Gdzie osoba zadłużona może uzyskać pożyczkę? Creditnow.pl

Gdzie osoba zadłużona może uzyskać pożyczkę?

Gdzie osoba zadłużona może uzyskać pożyczkę?

Każdemu z nas może przydarzyć się wypadek losowy, czy nieudana inwestycja, szczególnie w tak niepewnych czasach, jak obecne. Jeśli posiadasz już zadłużenie, kolejne problemy finansowe mogą okazać się szczególnie przytłaczające. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest spłata zaległych zobowiązań bez brania kolejnej pożyczki. Dzięki temu unikniesz wpadnięcia w tak zwaną pętle zadłużenia. Jednak w kryzysowych sytuacjach taki scenariusz może okazać się nierealny. Załóżmy, że posiadasz nieuregulowane zobowiązanie wobec firmy pożyczkowej, jednak w tym samym czasie sytuacja zmusza Cię do pozyskania nowych środków na pokrycie bieżących potrzeb. Czy jest to sytuacja bez wyjścia? Na szczęście nie! W dalszej części artykułu dowiesz się, jakie firmy oferujące chwilówki udzielają pożyczek osobom zadłużonym.

FirmaKwota MaxPrzyznawalność#
Gdzie osoba zadłużona może uzyskać pożyczkę?do 20 000 PLN97,51%Weź Pożyczkę
Gdzie osoba zadłużona może uzyskać pożyczkę?do 8000 PLN90,62%Weź Pożyczkę
Gdzie osoba zadłużona może uzyskać pożyczkę?do 5 000 PLN75,92%Weź Pożyczkę
Gdzie osoba zadłużona może uzyskać pożyczkę?do 5 000 PLN74,43%Weź Pożyczkę

TOP 1 – Provident – Nowa Oferta!

Ta firma pożyczkowa jest jedną z najpopularniejszych w Polsce, a swoje usługi świadczy nieprzerwanie od 25 lat. Przez ten czas zdążyła zbudować ugruntowaną pozycję, rzetelnej i godnej zaufania firmy oferującej pożyczki. Aktualnie ma nową ofertę w 100% Online

Provident oferuje bardzo wysoką, maksymalną kwotę pożyczki w wysokości 20 000 zł z okresem spłaty wynoszącym 48 miesięcy. Minimalna kwota wynosi natomiast 500 zł i można ją uregulować nawet w 3 miesiące. Co więcej, spłacając całą kwotę przed pierwszą ratą, nie zostaniesz obarczony żadnymi dodatkowymi kosztami!

Na korzyść Providenta przemawia również fakt, że firma nie weryfikuje wnioskodawców w BIK (Bazia Informacji Kredytowej). Dzięki temu, osoby posiadające niekorzystną historię kredytową, mogą liczyć na uzyskanie pożyczki. Provident sprawdza klientów jedynie w BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).

Jeśli chcesz skorzystać z oferty przygotowanej przez firmę Provident, musisz:

 • Mieć ukończone 18 lat.
 • Posiadać polskie obywatelstwo.
 • Posiadać osobisty rachunek bankowy.
 • Posiadać indywidualny numer telefonu komórkowego.
 • Mieć stały dochód.

Warto zaznaczyć, że Provident nie weryfikuje przekazanych przez Ciebie informacji u pracodawcy. Dane zawarte we wniosku są uznawane za wystarczające.

Kliknij tutaj aby uzyskać pożyczkę w Provident

Nr 2. Gotówkanonstop

Kolejnym podmiotem, który pełni rolę pośrednika jest Gotówkanonstop. Ta porównywarka szybkich pożyczek, po wypełnieniu przez klienta wniosku na stronie internetowej, przekazuje dane wybranym firmom pożyczkowym, w celu dopasowania oferty zgodnej z preferencjami i możliwościami konsumenta. Gotówkanonstop nie przeprowadza samodzielnej weryfikacji klientów pod kątem historii kredytowej. Nie oznacza to jednak, że firmy pożyczkowe, które współpracują z tym podmiotem, nie mają takiej możliwości. Natomiast z opinii klientów wynika, że uzyskanie pożyczki za pośrednictwem Gotówkanonstop jest możliwe nawet w przypadku figurowania w bazach dłużników.

Kliknij aby uzyskać pożyczkę w GotówkaNonStop

Korzystając z usług tego podmiotu, możesz uzyskać pożyczkę w wysokości od 500 do 3 000 zł, przy czym pierwsza pożyczka do 1 000 zł jest darmowa (spłacasz dokładnie tyle, ile pożyczasz). Czas przewidziany na spłatę zobowiązania wynosi 65 dni.

Aby skorzystać z usług Gotówkanonstop, należy:

 • Mieć ukończone 18 lat.
 • Posiadać stały dochód.
 • Posiadać obywatelstwo polskie.
 • Dysponować rachunkiem bankowym.

Nr 3. Automat Kredytowy

Ta firma to nowoczesne połączenie porównywarki z pożyczkodawcami, która współpracuje z ponad 20 podmiotami rynku finansowego, są to zarówno firmy pożyczkowe, jak i banki. Automat Kredytowy charakteryzuje się bardzo szerokimi widełkami kwotowymi. Za pośrednictwem tego podmiotu możesz pożyczyć od 100 do 25 000 zł. Okres przewidziany na spłatę zobowiązania wynosi z kolei od 1 do 48 miesięcy. Co ciekawe jeden wspólny wniosek, który należy wypełnić, ubiegając się o pożyczkę jest kierowany zarówno do banków, jak i firm pożyczkowych.

Należy pamiętać, że konkretne warunki pożyczki nie są ustalane przez Automat Kredytowy, a firmy z nim współpracujące, które bezpośrednio zajmują się udzielaniem pożyczek. To samo tyczy się weryfikacji klienta pod kątem zadłużenia. Nie zmienia to faktu, że na omawianej platformie znajdują się oferty pochodzące od firm, dla których niekorzystna historia kredytowa nie stanowi przeszkody w udzieleniu pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług, oferowanych przez Automat Pożyczkowy musisz spełnić warunki, takie jak:

 • Ukończony 18 rok życia.
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa.
 • Posiadanie własnego rachunku bankowego.
 • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Kliknij aby uzyskać pożyczkę w AutomatKredytowy

Nr 3. Solcredit – Nowoczesne finanse

Zacznijmy od dość specyficznej instytucji, jaką jest Solcredit. Nie jest to klasyczna firma pożyczkowa. Ten podmiot pełni rolę pośrednika finansowego, zrzeszając w swojej bazie oferty licznych firm pożyczkowych. Solcredit dopasowuje ofertę jednego lub kilku podmiotów, z którymi współpracuje na podstawie preferencji, potrzeb i możliwości klienta.

Ten podmiot nie prowadzi samodzielnej weryfikacji danych na temat historii kredytowej konsumentów. Wśród firm zrzeszonych pod egidą Solcredit są również takie, które nie weryfikują klientów pod kątem ewentualnego zadłużenia. Minimalna kwota pożyczki w Solcredit zaczyna się od 100 zł, a maksymalna wynosi 5 000 zł. Termin na spłatę zobowiązania to z kolei okres od 91 do 120 dni.

Mimo tego, że Solcredit jest pośrednikiem finansowym, aby korzystać z usług tego podmiotu, należy spełnić szereg przesłanek, takich jak:

 • Wiek minimum 18 i maksimum 80 lat.
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa.
 • Stały adres zamieszkania na terenie Polski.
 • Dysponowanie własnym numerem telefonu i adresem poczty e-mail.
 • Posiadanie rachunku bankowego w banku, który funkcjonuje na terenie Polski.

Należy pamiętać, że niektóre podmioty współpracujące z firmą Solcredit mogą przeprowadzać weryfikacje klienta w bazach typu BIK, czy BIG.

Kliknij tutaj aby uzyskać pożyczkę w SolCredit

Bocian Pożyczki

Ta polska firma pożyczkowa może pochwalić się 20 letnim doświadczaniem na rynku i dużą popularnością wśród klientów. Proces udzielenia i spłaty pożyczki w Bocianie jest dość specyficzny, ale bardzo korzystny dla osób z zadłużeniem.

Minimalna kwota pożyczki w przypadku tego usługodawcy wynosi 500 zł, a maksymalna 1 000 zł, są to więc dość wąskie widełki. Okres spłaty zobowiązania został ustalony na 25 tygodni, bez względu na wysokość pożyczonej kwoty. Raty natomiast, muszą być uiszczane przez konsumenta co tydzień, poczynając od zawarcia umowy.

Bocian wyróżnia się również na tle konkurencji pożyczkami domowymi, czyli takimi, które udzielane są w domu klienta za pośrednictwem przedstawiciela firmy. Oznacza to, że wniosek o pożyczkę składasz za pośrednictwem strony internetowej, jednak całą resztę formalności, załatwiasz osobiście z doradcą klienta. Środki które pożyczyłeś, trafią do Ciebie w gotówce lub pod postacią karty przedpłaconej, która zostanie zasilona odpowiednią kwotą. Dzięki temu, unikniesz przelewu na konto, co jest szczególnie ważne w przypadku zadłużenia, gdyż komornik nie będzie w stanie zając pożyczonych środków.

Co ważne, Bocian podchodzi do weryfikacji klienta pod kątem zadłużenia bardzo indywidualnie. Figurowanie w bazach bez BIK, czy BIG nie przekreśla Twoich szans na uzyskanie pożyczki. Oczywiście, tak jak każdy podmiot ma prawo odmówić zawarcia umowy pożyczki. Jednak z opinii klientów wynika, że w kwestii podejścia do zadłużenia Bocian jest wyjątkowo wyrozumiały na tle konkurencji.

Jeśli zamierasz złożyć wniosek w Bocian Pożyczki musisz:

 • Mieć co najmniej 18 i maksymalnie 75 lat
 • Posiadać polskie obywatelstwo
 • Posiadać stały dochód, jednak nie musi on wynikać ze stosunku pracy. Mogą to być świadczenia socjalne, renta, emerytura, stypendia itd., należy je jednak udokumentować.
 • Mieć numer telefonu.

Kliknij tutaj aby uzyskać pożyczkę w Bocian Pożyczki

Pożyczaj rozsądnie!

Pamiętaj, że spłacanie zaległych zobowiązań kolejną pożyczką nie jest dobrym rozwiązaniem. Pętla zadłużenia to sytuacja, z której niezwykle trudno się uwolnić. Pożyczaj tyle, ile jesteś w stanie spłacić. Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której nie radzisz sobie ze spłatą zobowiązania, skontaktuj się z firmą pożyczkową lub bankiem w celu ustalenia planu spłaty. Zazwyczaj instytucje finansowe przychylnie rozpatrują takie wnioski.

Jeśli szukasz innych informacji związanych z rynkiem pożyczkowym, zapoznaj się z naszymi poradnikami i artykułami dostępnymi na portalu CreditNow.pl, w zakładce „blog finansowy”!

Dodaj komentarz