odpowiedni rachunek bankowy. Pożyczki wypłacane są w formie przelewu ekspresowego, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wonga może poszczycić się niewiarygodnie szybkim tempem rozpatrywania wniosków i wypłacania środków, cały proces zajmuje ok. 15 minut! Pierwsza pożyczka krótkoterminowa może wynosić do 3 tysięcy złotych z okresem spłaty do 60 dni i jest prawie bezpłatna. Dlaczego prawie? Ponieważ usługodawca pobiera drobną opłatę prowizyjną, w wysokości 10 zł, ale pożyczka nie jest oprocentowana, więc realny koszt jest tak naprawdę symboliczny. Ze względu na szereg korzyści i atrakcyjne warunki zawierania umów pożyczkowych, Wonga dokonuje dość dokładnej weryfikacji klienta w rejestrach takich jak BIK, BIG InfoMonitor, KRD BIG, czy ERIF. Co jednak ciekawe, w przypadku gdy pożyczkodawca uzna, że kwota, o którą wnioskujemy, jest za wysoka, jednak nasza historia kredytowa pozwala założyć, że jesteśmy w stanie spłacić mniejszą kwotę, sam wychodzi z propozycją zmniejszenia sumy pożyczki. Taką ofertę możemy oczywiście odrzucić i nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami w przyszłości. Wonga ze swoim świeżym spojrzeniem, dynamicznym rozwojem i przejrzystym systemem działania jest świetną opcją dla młodych osób, które nie orientują się w świecie pożyczek krótkoterminowych. O ich rzetelności świadczą również liczne nagrody, między innymi statuetka Gwiazdy Jakości Obsługi którą, firma otrzymała w 2019 roku.

Dodaj komentarz