Kasa Stefczyka - najważniejsze informacje

Kasa Stefczyka – najważniejsze informacje

Kasa Stefczyka – najważniejsze informacje

Kasa Stefczyka – najważniejsze informacje

W dzisiejszych czasach pożyczki cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ może je uzyskać w chwili obecnej na bardzo przejrzystych zasadach, a dodatkowo można tego dokonać wyłącznie przy spełnieniu minimalnych formalności. Do formalności tych zalicza się następujące aspekty: posiadanie obywatelstwa polskiego, posiadanie ważnego dowodu osobistego, bycie osobą pełnoletnią, jak również posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. Jedną z firm pożyczkowych, która swoje usługi świadczy na rynku już od wielu lat, jest z całą pewnością Kasa Stefczyka. W miejscu tym można uzyskać pożyczkę bez jakichkolwiek ukrytych kosztów, dlatego też z powodzeniem firma ta zyskuje każdego roku coraz większe grono zadowolonych klientów. Wszystkich formalności można dokonać bez potrzeby wychodzenia z domu, a pieniądze są wysyłane przelewem. Natomiast, aby tak się mogło stać należy posiadać własny numer rachunku bankowego. W przeciwnym razie nie będzie to możliwe.

Kasa Stefczyka, czy łatwo o pożyczkę?

Wiele osób zapewne zastanawia się, czy w Kasie Stefczyka jest łatwo o pożyczkę. Otóż, należy powiedzieć, że o zobowiązanie finansowe w takim miejscu może starać się każda osoba, która nie jest zadłużona. A więc taka, która nie figuruje w takich bazach jak: Biuro Informacji Kredytowej (negatywny wpis), Biuro Informacji Gospodarczej, czy też Krajowy Rejestr Dłużników. Przez Biuro Informacji Kredytowej należy rozumieć taką bazę, w której są przechowywane oraz udostępniane dane o naszych kredytach i pożyczkach. Zarówno tych, które już spłaciliśmy, jak również takich, które są w trakcie spłacania. Negatywny wpis w BIK można uzyskać, jeżeli nasza zaległość w spłacie zadłużenia wyniosła więcej niż trzydzieści dni. W przypadku, gdy posiadamy negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej to może nam być ciężko uzyskać kolejne zobowiązanie w wielu instytucjach finansowych, również tych pożyczkowych. Choć należy pamiętać, że jest to w dużej mierze uzależnione od wewnętrznej polityki danej firmy finansowej.

Czy wnioskowanie o pożyczkę online jest bezpieczne?

Kasa Stefczyka oferuje swoim potencjalnym pożyczkobiorcom wnioskowanie o zobowiązanie finansowe online. W firmie tej wnioskowanie takie jest w pełni bezpieczne, ponieważ strona internetowa tej firmy posiada ku temu odpowiednie zabezpieczenia w postaci szyfrowania. W związku z tym, każdy może mieć pewność, że jego dane osobowe nie trafią do nieupoważnionych do tego osób. Należy również zaznaczyć, że pożyczając online jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Szybka Pożyczka Odnawialna

Szybka Pożyczka Odnawialna jest to nic innego, jak możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych na nieoczkiwane wydatki nawet do kwoty 2 tysięcy złotych. Szybka Pożyczka Odnawialna to takie zobowiązanie finansowe, które można przeznaczyć na dowolny cel. Wniosek można złożyć bez wychodzenia z domu, jak również pieniądze na konto są przelewane jeszcze tego samego dnia. Do głównych zalet takiego zobowiązania finansowego można zaliczyć przede wszystkim: możliwość korzystania z pieniędzy w dowolnym momencie, naliczanie odsetek wyłącznie od wypłaconej kwoty, jak również po spłaceniu pożyczki można ponownie z takich pieniędzy skorzystać. W związku z tym rozwiązanie takie bardzo jest zbliżone do korzystania z karty kredytowej. Warto także dodać, że RRSO takiej pożyczki wynosi wyłącznie 18,86 procent w skali roku.

Lokaty i ubezpieczenia

Kasa Stefczyka oferuje również lokaty oraz ubezpieczenia. Jeżeli chodzi o lokaty to można tutaj zaliczyć przede wszystkim takie oferty jak: Rachunek Oszczędnościowy Moja Skarbonka, lokata terminowa, Rachunek Oszczędnościowy KSO, lokata na nowe środki, jak również lokata SKOKOWA i SKOKOWA Plus. Z kolei, jeżeli chodzi o ubezpieczenia to należy tutaj powiedzieć, że Kasa Stefczyka oferuje: ubezpieczenie spłaty pożyczek, ubezpieczenie mieszkaniowe, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Czym jest Konto IKS Classic

Konto IKS Classic jest to nic innego, jak kompleksowa usługa finansów. W przypadku tego rozwiązania nie płaci się za: prowadzenie konta, internetowe krajowe przelewy oraz wypłaty gotówki z bankomatów. Dzięki takiemu działaniu płynie wiele wymiernych korzyści, do których można zaliczyć w szczególności takie kwestie jak: możliwość uzyskania kompleksowej usługi we wszystkich placówkach, dostęp do bankowości elektronicznej, dostęp do produktów finansowych, bezpieczeństwo finansów, jak również możliwość skorzystania z licznych promocji oraz zniżek. Takie konto również możemy założyć bez wychodzenia z domu, a potrzebne do tego celu będzie wyłącznie posiadanie dostępu do Internetu. Dodatkowo należy powiedzieć przede wszystkim to, że po złożeniu takiego wniosku można się spodziewać telefonu od konsultanta w czasie nie dłuższym niż godzina, licząc od momentu wysłania wniosku.

O tym warto pamiętać!

Decydując się na jakiekolwiek zobowiązanie finansowe musimy pamiętać, aby brać je w sposób przemyślany, a więc w taki sposób, który umożliwi nam terminową spłatę naszego zobowiązania finansowego. W ten sposób wyeliminujemy ryzyko zadłużenia się, którego skutki mogą rzutować na nasze życie przez wiele lat. Powinniśmy pożyczać pieniądze również wtedy, gdy tego rzeczywiście potrzebujemy, ponieważ prędzej czy później będziemy musieli nasze zobowiązanie finansowe spłacić wraz z odsetkami.

Podsumowanie

Najważniejsze aspekty odnoszące się do powyższego artykułu:

  • Pożyczki w obecnej chwili można uzyskać w chwili obecnej na bardzo przejrzystych zasadach, a dodatkowo można tego dokonać wyłącznie przy spełnieniu minimalnych formalności. Do formalności tych zalicza się następujące aspekty: posiadanie obywatelstwa polskiego, posiadanie ważnego dowodu osobistego, bycie osobą pełnoletnią, jak również posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. Jedną z firm pożyczkowych, która swoje usługi świadczy na rynku już od wielu lat, jest z całą pewnością Kasa Stefczyka.
  • Do głównych zalet Szybkiej Pożyczki Odnawialnej można zaliczyć przede wszystkim: możliwość korzystania z pieniędzy w dowolnym momencie, naliczanie odsetek wyłącznie od wypłaconej kwoty, jak również po spłaceniu pożyczki można ponownie z takich pieniędzy skorzystać. W związku z tym rozwiązanie takie bardzo jest zbliżone do korzystania z karty kredytowej.
  • Kasa Stefczyka oferuje swoim potencjalnym pożyczkobiorcom wnioskowanie o zobowiązanie finansowe online. W firmie tej wnioskowanie takie jest w pełni bezpieczne, ponieważ strona internetowa tej firmy posiada ku temu odpowiednie zabezpieczenia w postaci szyfrowania.
  • Konto IKS Classic jest to nic innego, jak kompleksowa usługa finansów. W przypadku tego rozwiązania nie płaci się za: prowadzenie konta, internetowe krajowe przelewy oraz wypłaty gotówki z bankomatów. Dzięki takiemu działaniu płynie wiele wymiernych korzyści, do których można zaliczyć w szczególności takie kwestie jak: możliwość uzyskania kompleksowej usługi we wszystkich placówkach, dostęp do bankowości elektronicznej, dostęp do produktów finansowych, bezpieczeństwo finansów, jak również możliwość skorzystania z licznych promocji oraz zniżek.
  • Decydując się na jakiekolwiek zobowiązanie finansowe musimy pamiętać, aby brać je w sposób przemyślany, a więc w taki sposób, który umożliwi nam terminową spłatę naszego zobowiązania finansowego. W ten sposób wyeliminujemy ryzyko zadłużenia się, którego skutki mogą rzutować na nasze życie przez wiele lat.
  • Przez Biuro Informacji Kredytowej należy rozumieć taką bazę, w której są przechowywane oraz udostępniane dane o naszych kredytach i pożyczkach. Zarówno tych, które już spłaciliśmy, jak również takich, które są w trakcie spłacania. Negatywny wpis w BIK można uzyskać, jeżeli nasza zaległość w spłacie zadłużenia wyniosła więcej niż trzydzieści dni. W przypadku, gdy posiadamy negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej to może nam być ciężko uzyskać kolejne zobowiązanie w wielu instytucjach finansowych, również tych pożyczkowych.

Dodaj komentarz