Jak skontaktować się z ING Bankiem? Creditnow.pl

Jak skontaktować się z ING Bankiem?

Jak skontaktować się z ING Bankiem?

ING Bank śląski w swojej bogatej ofercie finansowej dla klientów kładzie bardzo duży nacisk na możliwość kontaktu i współpracy udostępniając tym samym szereg możliwości kontaktu po stronie klienta z biurem obsługi, nie tylko metodą tradycyjną taką jak infolinie ale również rozwiązaniami online typu chat czy mail.

Infolinia ING Banku Śląskiego i dane kontaktowe

Dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców (kanały dostępne 24/7):

  • 801 222 222
  • +48 (32) 357 00 69

Spółki, MŚP, samorządy i korporacje (kanał dostępny od pn-pt 8:00-18:00):

  • 801 242 242
  • +48 (32) 357 00 24

Opłata za wszystkie połączenia jest zgodna z cennikiem i taryfą naszego operatora.

Jak inaczej możemy skontaktować się z ING?

ING Bank śląski udostępnia również możliwość kontaktu z klientem poprzez chat na stronie głównej w zakładce kontakt a także możliwość oddzwonienia do klienta po zostawieniu numeru w zakładce kontakt –> informacje o ofercie

Warto wspomnieć również iż każdy klient banku ING ma możliwość kontaktu z działem obsługi klienta poprzez skrzynkę wiadomości dostępną w bankowości online po zalogowaniu do konta osobistego.

o ING Banku słów kilka

ING Bank Śląski to jeden z czołowych banków w Polsce, posiada różnorodną ofertę dla klientów indywidualnych, firm (spółek akcyjnych i powiązanych działalności) a także dla korporacji i samorządów. Każdy klient może skorzystać z oferty kilku kont osobistych, kart płatnicznych, kredytów gotówkowych, pożyczek czy też ubezpieczeń. Bank istnieje na naszym rynku od ponad 32 lat (11 kwietnia 1988 roku – data założenia), powstał oczywiście na terenie Katowic, od 2001 roku bank znany jest jako ING Bank Śląski a warto zaznaczyć że do międzynardowej grupy ING został przyłączony w roku 1996. Bank posiada ponad 330 placówek stacjonarnych na terenie całego kraju a bankowość online jest na naprawdę wysokim poziomie.

Dodaj komentarz