mBank – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku Creditnow.pl

mBank – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku

mBank – kody BIC, SWIFT, IBAN oraz adres banku

SWIFT – Międzynarodowy kod/Standard używany przez banki na całym świecie do identyfikacji banku odbiorcy przelewu, składa się z ośmiu lub jedenastu znaków.

BIC – Identycznie jak SWIFT, w polsce używamy innej nazwy na świecie ten sam kod spotkamy właśnie pod nazwą BIC (Bank Identifer Code)

IBAN – jest to numer rachunku bankowego z prefiksem kraju według standardu ISO przykładowo (PL – Polska lub DE – Niemcy), prefiks jak nazwa wskazuje dodajemy przed 28 cyfrowym numerem rachunku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją na temat standardów międzynarodowych w bankach: Czym jest SWIFT, BIC i IBAN?

mBank – kod SWIFT, IBAN, adres.

Planujesz wysłać przelew za granicę kraju? a może spodziewasz się takiego przelewu do wysyłania przelewów lub odbierania przelewów z zagranicy potrzebujemy kilka danych banku oraz międzynarodowych kodów, poniżej przedstawiamy dokładną listę dla banku mBank.

Kod SWIFT/BIC mBanku

  • Pełny SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

Kod używany do przelewów międzynarodowych oraz europejskich. Identyfikator banku docelowego, podajemy go jak odbieramy przelew z zagranicy. Powyższy kod dotyczy wszystkich klientów banku Pekao SA dodatkowe dane z kodu:

Nazwa oddziału: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A.

Adres oddziału: Skrytka pocztowa 2108 90-959 Łódź

Kod oddziału: XXX

Numer IBAN rachunku w mBank

  • IBAN mBank: PL + numer rachunku bankowego

Adres Banku centrali mBank do przelewów

  • mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. Skrytka pocztowa 2108 90-959 Łódź

Dodaj komentarz