Kilka powodów dlaczego warto korzystać z darmowe pożyczki Creditnow.pl

Kilka powodów dlaczego warto korzystać z darmowe pożyczki

darmowe pożyczki

Brak skomplikowanych procedur

Po pożyczki bez kosztów nie musimy udawać się do stacjonarnych placówek firm pożyczkowych. Tak naprawdę tam ich nawet nie znajdziemy. Pierwsza pożyczka za darmo znajduje się w ofertach firm działających za pośrednictwem serwisów internetowych. W ten sposób koszty utrzymania firmy są relatywnie niższe i firmy mogą sobie pozwolić na udzielanie nieoprocentowanych pożyczek. My zaś możemy o nie wnioskować bez wychodzenia z domu. Podczas zaciągania pożyczki za darmo procedura przebiega niemal identycznie, jak w przypadku standardowych pożyczek oprocentowanych. Oczywiście różnice zauważymy już na wstępie. Przy ustalaniu parametrów pożyczki pojawią się informacje o zerowych kosztach. RRSO jeśli chodzi o darmowe pożyczki wynosi 0%. Trzeba jednak zaznaczyć kwotę i okres spłaty, które są dostępne w ofercie darmowej pożyczki. Cały proces wnioskowania o pożyczkę może zamknąć się w kilkunastu minutach. Nie ma potrzeby dołączania do wniosku zaświadczeń i składania licznych podpisów. Podajemy podstawowe informacje o sobie i o tym finansach. W krótkim formularzu znajdą się jedynie dane konieczne do przeprowadzenia szybkiej analizy naszej osoby. Będziemy musieli jeszcze potwierdzić naszą tożsamość, tak jak w przypadku ubiegania się o tradycyjne płatne pożyczki. Jeśli pożyczkodawca zdecyduje się ponieść ryzyko związane z udzieleniem pożyczki i wyda pozytywną decyzję, pieniądze na koncie pojawią się nawet tego samego dnia po upływie kilku minut.

Oddasz tyle, ile pożyczysz – Darmowe Chwilówki

Rzadko zdarza się okazja do pożyczenia pieniędzy bez oddawania z nawiązką. Nawet rodzina czy znajomi liczą na pewien procent, często też nie mają odpowiednich środków, by udzielić nam pożyczki. Lepiej zdecydować się na darmową pożyczkę, bo te nie dość, że są łatwo dostępne, to w dodatku zupełnie za darmo. Darmowa pożyczka to nic innego jak pierwsza darmowa pożyczka, czyli pożyczka dla klienta, który dotąd nie korzystał usług danej firmy pożyczkowej. Jest to warunek, który trzeba spełnić, by rzeczywiście nie pojawiły się dodatkowe opłaty. Drugim warunkiem jest terminowa spłata. Sumienni pożyczkobiorcy korzystają. Jeśli i Ty do takowych się zaliczasz, oddasz tyle, ile pożyczysz. Choć wielu sceptyków węszy w ofertach darmowych pożyczek jakiś ogromny ukryty koszt, nie należy się obawiać. Pierwsza pożyczka przestaje być darmową dopiero wówczas, jeśli nie wyrobiliśmy się z jej spłatą. Wówczas naliczane są standardowe opłaty, takie jak w przypadku oprocentowanych pożyczek. Na szczęście pożyczki za darmo coraz częściej oferowane są na dłużej niż 30 dni, zatem od razu można przemyśleć, jaki czas będzie nam potrzebny na uregulowanie zobowiązania.

Pożyczka na jasnych zasadach

Nie ma co tracić czasu i nerwów na pożyczanie na przysłowiową gębę w czasach, kiedy darmowe pożyczki są dostępne łatwo, a co najważniejsze na jasnych, zrozumiałych zasadach. Firmy pożyczkowe mają obowiązek informowania o całkowitym koszcie pożyczki, dzięki czemu już na wstępie przekonamy się, czy pożyczka jest na pewno darmowa. O szczegółach poinformuje nas formularz informacyjny dotyczący interesującej nas pożyczki. Do tego wszelkie ustalenia pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą zostaną spisane w formie umowy. Z treścią ramowej umowy możemy się zapoznać jeszcze przed wybraniem konkretnej oferty. W razie pojawienia się niejasności możemy dopytać konsultanta w rozmowie telefonicznej lub poprzez wiadomość e-mail. Treść umowy stanowi zabezpieczenie zarówno dla pożyczkodawcy, jak i dla nas, konsumentów kredytu.

Dołączysz do grona stałych klientów, co oznacza dodatkowe korzyści

Ten, kto po raz pierwszy skorzysta z usług danej firmy pożyczkowej poprzez zaciągnięcie pożyczki bez dodatkowych opłat, trafi do bazy danych po uregulowaniu należności. W efekcie może liczyć na to, że firma pożyczkowa zaoferuje mu świetne warunki co do kolejnej pożyczki. W ten sposób możemy też być na bieżąco z aktualną ofertą pożyczkową, gdyż firma pożyczkowa poinformuje nas o wszelkich aktualnych promocjach, zniżkach, a także organizowanych konkursach. Informacje dostaniemy w mailu lub poprzez telefon przedstawiciela. Jako stały klient możemy liczyć na programy lojalnościowe lub różne programy korzyści z nagrodami rzeczowymi czy programy edukacyjne, z których pozyskamy wiedzę z zakresu finansów, przydatną w zarządzaniu domowym budżetem. Bezpośredni dostęp do informacji o aktualnej ofercie sprawi, że będziemy lepiej poinformowani i podejmiemy korzystniejszą decyzję co do kolejnej pożyczki. Zostaniemy poinformowani o ofertach świątecznych czy wakacyjnych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że przy korzystaniu z kolejnej pożyczki zwykle możemy liczyć na wyższą kwotę, dzięki czemu bez problemu zrealizujemy większe wydatki. W wielu przypadkach pożyczkodawca proponuje także dłuższy okres spłaty nowego zobowiązania. Lojalny klient, który już raz terminowo wywiązał się z umowy, jest dla pożyczkodawcy bardzo ważny. Firma ma do niego zaufanie i podczas ubiegania się o drugą pożyczkę spojrzy przychylniej na jego wniosek. Jak widać, pierwsza pożyczka za darmo, darmowe pożyczki niesie za sobą wiele korzyści na potem.

Wyjątkowa oferta pożyczki, której nie znajdziesz w banku

Nie jest możliwe, by banki i inne instytucje z sektora bankowego udzielały darmowych pożyczek. Podlegają one w swej działalności innym przepisom niż firmy pożyczkowe. Firmy mogą sobie pozwolić na większą dowolność w tworzeniu ofert. W banku nie ma czegoś takiego, jak pierwsza darmowa pożyczka. Żadna pożyczka, żaden kredyt nie mogą być oferowane bez dodatkowych kosztów. Na takie wyjątkowe oferty, jakimi niewątpliwie są darmowe pożyczki możemy liczyć tylko w przypadku firm działających w sektorze pozabankowym.

Dodaj komentarz