Millenium – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku Creditnow.pl

Millenium – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku

Millenium – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku

SWIFT – Międzynarodowy kod/Standard używany przez banki na całym świecie do identyfikacji banku odbiorcy przelewu, składa się z ośmiu lub jedenastu znaków.

BIC – Identycznie jak SWIFT, w polsce używamy innej nazwy na świecie ten sam kod spotkamy właśnie pod nazwą BIC (Bank Identifer Code)

IBAN – jest to numer rachunku bankowego z prefiksem kraju według standardu ISO przykładowo (PL – Polska lub DE – Niemcy), prefiks jak nazwa wskazuje dodajemy przed 28 cyfrowym numerem rachunku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją na temat standardów międzynarodowych w bankach: Czym jest SWIFT, BIC i IBAN?

Millenium – kod SWIFT, IBAN, adres.

Planujesz wysłać przelew za granicę kraju? a może spodziewasz się takiego przelewu do wysyłania przelewów lub odbierania przelewów z zagranicy potrzebujemy kilka danych banku oraz międzynarodowych kodów, poniżej przedstawiamy dokładną listę dla banku Millenium Bank.

Kod SWIFT/BIC Alior Bank

  • Pełny SWIFT/BIC: BIGBPLPW

Kod używany do przelewów międzynarodowych oraz europejskich. Identyfikator banku docelowego, podajemy go jak odbieramy przelew z zagranicy. Powyższy kod dotyczy wszystkich klientów banku Millenium dodatkowe dane z kodu:

Nazwa oddziału: Bank Millennium S.A.

Adres oddziału: ul. Stanisława Żaryna 2A 02-593 Warszawa

Kod oddziału: XXX

Numer IBAN rachunku w Millenium Banku

  • IBAN Millenium: PL + numer rachunku bankowego

Adres Banku centrali Millenium do przelewów

  • Bank Millennium S.A. ul. Stanisława Żaryna 2A 02-593 Warszawa

Dodaj komentarz